Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Úchylka na velký penis

09. 07. 2014 v 22:21Off-line bi_big_looking  (32/175/63)
Zdravím všechny,
chci se zeptat: Jsem jediný blázen, který je ulítlý na velké rozměry?
Že se mi líbí větší penis jsem věděl už od dospívání, ale protože jsem současně i dost vztahově založen a zajímá mě i osobnost a charisma člověka, nedával jsem tomu nikdy prioritu.
Teď jsem ale sám a napadají mě různé sexuální fantazie a tahle úchylka mě v poslední době (rozumějte asi dva roky) dost "pronásleduje".
Myslel jsem si, že to je jen "vizuální touha", že se říká, že dobře vybavení kluci jsou sice pěkní na pohled, ale pak je to v posteli už moc, bolí to a jsou s tím problémy. Tak jsem si říkal, že to zkusím jaksi "nanečisto" a koupil jsem si dildo 19cm/5cm a není problém, naopak se mi s ním hrátky líbí, takže by pro mě penis třeba kolem 20cm (možná víc) byl vzrušující i jaksi v reálu.
Je mi ale trochu trapné hledat v seznamkách podle tohoto parametru. Když jsem to zkusil, odpovědi byly jen na okamžitý jednorázový sex a to já zase nehledám, spíš něco stálejšího, aspoň "milence" nebo i do budoucna přítele.
Navíc to vypadá, že pro koho je tohle důležité, je asi povrchní člověk a to já si dovolím tvrdit, že snad nejsem.
Vím, že se říká, že když se člověk zamiluje, tak na velikosti nezáleží a snad je to i pravda, na druhou stranu když mě to tak vzrušuje, určitě by se mi to na partnerovi moc líbilo.
Jak byste to řešili? Neřešit to, nebo to do hledání protějšku zahrnout?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
09. 07. 2014 v 23:08On-line johnj  (32/186/86)
Myslím si, pokud by sis našel parťáka, který by nesplňoval požadavky velikosti penisu a nedokázal tě uspokojit tak dobře jako někdo jiný s velkým penisem, že by to mohlo vztah časem rozleptat. Ale kdo ví...
Přeju hodně štěstí! :)
10. 07. 2014 v 10:12Off-line igy  (31/173/79)
Klidně to zahrň, ale smiř se s tím, že možná nenajdeš. Hledání je už tak dost těžké a vyžaduje různé komprimisy, takže naopak zpřísňování podmínek bude špatné.
Ale co, až se zamiluješ, tak ti stejně bude jedno, jakého ho má. A až pomine zamilovanost, tak si prostě najdeš pár milenců. Dělají to tak skoro všichni, i když veřejně se to popírá.
10. 07. 2014 v 10:23Off-line bi_big_looking  (32/175/63)
Děkuju za reakce.
johnj: Díky za srdečné přání.
igy: No právě že do toho stadia milenců bych se nerad dostal. V tomhle se cítím v gay komunitě hodně "cizí", že do těchto stereotypů upadnout fakt nechci. Byl jsem zatím v každém vztahu věrný i několik let, takže to nehodlám měnit (i když člověk nikdy neví), proto budu radši sám než experimentovat s kdekým, jak je to bohužel v téhle komunitě časté a jsme promiskuitním chováním už typičtí.
23. 02. 2015 v 21:15Off-line bi_big_looking  (32/175/63)
Moc rad jsem před půl rokem nedostal a zatím k žádné změně u mě nedošlo, tak obnovuju téma, jestli třeba někdo nezareaguje.
Samozřejmě budu rád za rozumné reakce a ne vtipálky.
23. 02. 2015 v 22:45Off-line strejda  (57/182/84)
Čo budeš hľadať, to nájdeš. Určite sa pre teba nájde na svete krásny chalan s veľkým. Držím palce :-)
23. 02. 2015 v 22:56Off-line bi_big_looking  (32/175/63)
Strejda: Ďakujem pekně ;-)
24. 02. 2015 v 00:03Off-line esthetique  (33/-/-)
No když je to pro tebe důležitý, tak JSI..... POVRCHNÍ ... asi to bude chtít si vybrat...
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload