Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Queershop.cz

27. 08. 2014 v 22:47Off-line sid_6  (36/182/66)
Zkusili jste někdo? Nebo jak se na tenhle byznys díváte? Já jsem si bohužel až dneska vyzvednul na poště balík s jednou knihou a duhovejma náramkama, přívěskem a plackou a fakt se mi to líbí a jestli někdo má něco proti duhovým barvám, tak mě to nezajímá. Můj názor je veskrze pozitivní. Jenom přemejšlím, že z toho má někdo nemalej výdělek a to mě docela sejří. Njn každej nějak musí vydělávat... Bohužel tahle doba přeje komerci a kdo neutrácí a nekupuje p**oviny, jakoby nebyl. Jo když se mi to líbí tak o co jde:) Vidíte, že si to nekupuju jen kvůli nějákýmu duhovýmu průvodu, ale opravdu se nebudu stydět s tím vyjít na ulici a tak at si každej myslí co chce. Jo dřív jsem si říkal, že nikdo nic nepozná, ale po mediální masáži ohledně Pride určitě každej ví, co znamenají duhové barvy na někom na ulici a i tak se za to nebudu stydět.
27. 08. 2014 v 23:49Off-line sid_6  (36/182/66)
Jsem byl dneska málem zbitej od měštáků kvůli tomu, že jsem měl růžovou gumičku ve vlasech. Naštěstí to kámoš ukecal, že nejsem. Jinak fakt nevim co by bylo......
18. 05. 2017 v 20:16Off-line FrameOfMind  (32/197/112)
Kde jsi prosím tě ty duhové věci objednal? Chci se na léto taky hodit do duhy =D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload