Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak se k vám chovalo okolí, když jste jim řekli o své homosexualitě?

15. 08. 2014 v 22:29Off-line Anonym
Když jste řekli rodině a okolí, že jste na kluky, jak se k vám potom chovali? Děkuji
15. 08. 2014 v 22:48Off-line Ligerisek  (36/172/62)
15, v řijnu ve třídě, hetero okolí to vzalo v poho (až na sem tam nějakýho zamindrákovanýho chudáka), ale ti ostatní, co to tajili, když po mě chtěli sex a já odmít mě pak začali šikanovat (zajmavý, že hlavně samý bi a skoro žádný homo).
15. 08. 2014 v 23:12Off-line Anonym
A jak na tebe reagovali rodiče když zjistily, že nejsi na holky Děkuji
15. 08. 2014 v 23:20Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Žil sem jen s mámou, přímo sem jí to chtěl říct, až si najdu přítele, ale furt nic. Až sem jednou náhodou slyšel, jak to jí a její kamarádce říká ségra (o 4 roky mladší) přes dveře, ta se to asi dozvěděla přes šuškandu. Byl sem z toho tak smutnej, že sem tam ani nešel :'-( Niak sme o tom nemluvili, ale máma pozdějc naznačila, že je TS a dcera (teď nějak jí je 19) její kamarádky se taky před pár lety přiznala, že je TS.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 08. 2014 v 05:34On-line somerone  (36/180/80)
Já otevřel s kámošem jediný a první gay klub svého druhu ve Zlínském kraji, tak jsem to nikomu říkat už nemusel. Všichni si to domysleli. :D
Nikdo to nějak neřešil. Proběhlo to v klidu.
16. 08. 2014 v 09:15Off-line p-e  (101/-/-)
..včera, mámě! :) ..vzala to dobře, uvidíme co zbytek rodiny..
16. 08. 2014 v 09:33Off-line tomtom  (30/185/90)
Je to něco přes dva roky co jsem to řekl nejlepší kamarádce ze třídy bylo to těsně před koncem třeťáku ta to vzala uplně v klidu, pak jsem pocítil touhu aby to věděla celá třída a abych jím konečně zavřel huby takže přes prázdniny jsem to napsal na FB a pak to oznámil rodině tím způsobem že jsem napsal dopis a odjel na týden k příteli odjel jsem v neděli a pak mi napsala teta jelikož u nás zrovna ten den byla že je vše ok že mě mají pořád rádi atd. a ve středu už mi matka psala abych se vrátil už dřív. Pak jsme spolu hodně mluvili ale všichni to vzali ok ve třídě byl klid akorát když jsem tam nebyl byly prý nějaké narážky ale toť vše a co čert nechtěl asi 3 týdny po mém přiznání přítel musel zpět k rodičům na barák a oni ho pak asi po týdnu vyhodili takže je to necelé 2 roky co bydlí u nás doma a mamka si ho strašně oblíbila, někdy až žárlím. :-D
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 09. 2014 v 12:16Off-line manicboyyy  (33/176/79)
Nejkepší kámoš to vzal úplně v poho. dokonce mi řekl proč jako hledám kluka jinde...no ale on se mi sám jako narovinu nepřiznal. mamka brečela- klasika, bráchovi jsem to jště neřekl.
01. 09. 2014 v 13:14Off-line Anonym
Děkuji všem za reakci já jsem to rodině a okolí zatim neřek a mam obavy že by to nevzali a dali mě to sprominutím pořadně sezrat, ale jednou to stejně asi praskna tak se to nák vyřeší a snad to bude všechno Ok
02. 09. 2014 v 01:22Off-line sid_6  (36/182/66)
Jestli to ještě někoho zajímá, tak u mě to není vůbec zajímavý:) Matka se mě jen druhej den zeptala, jestli si nemyslím, že jsem gay jen proto, že jsem už dlouho neměl holku. Tak jsem jí všechno odkejval a nechal to bejt a ona taky, protože od tý doby o tom nepadlo ani slovo. Aspon se mě už neptá na holky a nechce po mně vnouče. Jinak si nevzpomínám na nikoho z kamarádů nebo známých, kdo by s tím měl problém.
02. 09. 2014 v 02:55Off-line s.david  (43/190/92)
U mě je to složitější, rodina si semtam něco myslí ale spíš jen naráží. To samé okolí. Vlastně když jsem to jen tak řekl tak mi to nikdo nevěřil. Takže to nechávám plavat. Ale máma by to asi nezkousla, je skvělá ale tohle by nedala.
05. 10. 2016 v 22:36Off-line Ecom338  (21/185/80)
Pohoda akorát Mě někdy sere že Mě furt někoho hledají a přihazují a tak
08. 10. 2016 v 09:49Off-line pear  (103/-/-)
Někdo tu psal, že jeho přítele vyhodili z domu. Sice se to stává, ale je to ilegální. Rodič podle zákona nemůže vyhodit svoje dítě z domu, pokud to dítě neodejde dobrovolně,takže pokud se tak stane, tak může svoje rodiče zažalovat.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload