Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kdy se přihlásí?

30. 08. 2014 v 02:02Off-line honzak  (33/183/65)
Zakládám téma o vylejvání si srdíčka. Člověk tráví nějakej čas na tomhle serveru a jednou za čas najde kluka, kterej je... je to on! Je hezkej, bydlí kousek, má zajímavej text na profilu, poslouchá podobnou hudbu... Tak mu napíšu. Přihlášen před... půl rokem... -,-' přihlaš se! přihlaš se! přihlaš se!

Zkoušel někdo nějaký okultní ***uály přivolání člověka? :D Aspoň aby se lognul a zmizela ta nejistota. Ano nebo ne, to je fuk, lepší než nevim. že. "hledám xyz" "já jsem xyž! logni se! prosííííím..."
30. 08. 2014 v 03:00Off-line Charles2300  (32/183/85)
Tk to jsi uz ztracenej :D
30. 08. 2014 v 12:33Off-line OnyxCoast  (38/-/-)
To bude tim že tenhle server je naprosto o hovně a každej si tu jen založí profil a pak se tu na to vykašle. co taky jinýho, když 9 profilů z 10 tu nemá ani blbou fotku :)
(a než začnete k***izovat že ji tu taky nemám, tak podotknu že je tu UŽ nemám, měl jsem jí tu dost dlouho a pak jsem se tu na to stejně vybodnul :))
30. 08. 2014 v 14:26Off-line onlip  (61/180/84)
Honzak: Jak dobře tenhle stav znám! Ne(jen) odtud, spíš ze života. Věřím, že co vyšleš do světa, to se ti v zesílené podobě vrátí. Dobré i špatné. Kdy, to těžko říct (počítej spíš s roky než s měsíci), ale vrátí. Chce to výdrž a schopnost znovu vyjít s kůží na trh. A nesetkávat se jen na webu.
Včera jsem si asi telepatií, kterou zmiňuje uzvazne, vysloužil hodně milou zprávu od kamaráda.
Když budeš chtít, určitě vypátráš i jinou cestu k tomu klukovi, nemusíš čekat, až se logne. Takhle jsem se prokutal ke svému klukovi já. Přečti si Cyrana z Bergeracu a jdi do toho.
30. 08. 2014 v 20:50Off-line trenga  (99/224/41)
Tak on má určitě důvod, proč se nechodí. Buď ten, že si založil jiný účet, anebo že si třeba někoho našel. Nebo ho tu zkrátka přestalo bavit.. taky se stává myslím dost často :D
30. 08. 2014 v 22:26Off-line honzak  (33/183/65)
O žádný jistotě nepíšu. Naopak píšu o nejistotě a že je lepší vědět ano / ne, než jen doufat a nevědět.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload