Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Mobil - Baterie

02. 07. 2014 v 23:31Off-line Anonym
Vím, že to sem tak úplně nepatří.
Že bych si měl nejradši napsat na nějakou poradnu pro mobily nebo tak.
Ale prostě. Mám Samsung Galaxy S4.
Vzhruba půl roku a funguje tak, jak má. Nebo spíš fungoval.
Dnes jsem jel na výlet, takže jsem si plně nabil mobil, abych měl 100%..
Zapl jsem internet v mobilu, a začalo mi to klesat opravdu rychlostí...
Takhle to nikdy nebylo a nevím, čím to je a proč.
Že by se to takhle udělalo z ničeho nic?
Nutno podotknout, že jsem si ten den neinstaloval nebo něco takového nic. A jsem si fakt jistý, že to šlo ted dolů (ty % v baterii) opravdu rychle.
Nemám tam moc aplikací, takové ty základní (FB, instagram...)
A jednu hru: Subway Surf, ale to už je tam dlouho a nikdy žádný problém.
Nevíte někdo, čím by to mohlo být popřípadě, jak to řešit, nějaký program, např. na vyčištění, zvýšení baterie, nebo tak, jestli nemám v mobilu třeba nějaký vir, nebo já nevím.
A nebo mě ještě napadla jedna věc.
Před .. 2mi dny jsem si našel appku na instagram, kde si můžu odebírat lidi a oni mi to během.. 5ti sekund oplatí..
To samé i s lajky.
Je možné, že je to touto aplikací, kterou používám ted' skoro furt.
Je to vlastně připojené přes ten instagram. (Pokud tady někdo ví, o co jde)
Funguje to vlastně tak, že nějakému dotyčnému přihlásím sledování a on mi to poté oplatí během malé chvilky a to samé i ,,lajkem".
02. 07. 2014 v 23:51Off-line daja3004  (34/178/72)
Zkus jinou nabijecku pokud to bude pretrvavat tak je v haji baterka....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 07. 2014 v 08:11Off-line Anonym
Zapomněl jsem dodat, že v ten den jsem si ten mobil nabíjel nabíječkou do HTC, může to být tím?
Skype nemám.
Já vím, že internet v mobilu snižuje baterii rychleji, ale já to jenom zapl a během 2 minut - 2% pryč a to ještě předevčírem nebylo, nebo alespoň né tak rychle.
03. 07. 2014 v 15:20Off-line klucinek  (33/176/75)
Pozor na to, některé nabíječky zvlášť ty moderní s telefonem komunikují, takže může dojít k tomu že telefon si nepustí větší nabíjecí proud, a nebo došlo ke zblbnutí nabíjecího obvodu který is počítá dodanou/vydanou kapacitu a podle toho řídí proces nabíjení. Zkus párkrát nabít/vybít do chcípnutí. Pokud se to nesrovná je nejspíš KO baterka. A další věcí je pokud ti nepřetržitě běží aplikace která xkrát za minutu kontroluje stav někde na webu tak to neskutečně žere. A telefony si vysílací výkon řídí podle dostupnosti signálu, takže v zástavbě může výkon činit i pár mW, kdežto pokud jsi byl někde v přírodě kde není dostupný signál v potřený síle je telefon schopnej svůj vysílací výkon zdvihnout i na 1,5W což na mý C5.00 vydudá baterku za cca 10h pokud je telefon mimo signál.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload