Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Názor a zkušenosti s bisexuály?

19. 08. 2014 v 20:43Off-line Anonym
Chci se jen zeptat, na názor, popřípadě zkušenosti se vztahem, sexem s bisexuálem. Je to stejné, jako se 100% gayem, nebo přece jen je to jiné? Píši seminární práci na tohle téma a budu rád za každý postřeh :)
19. 08. 2014 v 22:03Off-line wanlip  (37/-/61)
Seminarni praci jo???? :D
19. 08. 2014 v 22:35Off-line Insomniac81  (42/180/85)
Před osmi lety jsem měl vztah s bisexuálem, oběma nám bylo 25. Ze začátku vztahu jsem ho hodně zpovídal, zda mu nejsou holky lhostejné, zda by chtěl mít rodinu a tak. Odpovídal mi, že sex se ženskou je jiný než s chlapem, ale ať to neřeším, že spolu budeme do konce života (známe ty romantické kecy na začátku každého vztahu). Nemůžu o něm říci, že by byl špatný, spíše naopak byl pozorný, milý, v sexu nám to klapalo. Jenže já pořád měl v sobě ty pochybnosti, jestli by raději nechtěl být s holkou. Když jsem se ho na to zeptal přímo odpověděl, že vztah s klukem je lepší, že holky jsou komplikované. Jednou jsme byli v gay klubu a byla tam opilá holka, která se každého příchozího vyptávala, zda je na kluky a že to není možné. Ta holka śe k ám pak vnutila, mému ex seděla na klíně. Smál jsem se skrz zuby, nechtěl jsem působit trapně. Pak si ex ještě vymínil, že ji doprovodíme na zastávku. Ona se ho podpírala, já metr za nimi, v hlavě plno myšlenek.
Krátce na to mi při jiné příležitosti připomenul v legraci, že o něho mají holky zájem. Od té doby nastal zlom. Vyhledával jsem si na internetu články o bisexuálech. Pamatuji si na slova jednoho psychoterapeuta, který říkal, že pokud chce mí jednostranné orientovaný partner (po stránce sexuální orientace, rozuměj) vážný vztah s člověkem, který je tzv. podobojí, musí s tím být smířen na 100 %. Pokud je tam jakýkoliv náznak pochybností, je to špatně, takový vztah nemá šanci na fungování. Vydržel jsem to půl roku, pak jsme si dali pauzu, ale oběma nám bylo jasné, že je to konec.
Po dvou měsících si našel nového kluka a jak jsem se později dozvěděl, po roce ho podvedl s holkou. Nevím, zda i mě podvedl s holkou, ale my dva jsme se rozešli v dobrém. Každopádně za sebe říkám, že pro gay je na vztah lepší gay a pro bisexuála bisexuál.

Co se týče sexu ,převážně toho jednorázového, tam musím bisexuály vyzdvihnout. Sex mám hodně rád, užívám si ho,a mezi mé jednorázovky patří převázně bisexuálové. Libí se mi na nich, že jsou odvázání, rádi experimentují a hlavně nic pak neřeší. A oproti většině gayů nedělají drahoty a nejsou zase tak přehnané vybíraví. Prostě šukec a čauec.

Za mě bisexuála pouze na sex, ale vztah už bych s bi nechtěl.
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
19. 08. 2014 v 23:04Off-line Anonym
Wanlip- ano seminární práci, přesněji zrovna píši kapitolu zaměřující se na spojitost bisexuality a narcismu :)
19. 08. 2014 v 23:10Off-line Anonym
Insomniac- je to zajímavé, ale podobný scénář mi není úplně cizí. Nicméně pro přesnější ''diagnozu'' musím podobné příběhy stále shromažďovat a dojít k nějakému závěru.
Chci se tě zeptat, po jaké době od seznámení (né začátku vztahu) jsi začal pozorovat změny v chování tvého ex partnera?
19. 08. 2014 v 23:46Off-line ent  (50/183/100)
Osobní zkušenost nemám, ale viděl jsem u přátel kolem sebe toho dost. Můj partner měl předemnou bisexuála takže toho vím o tom dost.Tudíž na vztah bisexuála určitě ne, na sex nejlépe diskrétní vhodný.
19. 08. 2014 v 23:53Off-line Anonym
Ent- Jen by jsem tě chtěl požádat, zda-li by jsi mohl blíže specifikovat důvod(y), proč bisexuála na vztah ne.
20. 08. 2014 v 11:06Off-line greeley  (28/177/55)
Udělej to pořádně a zpovídej lidi osobně přímo u zdroje. A nebo se na to vykašli a něco si vymysli. Když ti tu někdo napíše, kdoví jací bisexuálové nejsou, je to k ničemu (pokud to nechceš jen zkopírovat). Osobně máš jistotu, že se dotyčný vyjádřil jednou.

Mimochodem. Chtěl bych prozkoumat spojitost gayovství a poruch osobnosti, které vůbec tomu vztahu brání od základu. Předpokládaný závěr. Spousta gayů je na hlavu padlých natolik, že to vztah s nimi vylučuje. Nemluvě o jisté pokřivenosti vnímání. Mají tendenci svádět svá selhání na jiné, i když příčina není k přehlédnutí.

Avšak dodám, že u nás mladších je to u obou skupin gay i bi podobné (co se týče schopnosti udržet vztah).
20. 08. 2014 v 11:13Off-line 18xxx20  (35/177/69)
To už se fakt píšou práce o kdejaký kravině -_-
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 08. 2014 v 11:58Off-line Anonym
18xxx20-
1) Sdělil jsem jen zaměření jedné kapitoly, né celé práce.
2) Dle tvého názoru je to kravina, nicméně pokud nemáš vystudovanou medicínu, popřípadě fildu, beru to jako zcela irelevantní.
3) Ve 2. ročníku jsem měl praxi v psychologické poradně pro pubescenty a divil by jsi se, kolik náctiletých kluků má trable spojené právě s bisexualitou, ve výsledku bisexuálové jsou na tom v jistých směrech hůř, něž gayové, alespoň co se duševního zdraví týče.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 08. 2014 v 12:02Off-line Anonym
Greeley:
O způsobech shromažďování dat mám nějaké vědomosti. Osobně jsem již vyzpovídal 50 bisexuálů z ČR a 124 bisexuálu ve Státech. Dotazování přes internet jsem si nechal na konec, protože není zcela objektivní, nicméně začlenit ho musím.
20. 08. 2014 v 19:07Off-line somerone  (36/180/80)
Já měl vztah s bisexuálem a tak nějak jsem měl něco s kluky, co měli vztahy s holkami a zkušenosti s klukama pramalé.
Nejsou tak zženštilí a neřeší každou pitchovinu jako většina gayů, jsou nad věcí a mají rozumný úsudek bez předsudků. Každopádně mě můj bývalý podvedl dvakrát se svou kámoškou, s kterou jsme chodili ven. No a to nasere! :D
Dneska jsme dobří přátelé ale až po 5 letech, kdy byl po rozchodu s Dušanem, s kterým se dal dohromady krátce po našem rozchodu.
Jinak náš vztah byl postavený víceménně na sexu a víkendech u něj, kam jsem jezdil každý týden. Zapálil se pro jiného (Lukáše), s kterým jsme měli později trojku, abych vyzjistil, jak se věci mají. Po nějaké době zjistil, že mu jde jenom o sex, když jsem si přijel pro věci k němu asi o týden později. To už měl mít rande s tím Dušanem, vydrželo jim to 4,5 roku a díky tomu, že šel studovat Dušan do Prahy, tak se tu přistěhoval taky, jinak bydleli od sebe poměrně daleko, co si pamatuju :)
25. 09. 2018 v 18:51Off-line Mlademil  (46/-/-)
Těžko říct, ať to vyzní paradoxně, já měl vztah vždy s heteračkem,který se jistý čas choval homosexuálně. Smutný na tom pro mě,že jsem již nazačáku věděl,že to není navždy. Že jednou za holkou odejde. Nemohu srovnat,co je lepší, jestli bi,nebo gay. Jelikož jsem nikdy nepoznal...
29. 09. 2018 v 03:12Off-line Honza00098  (16/186/69)
To že teenageri mají pochybnosti o své orientaci není žádná novinka, jinak patřím mezi gaye, kteří se dokáží na nějakou dobu podřídit přírodě, tj. že pozitivně reagují na opačné pohlaví, ale to ze mě nedělá bisexuála
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload