Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Adopce dětí homosexuály - správná věc?

06. 09. 2014 v 14:12Off-line Fuck_You_Bitches  (26/192/76)
Čau, kluci. :)

Chtěl bych vás poprosit, jestli byste nebyli tak laskaví a nepomohli mi s mým sociologickým výzkumem. Jedná se o dotazník, jehož vyplnění vám zabere maximálně 5 minut. Po vyhodnocení tohoto dotazníku musím vypracovat studii, která bude společně s výsledky dotazníku volně přístupná.

Tématem dotazníku je otázka adopce dětí homosexuály, která v je v ČR pořád nerozlousknutým hlavolamem.

http://www.vyplnto.cz/…homosexualy/

Děkuju vám za váš čas a ochotu :)
07. 09. 2014 v 15:13Off-line markus04  (44/180/125)
Jsem zásadně proti, a pokud někdy tak aby lesby adoptovali kluky a gayové holky, tím by se zabránilo případnému sex. zneužívání.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 14  Nahlásit
07. 09. 2014 v 15:30Off-line jir.ka  (28/-/-)
Taky s tim nesouhlasim a myslim si, ze kazdej rozumnej clovek by to neudelal, taky by jsem chtel dite, moc bych ho chtel, ale umite si predstavit, jak by se k tomu diteti chovali ve skole? pravdepodobne by byl sikanovany a akorad by si z neho delal kazdy srandu ....
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
07. 09. 2014 v 15:54Off-line Radek1951  (72/175/75)
Já jsem už sice starší člověk, ale přesto si myslím, že by měla být umožněna adopce dětí u homosexuálních párů, které žijí v registrovaném partnerství. Pokud již jeden z partnerů má dítě, které v tomto vztahu již stejně žije s oběma jako s rodiči, proč neumožnit i druhému partnerovi aby si dítě neadoptoval a nepřevzal tak na sebe povinnosti a práva, jako druhý z rodičů? A byla by zde aspoň i jistota pro dítě, že v případě, že se něco stane jeho původnímu rodiči, bude moci zůstat dále s partnerem na kterého zvyklé.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
07. 09. 2014 v 16:38Off-line igy  (38/173/81)
Jsem pro, protože není žádný validní důvod, proč ne.
Markus: A hetersexuálové tedy jen zvířátka, protože tam můžou zneužít holku i kluka?
F**k_You_B***hes: Otázka 7 by měla být multichoice nebo jinak položená.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
07. 09. 2014 v 17:51Off-line LostHere  (36/180/65)
Samozrejme že je to správna vec.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
07. 09. 2014 v 18:19Off-line kloudik  (38/182/80)
A když se ho (jí) ve školce nebo ve škole zeptají jak se jmenují rodiče tak řekne Michal a Pepa? jako sooorry ale v ten moment by tu byla vlna šikany jakou svět nezažil a děcka by se zasebevražďovaly jak na běžícím pásu. naše společnost na to rozhodně není připravená ale kidně to podporujte.
a argument že jo to pro ně lepší než děcák je trapnej.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
07. 09. 2014 v 18:23Off-line igy  (38/173/81)
Mě se teda nikdy kamarádi na rodiče nezeptali. A krom mého nejlepšího kamaráda jsem nikdy ničí rodiče neznal. Zato mě ale čile šikanovali, protože jsem byl menší, měl brýle, byl jsem šprt .... Čili odmítání adopcí kvůli šikaně je nesmysl, šikanovat se bude tak jako tak. Řešte tedy šikanu jako takovou, ale ne zákazem adopcí.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 09. 2014 v 18:42Off-line kloudik  (38/182/80)
Každej má svůj názor ale já su rozhodně proti
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
07. 09. 2014 v 20:11Off-line Fuck_You_Bitches  (26/192/76)
Igy: Děkuju za upozornění, bohužel už znění otázek změnit nemůžu.

TAKÉ SMĚŘUJU SVÉ DÍKY KE VŠEM, KTEŘÍ DOTAZNÍK VYPLNILI. :)
07. 09. 2014 v 20:36Off-line cenobite  (39/183/68)
Jsem rozhodně pro. Můj názor úzce souvisí s tím, co píše "jammiiii". Ti co se zde odvolávají na případnou diskriminaci adoptovaných dětí, by si měli uvědomit, že dokud se věci nezačnou měnit a nestanou se stejnopohlavní svazky rovnoprávné heterosexuálnímu manželství tak se nikdy nic opravdu nezmění. Homofobie bude kvést veselá dál. Je třeba už s tím konečně skoncovat! Tohle vše nedokáže změnit, žádná "GayPride", změnit to můžou pouze nová pravidla ve společnosti. Je to i trochu na nás, dokažme společnosti, že jsme ve všem rovnoprávní jako ostatní občané a přijměme zodpovědnost, která také patří k životu.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 09. 2014 v 20:43Off-line onlip  (61/180/84)
Podporuji jakýkoli stabilní vztah, bez ohledu na to, jestli jsou v něm dva kluci, dvě holky, nebo smíšený pár. Nemám nejmenší důvod předpokládat, že hetero pár bude pevnější, v tom směru jsem spíš skeptický. Takže ano, každému dítěti přeju zodpovědnou a spokojenou dvojici ochranitelů, další právní podmínky za sebe nemám - žádný stávající systém je stejně nikdy nedokázal posoudit a ohlídat. Novorozenci v záchodech nebo v kontejnerech, to asi nebudou produkty nezodpovědných stejnopohlavních párů.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
07. 09. 2014 v 20:47Off-line Silurius  (33/190/110)
Navíc ono je jedno jestli je budou diskriminovat jako socky z děcáku nebo pro homofobní důvody .... Ale dostanou potřebnou lásku a to je to hlavní
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 09. 2014 v 21:11Off-line markus04  (44/180/125)
Jsem zásadně proti, a proč ?
1. velké riziko sex. zneužívání ze strany gayů
2. chybějící mateřská-ženská láska
3. nestabilita gay vztahu ( po pár měsících dítěti vysvětlovat že má nového tátu či mámu ? )
Mohl bych pokračovat ale po přečtení zpráv co zde někteří píší, by to nemělo smysl..
PS. a nejsem zastáncem "GayPride" , pochod hrdosti ? Spíš velká ostuda pro spořádané gaye.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
07. 09. 2014 v 21:20Off-line igy  (38/173/81)
Teď jsi mě fakt pobavil. GayPride prý je ostuda pro "spořádané gaye" (mezi které se asi taky počítáš), ale zároveň tvrdíš, že (nejspíš ti spořádaní) gayové by zneužívali děti a vztah jim vydrží pár měsíců? Divné.

Já na pride byl, s přítelem jsem pět let, dokonce registrovaný, a dítěte bych se nikdy ani nedotkl, zvláště ne "svého".
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 09. 2014 v 21:45Off-line markus04  (44/180/125)
Igy..stačí se podívat jaká je úroveň na "GayPride" , myslíš igi že je vhodné aby se v průvodu gayové ukazovali holé zadky, kožeňáci ( možná i Ty.. ) předváděli na veřejnosti sm hrátky ( mám rád taky SM v přiměřené míře, v sexu celkem zpestření, mělo by to však být mezi dvěma a v soukromí ), zženštělé typy chodili v krajkových ženských kalhotkách, a jiné výstřednosti ? Vše co zde uvádím jsem viděl ze záznamů z televize, ze zpráv atd. Nemyslím si že takovým chováním se kladně..lépe začleníme ve společnosti. Místo aby jsme něco, nebo něčím překvapili druhé..například svojí prací, jakou tvorbou, atd. tak tupě jak stádo ovcí jdem v průvodě..
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
07. 09. 2014 v 22:18Off-line igy  (38/173/81)
Odpověděl bych, ale byl by to moc velký OT - s adopcemi to nesouvisí - takže založím nový topic.
07. 09. 2014 v 22:33Off-line onlip  (61/180/84)
Markus04: Podle sebe soudím tebe? V tom případě je dobře, že právě tobě se dítě nikdy do péče nedostane (do rukou, to víš ty sám, ale pak nemluv za nás). Tři bydliště? Asi nejsi troškař (ale ještě nemáš na mašinfíru Grosse, schází ti Florida), dítě by skutečně bylo chudák. Překupník? Neříkej tomu, prosím, práce. Chápu, že bys na děti neměl čas. Ujišťuju tě, že jsem vychoval dvě děti, podržel je v době, kdy si matka našla něco jiného - a jsou u mě dosud, protože studují. Aby nám bylo veseleji, vzali jsme si postupně z útulku k našemu psovi dva další. A div se: ani děti, ani já naše psy sexuálně neobtěžujeme! Pokud netušíš, že normální člověk má přirozenou zábranu dítěte se ve zlém dotknout, lituju tě.

cenobite, igy: Je dobré, že připomínáte Gay Pride. Kam se ta hrdost poděla? Markus04 jí má plnou hubu, do profilu si napíše rozměry ptáka, připadá si jako ještě větší macho než Klaus... Cením si toho, že jste dokázali tomu náletu negativních emocí vzdorovat. Nikoho nenutím(e), aby si děti adoptoval. Pochopil bych kohokoli, kdo napíše, že na výchovu dítěte nemá v sobě dost sil, vstřícnosti, trpělivosti, že se bojí možného nedostatku pohodlí, financí, zkrátka že si není jistý, že se bojí, to je všechno přijatelné. Ale nepřát to jiným? Nalítla sem nějaká sekta? Když vidím počty negativních ohlasů u každého proadopčního stanoviska...
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 09. 2014 v 23:06Off-line markus04  (44/180/125)
Onlip jsi blb který mě nemůže urazit, to co jsi o mě napsal jen nasvědčuje co jsi za primitiva. Jen jsem zde zmínil svůj názor od tohoto je zde forum. Laskavě si mě neber do huby a nenavážej se do mě a do mé práci. Jen se zde schazuješ. Kdybych se od mládí flákal po G klubech a žil z výplaty do výplaty tak bych samozřejmě neměl tři byty a práci které se plně věnuji. Renovace starožitností které provádím mají od stálých zákazníků kladný ohlas. Tak mě laskavě nenazývej překupníkem. Od 18 let bydlím ve svém, díky rodičům ale i se závazem postupně splácet byt rodičům aby měli peníze i pro mé sourozence. A když jsem začal podnikat v Praze tak místo podnájmu jsem si vzal hypotéku na pražský byt než platit podnájem a nemít nic.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
07. 09. 2014 v 23:25Off-line THX1188  (40/183/90)
A jéje...a zas je z toho osobní pře...ach jo...klucí .)

V dětském domově jsem pracoval 5 let, externě pomáhám. Rukama mi prošlo hodně dětí a vím ze své praxe jaký blahodárný vliv má výchova muže a ženy. Nezastupitelný, nenahraditelný. Jsem a budu proti adopci homosexuálními páry. Ovšem myslím si, že by každý případ měl být posuzován individuálně a osvojení dítěte partnera by mělo být umožněno s ohledem na situaci. Zde se ovšem jedná o specifickou životní situaci. Není to rozhodnutí - pořídíme si dítě! Jen narovnání práv v "rodinném vztahu", který již existuje.
07. 09. 2014 v 23:35Off-line markus04  (44/180/125)
Konečně rozumný názor :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
08. 09. 2014 v 00:05Off-line aran  (30/185/73)
Proč jsi ho neformuloval sám, markus04? Pokud čtu odshora, ty jsi zásadně zásadní a absolutně dobrý!
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 09. 2014 v 00:16Off-line markus04  (44/180/125)
Pro aran ..napsal jsem zde svůj názor, který sice zde mnozí nerespektují a raději druhého urážejí a jsou závistivý...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
09. 09. 2014 v 00:22Off-line onlip  (61/180/84)
Markus04: Nemám potřebu tě urážet, to sis zařídil sám. V profilu máš především rozměry svého p**a a počet svých nemovitostí, současně neváháš nařknout lidi pečující / ochotné starat se o děti z pedofilie a ZÁSADNĚ nesouhlasit. Tuhle kombinaci zbožňuju. Klaus s Bátorou a Jaklem tě rádi přijmou do svého týmu, to si pak teprve vylepšíš svůj profil!

THX1188: Tvou dětskodomovskou zkušenost dlouhodobě vnímám a cením si jí. I z tvé poslední reakce je zřejmé, že jsi zvyklý rovnat šarvátky - omlouvám se, že jsem k jedné přispěl, nebyl to záměr. Nechci z tebe dělat našeho soudce, proto jsem si to vyřídil sám.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 09. 2014 v 00:27Off-line THX1188  (40/183/90)
:-)
09. 09. 2014 v 01:12Off-line markus04  (44/180/125)
Pro onlip : Každý rozumný člověk který si přečte od začátku toto fórum, včetně mého názoru na adopci dětí homosexuály a Tvé reakce dojde k názoru kdo zde zprávou ulítnul..zda já nebo Ty. Ve své zprávě jsi reagoval na moji osobu urážlivě až vulgárně, k mé práci, závistivě ohledně bytů, atd. Pokud mě osobně neznáš tak jak si vůbec můžeš dovolit mě nazývat překupníkem ? V profilu mám uvedeno kde bydlím nic víc ani míň. Žádná zmínka jak velké byty mám, atd. Tak proč hned taková závist a přirovnávání mě ke Grossovi ? To že mám v profilu uvedeno velikost -m- nevidím nic pohoršujícího. Nikdy jsem do profilu nedal pohoršující foto a nikomu neposlal foto svého -m- i kdyby se mi dotyčný sebevíc líbil. Bylo by to pod mojí úroveň. A na závěr, vše co mám jsem si vydělal svojí prací, nic mi do klína samo nespadlo, tak není důvod mi cokoliv závidět. A to že jsem proti adopci dětí homosexuály tak je to moje rozhodnutí a každý by to zde měl respektovat, nikoliv urážet. Někdo je pro, jiný proti, od toho je fórum.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
09. 09. 2014 v 01:55Off-line adam.dubsik  (36/200/100)
Jsem pro adopci BIOLOGICKÉHO potomka. Ten totiž s největší pravděpodobností vyrůstá v prostředí homosexuálních rodičů.
U dětí z dětských domovů apod. jsem proti, protože tam je nikdo nevede k tomu, že rodiče můžou být i dva tatínkové nebo dvě maminky. Tak se to bere automaticky jako heteronormativní prostředí.
Mám totiž pořád pocit, že vůbec nejde o dobro dítěte, ale jen o egoismus gayů, kdy se cítí ublížení.
09. 09. 2014 v 02:37Off-line onlip  (61/180/84)
Markus04: Zapomněl jsi ve svém elaborátu zopakovat důvod, proč ji ZÁSADNĚ proti. Připomenu ti to:

07. 09. 2014 v 15:13On-line markus04 (34/180/85)
Jsem zásadně proti, a pokud někdy tak aby lesby adoptovali kluky a gayové holky, tím by se zabránilo případnému sex. zneužívání.
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 9

Takže kdo koho tu uráží?
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 09. 2014 v 03:25Off-line markus04  (44/180/125)
Co tam bylo urážlivé ? Fórum znělo : Adopce dětí homosexuály - správná věc?
Odpověděl jsem : Jsem zásadně proti, a pokud někdy tak aby lesby adoptovali kluky a gayové holky, tím by se zabránilo případnému sex. zneužívání.

V další zprávě jsem více odůvodnil proč : Jsem zásadně proti, a proč ?

1. velké riziko sex. zneužívání ze strany gayů
2. chybějící mateřská-ženská láska
3. nestabilita gay vztahu ( po pár měsících dítěti vysvětlovat že má nového tátu či mámu ? )

A zmínil jsem se že nejsem zastáncem "GayPride" , a místo pochodu hrdosti ? To považuji spíš za velkou ostudu pro spořádané gaye.

..poté jsem reagoval na igy reakci :..stačí se podívat jaká je úroveň na "GayPride" , myslíš igi že je vhodné aby se v průvodu gayové ukazovali holé zadky, kožeňáci ( možná i Ty.. ) předváděli na veřejnosti sm hrátky ( mám rád taky SM v přiměřené míře, v sexu celkem zpestření, mělo by to však být mezi dvěma a v soukromí ), zženštělé typy chodili v krajkových ženských kalhotkách, a jiné výstřednosti ? Vše co zde uvádím jsem viděl ze záznamů z televize, ze zpráv atd. Nemyslím si že takovým chováním se kladně..lépe začleníme ve společnosti. Místo aby jsme něco, nebo něčím překvapili druhé..například svojí prací, jakou tvorbou, atd. tak tupě jak stádo ovcí jdem v průvodě..

...více jsem se o tom rozepsal ve fóru který založil igy
( Jak by měl vypadat průvod Pride? )

Jak je vidět onlip (e) jsi zatvrzelý typ člověka který neuzná svoji chybu, pokud má někdo jiný názor než Ty tak ho hned urážíš. Tvé vyjadřování ..p**o..pták, atd. zde jen napovídá že jsi jednoduší typ člověka který mě opravdu nemůže urazit. To je max. má urážka k Tvé osobě odůvodněná co si zde o mně napsal.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
09. 09. 2014 v 07:12Off-line fuckTV  (30/-/-)
Nie je to správna vec, bodka
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
09. 09. 2014 v 14:30Off-line aran  (30/185/73)
Markus04: S touhle logikou na mě nechoď. Jestli máš sám nutkání zneužívat děti, obrať se jinam, ale negeneralizuj. Mateřská láska, fakt víš, o čem mluvíš? Starám se o ségřiny děti, netušíš, kolik jí v sobě i nefeminní chlap může mít. Nestabilita gay vztahů - zase, podle čeho soudíš? Kluka mám jednoho, už pět let. To je, tuším, průměrná doba rozpadu manželství. My k tomu naštěstí nesměřujeme. O dětech sami neuvažujeme, vystačíme si s těmi, které jsou v našich rodinách. Ale o to nejde, vadí mi, jak tu o nás mluvíš.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 09. 2014 v 14:40Off-line markus04  (44/180/125)
Nemám rozhodně nutkání zneužívat děti, jak zde nazýváš. Pedofilní sklony rozhodně nemám a dítěti bych nikdy neublížil. Tak si laskavě odpusť tyto řeči.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 09. 2014 v 15:59Off-line adam.dubsik  (36/200/100)
Myslím, že ideální doba pro adopci LGBT lidmi nastane, až se rodič zeptá dospívajícího syna slovy: "Máš někoho?" místo automatického "Máš holku?" Ta doba ale buhžel dnes ještě není...
09. 09. 2014 v 16:29Off-line THX1188  (40/183/90)
Je nutno se na tuto problematiku taky kouknout jinak. Neustále tu chcete nějaká práva pro adopci. Ukřivdění a nerovnoprávní se cítíte/cítíme.

Jenže :

1) Na případnou adopci homo páry tu moc dětí prostě nebude.
Děti jsou především adoptovány rovnou z kojeneckých ústavů. A samozřejmě, že ty lepší kousky. Ano, budu tu mluvit jak to je a jak to chodí. Spousta odložených dětí má mírné retardace, ADHD, oční vady, tělesné vady a atd...ty prostě nejsou chtěné. Dítě je v kojeneckém ústavu do tří let a pak přechází do diagnostického ústavu, nebo rovnou do DD. Jejich psychický stav je mnohdy tristní. A tady začíná neblahá cesta dítěte. Z DD je adopcí minimum v nějakém starším věku do 10 let. Pak už jen zcela ojediněle.

2) Je tu systém pěstounské péče, který se ve světe osvědčil. I u nás funguje. Samozřejmě dostane přednost vždy hetero pár. Ovšem i zde se spousta dětí z pěstounských péči vrací zpět do DD a nemalé procento. Zde by se měl podpořit tento systém, ze kterého je možno pak adoptovat.

3) Proces adopce je neskutečně náročný, zdlouhavý a někdy velice nepříjemný. Zažil jsem několik zrušených adopcí, kdy žadatelé prostě proces neunesli. Nějak si nedokážu moc představit "místní" citlivky jak by to dávaly. To se nechci nikoho dotknout, ale je to skutečně náročné.

4) Je nutno se také zamyslet na dětmi samotnými. Jelikož to mnohdy nejsou andílci, kterým je jen ubližováno. Opak je mnohdy pravdou a výchova takového dítěte je někdy prostě nadlidský úkol.

Pak si položte hlavně sami sobě otázku.

Mám na to a chci svůj život dát dítěti, protože tak to bude. Na nějaké Vaše "já chci" nebo jen "Já" či snad "práva" totiž už žádné místo nebude...
09. 09. 2014 v 17:25Off-line adam.dubsik  (36/200/100)
THX
Teď jsi napsal výborně. Za mě jednoznačně palec nahoru!!!
Ovšem obávám se, že spoustě lidem to nedojde, protože jim na to nestačí mozková kapacita a budou útočit přesně na ty nejspodnější lidské pudy jako "já chci" a nebo "já na to mám právo".
09. 09. 2014 v 17:47Off-line onlip  (61/180/84)
THX1188: Máš tu ode mne plus, dvojité. Vím, o co jde, ačkoli aktivně znám spíš ústavy sociální peče a hospici než kojeňáky. Poslední odstavec podepisuju absolutně (ten v jistém smyslu platí pro jakémkoli vztah). Je dobré, že jsi varoval hazardéry. I nám, když jsme si šli pro předposledního a posledního pejska, řekli: Je to závazek nejmíň na patnáct let. A samozřejmě: s děckem - na doživotí. Zájemci si můžou přečíst Boučkovou, najít si film podle ní, a pokud budou chtít, můžou se i setkat, o své zkušenosti hovoří velmi otevřeně.

Jak vnímám, došlo tu k nedorozumění možná proto, protože se smíchala adopce dětí biologického partnera druhým partnerem ve stabilním vztahu a adopce dětí úplně cizích. Od počátku tu komentuju s ohledem na navrženou změnu zákonů první verzi. Ale předem říkám, že nemám problém ani s druhým pojetím. Na tvůj poslední odstavec bych odpověděl kladně, spíš bych přidal vzhledem ke svému věku další k***érium - jak dlouho ještě tomu člověku jistoty můžu/můžeme dát.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 09. 2014 v 17:50Off-line onlip  (61/180/84)
Markus04:
Nemáš nutkání zneužívat děti, cítíš se dotčen, že tu takovou možnost někdo nadhodil, ale a priori jsi tu bez argumentů ze zneužívání obvinil všechny ostatní a stále tuto hloupou námitku opakuješ.
Už jsem to psal výš: Nemám potřebu tě urážet. Na vidle si nabíháš sám. Ještě párkrát sem napiš, že gayové zneužívají děti, a proberu tu s tebou tvé předpoklady k činnosti odhadce, jak se jí tu chlubíš.
Vnímám, že se v posledních dvou zprávách snažíš přejít do češtiny téměř vančurovské a víc si hlídáš interpunkci. Já tu ve Vančurově duchu rád zůstanu u laického názvu toho, co jsi potřeboval na svém profilu definovat v centimetrech. A v jeho duchu mi to uvádění měr skutečně nepřipadá ... poetické. Že najednou načneš svou inzerovanou chloubu označovat -m-, to je k pláči. Mužství, resp. mužnost má zcela jinou podstatu.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 09. 2014 v 18:16Off-line markus04  (44/180/125)
Všechny jsem obvinil zde ze zneužívání ? Jen jsem napsal že je velké riziko sex. zneužívání ze strany gayů i proto jsem proti.
Tak opět zde nelži. Co jsi napsal Ty ?

onlip (51/182/75)
Markus04: Podle sebe soudím tebe? V tom případě je dobře, že právě tobě se dítě nikdy do péče nedostane (do rukou, to víš ty sám, ale pak nemluv za nás). Tři bydliště? Asi nejsi troškař (ale ještě nemáš na mašinfíru Grosse, schází ti Florida), dítě by skutečně bylo chudák. Překupník? Neříkej tomu, prosím, práce.

Pokud sis dovolil mě urážet tak jsem se samozřejmě ozval.
Co by jsi se mnou chtěl probírat ohledně mé práci ? To co jsi zde od začátku předvedl, tak pochybuji že by jsme měli společnou řeč. Ani o ni nestojím.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 09. 2014 v 20:54Off-line onlip  (61/180/84)
Markus04: Jen jsem napsal... skvělá formulace. Rozšiřuješ svou partu z Klause and comp (třeba v případě jeho slavné amnestie) o Vasila Bilaka. Jen jsem tak něco napsal, něco jsem někde podepsal, ale stojím si za tím (1968, pro znalce umění dodávám, že to fakt není rok upálení M.J.H.)... a na dvacet let patnáct milionů Čechoslováků mimo kulturní svět.
Varoval jsem tě.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 09. 2014 v 23:57Off-line chuanito  (28/182/63)
Věřím, že dva tátové by dokázali dát víc lásky, než kdejaký hetero pár, nicméně ... Normálně je mi názor ostatních u p*****, ale v tomto případě to nelze ignorovat. Ty nebohé děti by to zkrátka dostávaly sežrat ze všech stran od malička až do dospělosti. Co z takového člověka vyroste, když už vyroste. Osobně jsem znal kluka co měl dva táty. Bylo to na výměnném pobytu a bylo mi toho kluka líto. Párkrát jsme si popovídali a řekl mi, že to trpí od malička a někdy už neví jak dál. To nám bylo 16. O rok jsem se dozvěděl, že už to neunesl a šáhl si na život. A to podotýkám, že oba jeho tátové měli vzdělání, peníze, zázemí a v neposlední řadě se milovali. I přesto si Jessie sáhl na život a zdaleka nebyl první ani poslední.
Závěrem, homosexuálové jsou připravení na výchovu dětí, nicméně prostá většinová veřejnost nikoliv. Proto za současného stavu jsem zásadně proti adopci a to děti miluji a sám je chci.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 06. 2015 v 23:59Off-line Mtel  (26/189/70)
Homosexuálům ano, buznám ne ! :D
09. 06. 2015 v 00:49Off-line Pasivjirka  (60/179/63)
No,těžko říct. Z pohledu dítěte,těžká situace pro dítě mezi kamarády,ve škole,vysvětlovat,že má 2 tatínky nebo 2 maminky. Z pohledu dospělého,lepší nějaká rodina,než strávit mládí v děcáku. Tak si vyber.
09. 06. 2015 v 00:58Off-line Pasivjirka  (60/179/63)
A jak jsem tu četl,že nejsou všichni jen andílci. Dítě nemá toho andílka vrozeného v genech. Je to výchovou. Takže pokud pochází ze špatných poměrú a nikdy nezažilo laskavé jednání,těžko můžete hned očekávat,že to bude andílek.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 06. 2015 v 01:01Off-line onlip  (61/180/84)
Mtel: Možná máš pravdu, ale kde kdo to bude hodnotit? Sám bych si to nedovolil.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload