Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Myslíte, že bude gay nebo bi?

02. 08. 2014 v 23:29Off-line Anonym
Ahoj, potřebuju poradit. Měl jsem nejlepšího kamaráda, který mě (a ještě jednoho) občas dělal ze srandy ze zadu přes kalhoty (vůbec mu nestál). Často krát jsem ho vyděl nahého, řekl: My jsme kluci, před vámi se nemusím zakrývat. Na školním výletě se to opakovalo, ale když jsme zapli fandu, dávali závody striptérek. Hned se mu postavil. O mě to vůbec neví a tiše jsem se díval na něho (honil pod dekou). Postavil se mi taky a ukázal jsem mu ho přes trenky a on mě taky přes trenky. Po chvíli to skončilo, přerušili jsme to a šli jsme spát. Další týden sem tam říkal před ostatními jak ho mám a dlouhého (ikdyž to nebyla pravda). Myslíte si že byl gay nebo bi? Nikdo to o něm neví, a všichni o něm ví, že měl již mnoho holek. Co si myslíte?
02. 08. 2014 v 23:35Off-line marrinek  (26/206/109)
Fakt myluju tyhle otázky " je gay nebo ne?" -,-
Ja si hlavně myslím, že by ti bodlo trochu zopáknout kde se píše y/i a že častokrát se píše dohromady
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
03. 08. 2014 v 00:19Off-line AEE707  (28/172/55)
Podla mňa nieje, ako chápem že ked sa niekomu niekto páči tak si nahovára že možno je gay alebo aspoň bi, no zato že niekedy ukazuje ako mu stojí cez gate či podobné tak zato ho označiť gayom nieje .......... múdre či ako to nazvať. A ked robia chalani také že vás buchnú po zadku či podobne, tak to vo väčšine prípadov robia preto lebo si myslia že ste tiež hetero a nebudete si preto namýšlať :D Proste kamarátsky :)
03. 08. 2014 v 01:06Off-line adam.dubsik  (36/200/100)
Podle mě taky není. Podle mě je to ten typ, co si nahání ego před ostatníma a je "king".
03. 08. 2014 v 09:45Off-line marrinek  (26/206/109)
Relostyt: já mám ten pocit, že gramatika není zase tak zbytečná, že by se měla řešit více. Není to poprvé, co čtu něco podobného. Všichni se snaží psát dlouhé texty, dlouhá větná spojení, ale chybami tedy nešetří. Dle mého názoru by měla být gramatika korespondující právě s dobou ve které žijeme. Některé chyby, zdůrazňuji hrubé chyby, by mohly být brány jako urážka češtinství a učitelek, které onen jazyk vyučují. Toť můj názor k věci.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 08. 2014 v 10:54Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Ne, není to gay. Je to jen extrovertní heterák, který se musí prostě předvádět a poutat na sebe pozornost. Což je ale v období puberty celkem běžné ;-)
marrinek: S tím pravopisem máš samozřejmě pravdu, je šílený tady občas po někom číst jeho výtvory. Ale s tím "myluju" sis dobře naběhl :-))))
03. 08. 2014 v 11:31Off-line 18xxx20  (35/177/69)
Proboha.... Normální heterák to je -_-
02. 03. 2020 v 21:42Off-line ozvien  (73/-/-)
Měl bys zkusit s ním promluvit o tvé a jeho velikosti, prostě se vsadit, kdo ho má většího. Názorná ukázka to vyřeší.
02. 03. 2020 v 21:52On-line Frederic  (27/178/70)
Ozviene, tak snad si s tím anonym tom po těch 6 letech poradil. nebo? xxddd
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload