Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nevim jestli jsem Bi a nebo Gay

28. 12. 2012 v 21:30Off-line Anonym
Ahoj mám takový problém. Nevim jestli jsem na kluky nebo na holky. V jeden čas jsem to měl takový že se mi líbili i kluci i holky. V to období jsem měl holku se kterou mi vztah trval asi měsíc a půl. Po ukončení vztahu se mi delší dobu líbili kluci a v létě jsem byl zamilovaný do holky. Bohužel mi vztah s ní nevyšel a od té doby až do teď se mi libí kluci a možná bych bral i vztah. S klukem jsem teda ještě nic neměl. Horší je to, že o tom nikdo neví že se mi líbí i kluci a nechci aby o tom někdo věděl jelikož by u mě vzniklu problémy. Co si myslíte? bude lepší když si najdu na nějakou dobu vztah s klukem abych si to zkusil a v budoucnu abych si našel holku se kterou bych i mohl žit
29. 12. 2012 v 09:39Off-line fenty  (103/-/-)
..není to fuk?..:) prostě se ti líbí, co se ti líbí..je šumák, jestli je to holka nebo kluk, když ho/ji máš rád..nemusíš mít nutně nějakou nálepku "GAY"..:)))
30. 12. 2012 v 01:29Off-line Anonym
To je pravda :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 01. 2013 v 22:28Off-line david76  (47/-/-)
Myslím si, že by se asi slovo Bi nemělo používat, protože si myslím, že alespoň u kluků se jedná o gaye, který má holt dost testosteronu, že dokáže mít sex jak s holkou tak i klukem, ale v jádru je to stále gay. A to že dokáže mít rád holku, to si myslím, že je spíš kamarádství nebo přátelství, ale až když se objeví ten pravý, pozná kdo vlastně je, jestli hetero nebo gay, nic mezi tím, nebo si myslíte, že ne???
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
13. 01. 2013 v 22:35Off-line KurtHectic  (33/185/80)
David76: Poznej pár bisexuálů, třeba i děvčat a bude ti to jasný. Prostě dokážou vzplanout pro stejný i pro druhý pohlaví. Neříkám, že jejich techtle maj úplně stejnej průběh, ale prostě to takhle mají. Spousta lidí o sobě je schoponá plácnout, že jsou bisexuálové jenom proto, že si třeba nejsou jistí, nebo že jsou zvědaví nebo podobně. Pokud ti nestačí rozdělení na tři sexuální preference, tak si vygoogli Kinseyho škálu, ta jich má 7 a to ještě nepokrývá asexuály.
13. 01. 2013 v 22:46Off-line KurtHectic  (33/185/80)
Vobsournik: Copak u sebe to vím :-)... Ale občas si u některejch lidí vážně nejsem jistej, jestli to, jak vypadá a jak se chová odpovídá tomu, co má v kalhotách. Takže bych to nezjednodušoval. Buď rád, že máš jisto :-)
14. 01. 2013 v 00:45Off-line StarejKocour  (58/180/80)
Nepíšeš svůj věk, ale tímhle jsme si prošli asi všichni, nezáleží moc na tom, v jakém věku jsme si svoji orientaci plně uvědomili ani za jakých okolností. A asi všichni jsme s tím měli určité problémy. Není jednoduché, aby si člověk sám přiznal určitou odlišnost od průměru. O nejbližším okolí ani raději nemluvím...
14. 01. 2013 v 09:00Off-line Ligerisek  (36/172/62)
David76: já mám dost testosteronu, nebo to snad na mě není vidět, ale přesto sem kovanej gay a při představě vagíny mi div nezaleze dovnitř jak šnek do ulity :D

anonym01: bisexuálové mají prej holčičí a klučičí období. ale jestli spíš s holkama a líbí se ti to, tak seš na holky a u kluků totéž. Nakonec zjistíš, jestli seš čistokrevnej bisexuál a je ti to tím pádem jedno, nebo ti vyhovuje jedno pohlaví víc. Ale taky můžeš žít s klukem a až přijde čas, najít si biologicky vhodnej lesbiskej pár, se kterýma budete mít děti a utvořit tak více než plnohodnotnou rodinu.

přijde mi to takový dóst divný, já kovanej gay, budu učit bisexuály o bisexualitě :D tohleto už píšu u X-týho dotazu :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload