Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Asi jen příběh z reality...

13. 08. 2014 v 12:23Off-line Anonym (anonym)
Dobrý den, před pár měsíci jsem se rozešel s přítelem poté jsem si začal psát s jedním sympatickým a milým krásným klukem na portálu IBOYS.CZ psali jsme si spolu už dříve ale naše konverzace se začala upevňovat teprve až v květnu :) psali jsme si že pujdem spolu ven alespon na chvilku protoze jsem rano staval brzo na jednu akci. Tak pro mě přijel a sedli jsme si do auta a že pujdem projet nakonec jsem ani nespal protoze jsem domu dorazil v 6 ráno poněvadž jsme v noci jeli do ŽiTAVY to je v Německu bylo to jak z pohadky sním den potom jsme se viděli na té akce jelikož byl fotograf tak tam fotil pak uběhnul týden a stále jsme si psali. On byl v práci já měl práci tak jsme si řekli že si udelame jeden den pro sebe a zase bude chvilku spolu jeli jsme spolu do Liberce do Decatlonu tam jsme řádily jak malý děcka bylo to kouzelné :) pak jsme spolu strávili noc :) jeli jsme do lesa a v jeho aute si pustili horor :) rád na to vzpomínám, pak prostě proběhlo pár krásných doteků a on mi řekl že mě rád poznal. :) pak dva dny na to jsem mu psal a uz mi neodpovedel na zadnou smsku na zadny telefonat na nic a uz to trva 3 měsíce co se mi neozval :( a mě to strasne mrzi vubec nevim co mám dělat...asi jsem se zamiloval ale uz me to 3 mesice neskutecne trápí ale nevím co stím máte nekdko nejakou rada nebo vysvetleni proc tomu tak skoncilo...:/ dekuji za vseechny příspěvky :)

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
16. 08. 2014 v 02:40Off-line somerone  (28/180/69)
No kdyby mi psal někdo takový zmatky bez interpunkčních znamének, tak bych asi taky přestal odepisovat :D
Ne vážně... Bral tě jako kamaráda, s kterým si vyplnil čas. Buď teď ten čas nemá, nebo nemá náladu nebo mu na tobě zkrátka něco začalo vadit. To už tak chodí. Život jde dál...
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload