Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Sebavedomie

03. 08. 2014 v 22:54Off-line Anonym
Majú gayovia vysoké sebavedomie? Mne príde že uplne všetci sú takí, skvôr introverti a boja sa prejaviť už len kvôli tej orientácií aj tí čo si to ešte nepripúšťajú alebo to nechcú dať najavo, proste že to sebavedomie je automaticky znížené, majú to tak všetci alebo sa mi to len zdá?
03. 08. 2014 v 23:09Off-line Relostyt  (102/-/-)
Ahoj tak z vlastní zkušenosti ti řeknu že to že je člověk introvert nemá nic společného z tím že je teplej.
Popravdě mě třeba to že jsem teplej spíše vyhovuje protože to paradoxně překonává mou introvernost :D
O nízkém sebevědomí raději pomlčím, to je moje obrovská slabina a já o ní vím jenže to nejde změnit.
Nejhorší je snad už jen to že pokud má člověk slabé sebevědomí a potká totálního s prominutím p**use který mu ho ještě snižuje.
04. 08. 2014 v 00:18Off-line Ernesto  (26/175/63)
Vůbec :D já mám sebevědomí velký.. a sem extrovert :D
04. 08. 2014 v 01:07Off-line Relostyt  (102/-/-)
Ernest: nj to je hodně mladých kluků :D. My staří jsme už většinou trošku jiní :DDDD
04. 08. 2014 v 09:24Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Sebevedomi nema s homosexualitou zadnou korelaci...
04. 08. 2014 v 11:08Off-line somerone  (36/180/80)
Sebevědomí jsou všichni homosexuálové, jen jim brání k tomu se projevit jejich obavy z orientace?! Tu myšlenku psal anonym, kterému ještě nebylo -cet :D to je jasný!
To že některé buzny exhibují a mají umělé sebevědomí všichni víme, ale se zdravým sebevědomím to nemá nic společného.
04. 08. 2014 v 20:29Off-line Betonica  (39/191/93)
Sebevědomí, v pravém slova smyslu, je založeno na znalostech, dovednostech, zkušenostech, rozhledu. Člověk si věří, pakliže ví, jak se má chovat, jak zvládnout různé situace. Ono už samo slovo "sevevědomí" odkazuje na pravou podstatu: sebeuvědomující se, sebe uvědomělý, zkrátka někdo, kdo o sobě ví, kdo se zná a kdo ví, kým je.
Existuje jednoduchý test, můžeš ho provést i Ty. Při rozhovoru s libovolným člověkem polož zcela nesouvisející otázku úplně mimo téma, ideálně poněkud dvojznačnou. Třeba u pokladny v marketu se zeptej, kde tu zastavují letadla... Něco takhle šíleného. Sebevědomý člověk na sobě nedá znát, že jsi ho dostal mimo jeho konfortní zónu a klidně a slušně Ti odpoví. Ti bystří Ti oplatí vtipem.

Sebevědomý člověk na sebe mimochodem zbytečně neupozorňuje, nemá k tomu důvod, neb si je svých kvalit vědom.
04. 08. 2014 v 23:30Off-line Succubus  (25/169/57)
Já ho nemám..:-)
05. 08. 2014 v 14:54Off-line onlip  (60/180/84)
Betonica, příspěvek výborný, jen nevím, jestli tím testem testuješ sebevědomí své, nebo druhého, nebo obou současně. Zdá se, že c) je správně :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload