Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Miluju, ale stydím se

28. 12. 2012 v 20:28Off-line Anonym
Ahojte lidi,
mám problém, který má někdy každý... A to že se mi ve škole líbí kluk, ale prostě se mu to bojim říct... Bojim se jeho reakce... Někdy mi přijde, že se občas chová jako když je na kluky, ale asi je heterák... Mám pocit, že když mu to řeknu tak mě buďto řekne:" Neva, ale nic s tebou nebude s tim počítej" a nebo "Jdi do p***le ty hajzle"... Co myslíte vy? Jak mu to mám kdyžtak říct a nebo jaká verze s těch dvou odpovědí u vás proběhla? Dík moc...;)
28. 12. 2012 v 21:11Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Ahoj, tak asi by to s ním, nebo kamarády v partě, chtělo dát čistě kamarádskou řeč na různá témata včetně různých skupim (třeba styly hip hop, metal, pop, emo, křesťani, musimové, židi,...) a do toho zařadit aj orientace a tím i teplouše že když už je to dneska taková běžná věc a banalita, a pak uvidíš jak na to bude reagovat a pak další témata, aby to nebylo nápadný.
špatná reakce - asi to bude lepší nechat být/nebo s tím má možná on sám problém, tak až si ho vyřeší
dobrá reakce - na další témata bych se možná vyprd. ale opatrněji, co se mu líbí a jestli kluci, tak jestli i Ty
ale pamatuj si, že nejseš jedinej, kdo může mít strach, ale i on a může ti třeba ze strachu zalhat (stydět se), nebo na tebe bejt dokonce hnusnej ("bát se o svoji p***l")
a argument pro nejhorší situaci: "Hmmm podle sebe soudím tebe, co?! Seš teda pěknej z**d, když bys dorážel na lesbu! A myslíš si tak, že sem teda stejnej jako ty! D***le!" - což je výstižné, protože je to z latinského d***lis značící mentální vývoj dítěte od 8-12let, poukazující na jeho zaostalý mentální vývoj. ale to snad nebude třeba, lenom pro případ nouze :)
28. 12. 2012 v 21:18Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Vím, je to trochu kostrbaté, možná u toho ema, že emaři hodně experimentujou s bisexualitou - názory...
28. 12. 2012 v 21:36Off-line Anonym
Ok dík
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload