Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ex-přitel

17. 07. 2014 v 19:20Off-line Anonym
Nejspíš to už zažil každej a asi je to už ohraný téma . Nedokážu se vyrovnat se ztrátou. Chodil jsem s jednim klukem přibližne 2 roky a pořád ho mám v hlavě. Stýkáme se ,občas spolu někam zajdem ale nedokážu mu říct do oči že ho bezmezně miluju. Nedavno jsem zjistil že mě poddváděl s vice kluky tudíž z jeho strany to nikdo nebylo jako z mé,ale nemužu mu už nic vyčítat když nejsem spolu.
17. 07. 2014 v 19:48Off-line johnj  (40/186/82)
A nepomohlo ani dlouhé a upřímné dívání se do zrcadla na blbečka, kterého z tebe dělal?
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 07. 2014 v 01:52Off-line Betonica  (39/191/93)
Neschazej se s nim, nevolejte si, nepiste SMS. Zadny kontakt! Jedine tak muzes zacit zapominat na to, co bylo. Kazdy kontakt v Tobe jen ozivi nadeji, ktera se nakonec ukaze jako plana. Tim jen a jen sypes sul do rany...

Ackoli to zni divne, tak na rozchod je opravdu nejlepsi cas, ktery kazdy z vas stravi sam se sebou, nikoli spolu. Ex je ex, na tom nic nezmenis. Milovat ho muzes, ale uz soukrome.

Ver mi, mam to ted docela cerstve stejne a taky jsem musel prerusit veskere kontakty. Nekdy mi to jde dobre, nekdy hur. Snazim se udelat si na kazdy den maly plan, stanovit si male cile. Treba vcera jsem mel v planu uklidit a nakoupit a to jsem splnil. Mel jsem z toho dobry pocit. Taky se hodne stykam s prateli a kamarady, takze se mi obcas podari nemyslet na ex a na to, co bylo...

Stale ale plati: ZADNY KONTAKT!!! Jinak se z toho nikdy nevymotas.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload