Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zamiloval jsem se do přítele své kamarádky

22. 07. 2014 v 21:46Off-line Anonym
Mam takový problém, zamiloval jsem se do přitele své kamarádky.. S kamarádkou chodim do třídy, sedíme spolu a jsem nerozlučná dvojka. S jejím přítelem mě seznámila v prváku, párkrát jsme všichni spolu zašli ven a pak jsem si s ním začal i psát. Bavíme se úplně o všem, ví o mě i to, že jsem gay.
Před nedávnem měl oslavu osmnáctých narozenin, kde jsme spolu pili a všechno bylo úplně super. Když jsem mu šel popřát, tak mi dal i sám od sebe pusu na pusu, což mě dostalo. Dokonce ho Péťa (jeho přítelkyně, moje spolusedící) vyhecovala, aby jsme si dali velkou pusu a to byl asi ten zlom, kdy jsem si vážně uvědomil, že jsem zamilovanej. Nevím, co dělat. Neříkat jim to a trpět? Nebo to vybalit a možná tak ztratit ten vztah mezi námi? :/
22. 07. 2014 v 22:33Off-line 123456789987654321  (27/197/75)
Nepleteš si pojem milovat, s pojmem o****t ho?..
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 15  Nahlásit
23. 07. 2014 v 00:42Off-line Anonym
Ne, nepletu. Nejsem typ člověka, co se kurvý. Někomu se to může zdát infantilní, ale já čekám na toho pravého, takže přístě si nech hloupé komentáře pro sebe. Chci radu od někoho, kdo má při nejmenším mozek, popřípadě vlastní zkušenost..
23. 07. 2014 v 00:48Off-line Patrik2.00  (25/175/61)
Jestli to s nim máš takový jaký píšeš, tak bych mu to řekl...uvidíš co on na to... ;)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 07. 2014 v 10:00Off-line Kolobezka  (29/187/85)
Já bych spíš zkusil vyslidit jaký to mezi sebou mají kamarádka a ten kluk. Jestli je do ní celý blázen a jsou spolu šťastný taky asi bych to prozatím nechal být.
23. 07. 2014 v 20:58Off-line onlip  (61/180/84)
Nekazil bych jim to. Trpět budeš ještě mnohokrát. Přijít o dva blízké lidi, to bych sám nechtěl. Pokud se sami rozejdou, je to jiné. Pokud myslíš, že už teď se chováš jinak a on z toho může být zmatený, řekni mu to, ale s tím, že po něm nic nechceš. A trpělivě čekej.
24. 07. 2014 v 11:35Off-line Johnys  (27/184/69)
Proč by ji měl ztrácet? Mám taky takovou kamarádku a vím, že ať ji řeknu cokoli, maximálně se tomu zasmějem. Určitě si nemyslím že by se na tebe zlobila, protože se ti líbí její kluk. Nemyslím si, že je šance abys jí ho přebral takže ona to veme vpoho a možná tě v tom oba podpoří a po čase tě to třeba přejde. Myslím, že každý se jednou za život zamiluje do heteráka, tohle je trochu bezvýchodná situace :/ ale to přejde :) Chce to kluka a na toho jejího brzy zapomeneš.
24. 07. 2014 v 12:17Off-line BMWfreak  (29/180/70)
Jako sory ale do te situace ses dostal sám, kvuli jedne hloupe pusy už si myslíš že po tobě jde a že je to jeho přítelkyni jedno? :D tak naivní ti gayové ale vážne jsou.. realita no
24. 07. 2014 v 17:58Off-line onlip  (61/180/84)
Johnys: Je rozdíl, když se někomu kluk líbí a když je do kluka zamilovaný. Tím, že to vyvalí na oba, dává najevo: "Už tomu nevládnu já, vládne to mně. Dělejte s tím něco!" Pokud to jeho protějšci v sebeobraně nevyřeší ochlazením vztahů a začnou ho "léčit" (případně se tomu zasmějí), bude to pro zamilovaného horší a horší. Proto jsem zmiňoval závazek "nic po tobě nechci" - aby se vody pročistily. Zamilování se do heteráka není bezvýchodná situace, už jsem tu o tom psal dost. Kamarád se mnou podobnou situaci přečkal, ale chladl jsem déle než tři roky (vím, že mou zamilovaností, i se všemi závazky neútočení, trpěl). A máš pravdu - zachránil ho až jiný kluk, už nebudu říkat heterák, protože se mi ty kategorie neosvědčují, ale měl předtím řadu let dívku. Není to polemika s tebou, píšu ten komentář spíš jako mapu možností pro tazatele, jak ji vidím.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload