Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ženatý, so záväzkami

04. 08. 2014 v 21:25Off-line Anonym
Ahojte, od svojho detstva viem, že som bi, ale kvôli okoliu a rodine som si založil rodinu, a mám 2 krásne deti. Čoraz viac ale pociťujem neodolateľnú túžbu vyskúšať vzťah s chlapom. Som úplný panic, čo sa týka vzťahu s chlapom, nebolo vôbec nič, ani pusa :), a to mi je už cez 30. Jednoducho sa bojím, že by to prasklo, a ja by som stratil všetko, čo som si za roky budoval. Ale na druhej strane nechcem žiť život, ktorý som neprežil naplno. Iné je, keď sa rozvedie "heterák" a nájde si inú partnerku, keď sa rozvedie "skrytý bi alebo homo", a nájde si partnera, u blízkej rodiny skončil. Neviem si rady, budem rád, keď mi napíšete svoje názory. Vopred ďakujem.
04. 08. 2014 v 23:14Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Preco by mal skoncit u blizkej rodiny?
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 08. 2014 v 06:39Off-line galileolevi  (51/187/82)
Taky nerozumím, proč by tě rodina odsoudila a už vůbec nechápu, proč se rozvádět, když si ještě nikomu nedal ani pusu. Píšeš, že jsi bisex. Rozvedeš se. Začneš žít s klukem a zase ti bude chybět holka. To je jako z deště pod okap.
Tak se nerozváděj. Nikdo tě neodsoudí. A nejdřív si to zkus. Třeba změníš názor.
05. 08. 2014 v 11:38Off-line somerone  (36/180/80)
Chudáci děti! :/ Jestli jejich tatínek takhle uvažuje...
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 08. 2014 v 13:20Off-line onlip  (61/180/84)
Pokud to nezkusíš, nedozvíš se o sobě víc. Současně počítej s tím, že až to zkusíš, změní tě to, bude těžké vracet se do původního světa. Možná existuje řešení: Nepíšeš, že hledáš sex, píšeš o vztahu. Co zkusit najít pevné klučičí přátelství? Ideální je hetero kluk, o kterém víš, že ho nestrhneš na svou stranu (a ví to i okolí), on to o tobě ví a sám nemá fobie z tvého zaměření.
Somerone: děti jakoukoli změnou utrpí vždycky. Ale třeba to, že mé děti intuitivně, bez kolizí zůstaly u mě (resp. manželka řekla, že je s sebou nebere), mi říká, že dokážou pochopit. Snažím se být tátomáma, děti jsou asi rády, že sem netahám novou maminku, na oplátku mě podporují v mých dvou klukovských vztazích, o kterých průběžně mluvíme (jen jim u jednoho z nich samozřejmě nelíčím detaily).
05. 08. 2014 v 13:23Off-line Normal123  (38/176/77)
Proc chudaci deti??? Clovek, kterej o tom nic nevi at neradi... Je to jako ja a muj p***el... Byl zenatej a ma dve deti... Dnes je rozvedenej a mame dve deti.. :-) zacatky nejsou nejlepsi ale vsechno jde kdyz se chce.. A deti??? Ty jsou ted nejstastnejsi... Totalne bez problemu... Vse je o komunikaci jako vzdy...
Co se tyce Tebe, evidentne te to laka... Nejdrive si to s nekym vyzkousej, vse co te laka, vcetne sexu a uvidis... Nemusis se hned rozvadet, ikdyz je to nevera... Ale pokud se zamilujes jako to bylo ja a muj zentaje p***el, kterej na tom byl podobne jako ty.. ( chtel si to parkrat zkusit, ja byl singel, takze ja mohl, jenze se to nejak zamotalo a pak jsme se do sebe totalne zblaznili a jsem spolu uz 5 let... Mame deti, rodinu, vse jako "normalni" rodiny... Zacatek byl tezkej, soudy, socialky o deti, tahanice, ale kdyz se milujete, da se to vydrzet... Moje rodina me vyhodila z domu, kdyz se to dozvedela matka, ze jsem buzna, dnes?? Mame lepsi vztah nezli predtim... Nechapu lidi, kteri to dokazou celej zivot tajit a ubijet se v hetero vztahu, a na konci zivota si reknou jaky to jsou volove ze do toho nesli... Nejsem zadna vykroucena buzna a ani se tak nikde neprezentuji, ale predstava ze celej zovt jsme nekym kym nejsem by me zabila...
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 08. 2014 v 13:48Off-line somerone  (36/180/80)
Normal123: takových scénářů je ale jen hrstka, většinnou to končí nešťastně, když se tatínek utrhne s nějakým klukem... prostě muž by měl mít rodinu později, až dozraje do věku, kdy ví, co od života chce...
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 08. 2014 v 14:06Off-line do2y  (30/-/-)
Možno sa aj zamiluješ do chalana a bude to ťažké potom to povedať manželke a následne rozvod....
05. 08. 2014 v 14:10Off-line 18xxx20  (35/177/69)
Tohle sis měl promyslet dřív. Teď to znamená buď rozvod nebo tajně podvádět. Jedna varianta horší než druhá.
05. 08. 2014 v 14:10Off-line Normal123  (38/176/77)
Stejne jako ja... Ja jsem chtel mit puvodne taky holku a deti, ale vedel jsem uz od detstvi, ze je to jinak a proto jsem do toho nesel, protoze jsem si uvedomil, ze bych byl nestastnej a ona taky... Kdyby vsichni meli od zacatku rozum" tak by se pak tyto veci neresili... Jenze on uz je zenatej a ma deti, jsou dve moznosti.. Bud bude celej zivot nestastnej, tajit to a obcas si uzije s klukem... Nebo se tomu postavi a pujde do vztahu s klukem.. Ale jak jsem psal, nejdrive si ujasni prio***y a co vlastne chces, jinak to dopadne spatne... Jsou pripady, kdy je lepsi se nejdrive rozvest a pak zdelit ze jsem buzna... Z vlastnich zkusenosti od p***ele...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload