Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Opustil vás přítel? Rozešli jste se? Jak s tím bojovat?

19. 08. 2014 v 18:36Off-line Anonym
Opustil vás přítel? Rozešli jste se? Jak s tím bojujete?
19. 08. 2014 v 18:44Off-line AEE707  (28/172/55)
Ak ťa opsutil lebo chcel, zmieriť sa s tým, ak preto že musel tak bojovať o ňho.
19. 08. 2014 v 18:58Off-line somerone  (36/180/80)
Opustil mě, protože si našel jiného a já jsem mu nebyl dost dobrej. Byli jsme spolu přesně 48 dní. Uznávám šli jsme do toho po hlavě a bylo to hlavně o sexu, ale prostě byl první. Půl roku mi trvalo na něj zapomenout. Život jde dál. Nakonec jsou z nás po letech kamarádi. :) Asi to tak mělo být. Od tý doby jsem vztah neměl. Jsem asi moc náročnej.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 08. 2014 v 23:13Off-line lucky_bas  (31/189/85)
Čas je nejlepší lék ;-)
19. 08. 2014 v 23:41Off-line ent  (50/183/100)
Tu moc rad není. Platí otřepané , že čas je nejlepší lékař. Ta prazdnota se časem otupí a ty přestaneš tu bolest vnímat. Zvykneš si.
20. 08. 2014 v 01:12Off-line THX1188  (40/183/90)
Před pár lety, měl nádherné tělo, byl krásnej....bohužel jen to...jinak prázdno...poslal jsem ho na vlak domů, pamatuju si jak mi kanuly slzy, když vlak odjížděl...šel jsem na rum a colu, hodně rumů a col....časem to přestalo bolet a jsme dnes přátelé, sebral jsem odvahu po pár měsících a ozval jsem se mu, že bych byl rád, aby jsme to brali jako chlapi, tím jsem to vyřešil ---pro sebe určitě.
21. 08. 2014 v 22:12Off-line onlip  (61/180/84)
Měl jsem velmi dobrého kamaráda, resp. přítele někdy mezi 16. a 19. rokem. V závěru se to začalo kousat, on si tahal do společného bytu jiné kamarády a holky, nebo se nevracel, já žárlil, až jsem ho vyhnal. Pokusy zmírnit to dlouhými rozhovory s naším společným kamarádem (skutečně ve všech směrech jen kamarádem) z bývalé party. Dva roky mlčení, pak pokusy o usmíření, které přinesl až školní sraz po x letech. A loni usmíření druhé - poslední rozloučení. Náš společný kamarád řekl: Věděl jsem, že tě tu potkám. Byli jsme tam jediní dva z původní party. A mně došlo, že nejspíš pochopil, jak to se mnou a s tím klukem všechno bylo. Jak by ne - v nejhorším období se mnou za městem odchodil a prohovořil desítky hodin, bral mě k sobě, uklidňoval mě.
Tady se opakovaně (povětšinou skepticky / s despektem) píše o vztazích s heteráky. Obvykle reaguju, ačkoli/protože na tu kategorii moc nevěřím. V tomto případě: Náš společný kamarád je spoustu let ženatý, má vnuky... Přesto nejspíš dokázal pochopit, co se tehdy odehrávalo. O různých svátcích mi teď volá jako první. Je tak vstřícný, že kdybych byl mladší, vnímal bych to jako výzvu. Ale jak ho znám, bude za tím lidské pochopení.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload