Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Petice

17. 07. 2014 v 10:15Off-line veve  (20/176/76)
Ahoj,při dnešním projíždění mailů mi přišla i jedna zajímavá petice,zde: http://www.thepetitionsite.com/…309/855/907/

V nairobském klubu bylo zatčeno 60 lidí,kvůli možnosti,že jsou homosexuálové.Jak zmiňuje petice,za sexuální aktivity mezi muži jim hrozí až 14 let vězení! Další perlou je prohlášení: "Homosexualita je tak vážná,jako terorizmus."Někteří byli již propuštěni na kauci,ale někteří stále drží ve vězení.

Myslím si,že bychom to měli podepsat všichni,kteří jsme na těchto stránkách přihlášeni.Snad se dočkáme kladné odezvy :)

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
17. 07. 2014 v 13:31Off-line adam.dubsik  (29/200/100)
Tohle stejně nic nevyřeší.
Největší problém Afriky je ten, že se jí snažíme "kolonizovat". Snažíme se tam stavět školy, nemocnice, přírodní rezervace, ale nikdo se nesnaží pochopit černochy jako takové. Co naplat, že tam stavíme školy o které je minimální zájem. Místo toho malé děcko pošlou rodiče šest kilometrů pro vodu. Co naplat, že tam jsou nemocnice, když ve většině případů léčí místní šamani.
Podle mě je správná cesta pochopit mentalitu Afričanů a teprve pak jim pomoct a ne jim tam hrnout peníze apod., protože to stejně spolkne obrovská korupce a k obyčejným lidem se nedostane nic.
Souhlasím - 15   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 07. 2014 v 13:38Off-line Johny16  (21/-/-)
Nesouhlasím myslim ze bysme se meli starat v prve řadě o svoji republiku a poradne vyresit nektere veci a pak az ty dalsi .... mame v nasi republice dost problemu a ktera zeme pak zanas bude psat petici aby tu bylo lepe ? ZADNA !
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 07. 2014 v 18:58Off-line colombo  (95/192/90)
Veve: No opravdu bychom měli bojovat za svobodu v Nairobi... :-) :-)
17. 07. 2014 v 22:07Off-line veve  (20/176/76)
Už více jak 6 let mám v Ghaně rodinu,vím,jak to tam vypadá.
Vaše názory Vám vyvracet ani potvrzovat nebudu,každý má právo na názor.
I tak si myslím,že nikomu neublíží vyplnit pár údajů a mít pocit,že jste pomohli lidem,kteří nemají tu možnost být v tak chápavé společnosti,jako jsou evropské země.
PS: Všiml jsem si,že jedna věta je trochu divná,a za to se omlouvám ;)
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload