Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nejasná orientácia

28. 08. 2014 v 17:31Off-line Anonym
Dobrý deň, mám 18 rokov a nemám jasno vo svojej orientácii. Priťahuje ma mužná postava (vôbec nejde o svaly, ale o hocijaká atletická figúra) a penis bez erekcie. Navyše ma priťahuje situácia, keď sa muži vôbec nehanbia byť pred sebou nahí (ja sám som dosť hanblivý). Toto je dosť nepríjemné, pretože mám často erekciu na verejných záchodoch (k pisoáru by som naozaj nešiel). Mám v hlave nejaký zvláštny ideál mužnosti a ten ma sexuálne priťahuje. Avšak akýkoľvek sexuálny styk sa mi vyslovene hnusí. Netúžim po orálnom a už vôbec nie análnom styku s mužmi. Je to zvláštne, pretože ja sám nie som nijako zženštilý a odporujem všetkým stereotypom o gayoch. Na móde mi nezáleží, nekupujem tony kozmetiky, som veľmi empatický, ale nie výnimočne citlivý (nespomínam si, kedy sa mi naposledy chcelo plakať). Priťahujú ma aj ženy, ale menej ako heterosexuálny muži správajúci sa heterosexuálne. Možno tak 65:35 v prospech mužov. Na emocionálnej úrovni sa necítim byť priťahovaný nikým, netuším, čo znamená zamilovať sa. Som racionálny, sebavedomý, inteligentný. Stretli ste s tým niekedy? Nehľadám vzťah, pretože oň zatiaľ nestojím, ale mám v sebe zmätok. Je možné, že sa moja orientácia ešte nejakým spôsobom posunie?
28. 08. 2014 v 17:50Off-line fuckTV  (30/-/-)
Nerieš to, moja prvá skúsenosť s chlapom bola keď som mal 17, do 17átky som o chalanovi ani nepomyslel, som Bi a dá sa s tým žiť, ak budeš hľadať odpoveď na svoj problém, tak budeš mať ešte väčší zmätok v sebe.
28. 08. 2014 v 23:41Off-line johnj  (40/186/82)
Je fascinující, jak se lidé upínají na 3 nejběžnější skupiny sexuální orientace a nutně potřebují do nějaké z ní patřit. Není to jedno? Když se zařadíš mezi gaye, tak se začneš jinak oblékat? A když budeš bisexuál, budeš se jinak usmívat? Pokud máš v hlavě nějaký ideál kluka, muže, tak takového najdi. A uvidíš, co to s tebou udělá.
Hodně štěstí!
29. 08. 2014 v 20:47Off-line mars2305  (32/182/75)
V 90% toho, čo si napísal sa zhodujeme, tiež v tom nemam úplne na 100% jasno, priťahujú ma aj muži, aj ženy. Na jednej strane nasilne kategorizovanie nemam rad, jasne, ze ak clovek zisti, ze je gay, tak sa nezacne inak obliekat ani spravat. Ale pat*** k nejakej skupine a citit sa jej prislusnikom, dava isty pocit slobody. Kazdopadne, treba dat veciam volny priebeh, nesil to, sustreduj sa na to, co sa ti paci a nemusis za kazdu cenu hladat odpovede hned, niekedy staci len dat veciam cas a o rok v tom mozno budes mat opät o neico jasnejsie :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload