Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Čo by ste spravili vy?

25. 07. 2014 v 14:00Off-line Anonym
Ahoj, chcel by som sa spýtať, čo by ste spravili vy v mojej situácii. Našiel som si tu pred pol rokom moju lásku, pre mňa dokonalého chalana. Krásny, milý, múdry proste dokonalý v mojich očiach. Začali sme spolu chodiť, stretávať sa a pod. Pred pár mesiacmi sa mu to ale dozvedeli rodičia, že je gay. Hrozne začali vystrájať. Jeho mama je silno veriaca. Znenávideli ma aj ked ma ani nespoznali. Vraveli že vediem ich syna do zatratenia a pod. Prvé dni vraveli že ak chcem byť sním musím to doma povedať do 4 dní. Ak nie prídu a povedia to sami mojim rodičom, alebo nás rozdelia. Ani nečakali, začali znovu vystrájať a museli sme to na oko ukončiť. Potajme sme stále spolu chodili, písali no stretávať sme sa nemohli, čakali sme kedy nastane príležitosť. Teraz sme sa chceli v blízkej dobe stretnúť, no znovu mu nato doma prišli. Jediné čo stihol bolo to že mi napísal že musíme skončiť, že to bude pre všetkých najlepšie. Že bol som a aj budem jeho jediným chalanom ale on už ten nátlak nezvláda. Zobrali mu všetko ... PC, mobil, notebook... Snažil som sa mu napísať na fb, no blokol ma. Nabral som teda odvahu a skúšal som to vyriešiť s jeho mamou, no tiež ma všade blokuje. Nereagujú na nič. Čo by ste vy robili v mojej sitácii ? Neviem, či skúsiť osobné stretnutie, aj ked ma tak nenávidia. Netuším ako by zareagovali ale dobré by to nebolo.Alebo čakať a skontaktovať sa sním neskôr, ked to všetko prehrmí ? alebo čakať kým sa ozve on sám ? Netuším čo robiť .... (raz som to sem už dával ale zmazal potom hned tak sorry ak to vidíte 2x) Za gramatiku sa ospravedlňujem, to prosím neriešte.
25. 07. 2014 v 15:01Off-line Anonym
Ne nato si určite nezvyknem...... po tom čo sme prežili budem o ňho bojovať až do konca, keby to spravil preto že chce tak ok, ale viem že on to nechcel, len bol prinútený ...
25. 07. 2014 v 16:08Off-line david1055  (30/168/55)
Je to moc dlouhy članek to bych spravíl
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 07. 2014 v 18:00Off-line gorthaur  (28/197/73)
Za cenu lásky znie to zatratenie fajn, to sa oplatí :) "damnation with thee would be the sweetest salvation" :3
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload