Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Service unavailable error?

31. 07. 2014 v 04:19Off-line Anonym
Často se mi stává, že mi nakluky nenajede... všechny ostatní stránky jedou bez problému... FB, Google, Youtube... Nakluky nejede... Stává se to i někomu jinýmu? Zrovna teď jsem čekal kdoví jak dlouho na to až to zas naběhne...
31. 07. 2014 v 09:12Off-line CrazYmeeN  (29/193/89)
AHoj :)
Klidně to může být způsobeno " internetovým prohlížečem ". Dříve jsem používal Google Chrome a blbo mi to.... ale nyní používám Operu a jsem s ní max. spokojený :) Vše nabíhá jak má :) Zkus to je to možná jedna z příčin ;)
31. 07. 2014 v 11:19Off-line NaKluky.cz
Anonym: Omlouváme se za komplikace. Problém s nedostupností webu nastává i během dne, nebo jen v brzkých ranních hodinách (okolo 4-6. hodiny ráno)? Případně dokázal bys prosím říct, kdy a v cca kolik hodin se stránky nenačetly?
31. 07. 2014 v 14:31Off-line Anonym
No k tomu kdy to bylo dnes ráno, tak to bylo mezi 3:40 a 4 hodinou ranní. No a jestli se to stává i ve dne, to budu muset ještě sledovat, ale nejčastěji se mi to stává když chci jít spát... A tak si toho nejvíc všimnu :D
@CrazYmeeN zkoušel jsem to i v IE a Firefoxu a v ani jednom se stránka nenačetla. Error 503 Service unavailable
09. 08. 2014 v 10:12Off-line NaKluky.cz
V ranních hodinách provádíme několik nutných servisních činností, které mohou způsobit několikaminutovou nedostupnost. Pokusíme se to ještě trochu poladit, aby k tomu pokud možno vůbec nedocházelo. Omlouváme se.
12. 08. 2014 v 08:51Off-line Betonica  (39/191/93)
To neni prohlizecem. Ten error rika, ze pozadovany web neni dostupny. A to muze byt zpusobeno mnoha duvody. Rano je to asi kvuli bezici zaloze serveru, behem dne to muze byt kvuli velkemu provozu na serveru / v data centru, vypadkem webove aplikace...
12. 08. 2014 v 10:27Off-line 18xxx20  (35/177/69)
S prohlížečem to nemá vůbec nic společného a ano, stává se mi to také...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload