Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Šikana ve škole, kvůli orientaci

08. 09. 2014 v 15:27Off-line Anonym (anonym)
Zdravím, je mi 17 jsem ve druháku a lituji toho, že jsem se dneska prokecl, že jsem bisexuál. Zastala se mně tam akorát jedna holka a ta se mně zastává, ale taky jen tak mírně. Když jsme dnes měli tělák zamkli mně do skříněk, neustále na mě kluci sahají a ptají se mně ''Líbí'', mlátí mě a urážejí psychicky, ale spíš to bolí daleko víc psychicky. Bojím se jít zítra do školy, co když mně to čeká zase? Napadá mně jediné východisko a to je sebevražda, přestoupit na jinou školu mi rodiče nedovolí, páč toto je soukromá škola a hodně drahá. Za školu se mi nechce, takže jediné východisko je, sebevražda.

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
08. 09. 2014 v 15:43Off-line comrade  (32/195/102)
Pokud si to ještě rozmyslíš, tak to budeš muset říct někomu dospělému, třídní nebo tak, ať to nějak vyřeší.
08. 09. 2014 v 15:56Off-line igy  (31/173/79)
Vážně si myslíš, že budou rodiče radši, když se zabiješ, než když přestoupíš na jinou školu?
Holt jim to budeš muset říct. Pokud jsi jim ještě neřekl o své orientaci, tak to bude těžké, ale je to určitě lepší řešení, než to všechno skončit. Nebo to řekni učiteli či řediteli, výchovné poradkyni, někomu. Pokud je to "hodně drahá" soukromá škola, tak máš snad právo, aby se k tobě všichni patřičně chovali. Ale nenech strach z agresorů vyhrát.
08. 09. 2014 v 16:37Off-line BlackSwan  (19/183/-)
Jeidné východisko je sebevražda ... kluku měl by si zajít na psychiatrii :) a nečekej že ti tu lidi budou psát jaká si chudinka... myslím že v sedmnácti letech by jsi měl mít už trochu rozumu.. a měl bys vědět že tyhle věci se dají řešit jinak :)
Souhlasím - 21   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
08. 09. 2014 v 16:55Off-line Anonym (anonym)
Jinak? Tak jak teda pane chytrý...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 9  Nahlásit
08. 09. 2014 v 17:06On-line johnj  (32/186/86)
A teď si představ, že se zasebevraždíš, příště se narodíš jako čistý homosexuál a bude to ještě horší. Já bych si to dvakrát za sebou prožít tedy určitě nechtěl. Takže sebevraždu bych nepovažoval za optimální řešení.
Rychle doběhní za někým odpovědným, kdo ti na škole může pomoct. Ať už je to třídní, poradce nebo zástupce ředitele, ale v neposlední řadě i školní inspekce a v případě fyzického napadení i policie.
Možnosti tedy jsou, řešení je nepříjemné, ale bezpochyby méně bolestné než šikanování samotné.
Hodně štěstí (a odvahy)!
08. 09. 2014 v 17:26On-line numberfour  (19/187/-)
Buď silný, copak oni ti stojí za to aby sis něco dělal? Není to hloupé? Povznes se nad ně.
08. 09. 2014 v 17:51Off-line gayyy  (18/171/63)
Ahoj rozhodně nejseš sám mě se dneska taky jeden machýrek ze třídy ptal...přišel ke mě a tak co už máš nějakyho buzíka ale neví to o mě že jsem gay jenom sondují..... a já jsem mu odpověděl poklepal jsem ho za rameno a řekl no n už mám takže v klidu on hnedka sklapl protože nečekal to že mu vlastně řeknu že kluka mám
08. 09. 2014 v 19:58Off-line jentakten  (21/186/83)
Kdo chce šikanovat, důvod si vždy najde. Mě si vybrali třeba jen proto, že nedělám stejný p**oviny, jako oni a jsem chytřejší. Odvahu kamaráde, jednou se jim to vrátí.
08. 09. 2014 v 21:14Off-line Miroslav  (19/186/62)
Heejj ty jantare... sebevraždou nic nevyřešíš tak od toho si dej padla.. promiň ale nechci koukat na dalšího gaye v televizi že spáchal sebevraždu všech těch lidí je mi hroozně líto... Ano je to těžký.. i já sám si prošel šikanou ale jak vidíš tak jsem to zvládl a mám hodně přátel co mě drží nad vodou.. jen se nesmíš dát ale to že se zabiješ nic nevyřešíí akorát se ti pak budou vysmívat asi tímto způsobem: jéé d***l se zabil o dalšího z LGBT komunity míň... nic tím nevyřešíš bude opravdu lepší když se někomu svěříš a začne se to řešit...!!! A doporučuju přestoupit na státní SŠ je to lepší rodiče nic neplatí max učebnice.. :D skus prosím najít jiné řešení než na co mysliš udělej to pro nás!!
08. 09. 2014 v 21:15Off-line Daltron  (25/-/-)
Pokud můžu, přetlumočím slova jedné osoby:
"Protože mi tam zrušili účet, ráda bych odpověděla zde:
V první řadě, sebevražda není řešení, nikdy. Je to z jisté části jen srabáctví, není to odvážný čin a akorát bys ublížil více lidem.
Musíš se vzchopit. Postav se jim, odpovídej jim s ironií v hlase, mluv arogantně a chovej se tak. Věř mi, že i když takový nejsi, je to lepší. Když se tě příště zeptají, jestli se ti to líbí, povýšeně řekni, že jestli se to líbí jemu, že mu klidně narveš do prd*le násadu od koštěte. Normálně se s tím nes*r. Pokud tě budou otravovat i nadále, doporučuji se s tím svěřit psychologovi, třídnímu učiteli nebo řediteli a hlavně rodičům.
A víš, proč to dělají? Je to jen banda zm*dů, co se bojí a snaží se so dokázat, že jsou jakýsi "borci", ale věř mi, že jsou to jen kr*téni, co si musí léčit svoje komplexy.
Naber sebevědomí, nahoď aroganci a nepárej se s idioty. Braň se, postav se a dokaž jim, že na Tebe prostě šahat nebudou. A pokud to chceš dotáhnout k dokonalosti, je tu jedna riskantní možnost- vystraš je, třeba zbraní nebo nožem. Jak Ti budou chtít ublížit, jen je tím postraš. :)"
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 09. 2014 v 21:23Off-line chuckym3  (33/174/75)
Dnes jsi se prokecl a po pár hodinách už myslíš na sebevraždu ? Není to trochu projev slaboduchosti ? Jsou lidé, kteří trpí po většinu svého života a také to nevzdávají,jdou dál. Připadá mi to , jako by jsi byl typ kluka, který v životě všechno měl na co si umanul a když to nebylo, tak jsi duševně div nekolaboval. V 17ti by jsi měl mít už trochu rozumu, sebevražda v životě nic neřeší. Zvlášť po pár hodinách toho, že si z tebe někdo prostě dělal p***l. Tohle časem odezní, případně si najdeš systém odpalu na jejich narážky. Pokud by to časem gradovalo k psychickému tlaku, fyzickému napadání, řeš to s třídní, třídním, učitelem kterému tak nějak nejvíc věříš. Pokud by to nezabralo, budeš muset holt to probrat s rodičema, tedy jestli ti na nich záleží, protože nejhorší věc v životě rodiče je pohřbít vlastní dítě. Dali ti lásku, něhu , snaží se tě podporovat , a ty by jsi jim udělal takový vděk, který není ani toho hoden. Chlape seber se ;) Hodně by ti pomohla případná drahá polovička, která by tě podržela nad vodou, a je jedno, jestli je to holka a nebo kluk, sám časem uvidíš co ti víc vyhovuje. Jsem Bi , s holkou nemám problém na noc, ale vztahově bych to do baráku nechtěl ani smykem.
08. 09. 2014 v 22:01Off-line FikeCZ  (19/172/50)
Ahojky .. Dívej se sebevražda opravdu neni to nejlepší řešení :) Mě když bylo 15 sem se prokecl doma ..mamka mě vodila po psychyatrech a otec vykopl z domu .. taky sem sedel na mostu a na kolejích ..ale prostě sem dostal motivaci že jim ukažu že jsem lepší než oni si mysleli .. Na sebevraždu opravdu nemysli !! Taktéž mi je 17 a pokud budeš chtít v 18ti letech můžeš přestoupit sám a rodičů se na nic ptát nemusíš :) Já se ve škole taky prokecl ..cca 2 tydny se mi vysmívali ale ted se to vubec neřeší :) Zítra si jich prostě nevšímej a nebo zajdi za učitelem,ale pokud možno tak at tě nikdo nevidí at tě nemají za bonzaka a aby se ti nepomstívali ještě víc .. Kdyby něco můžeš kdykoliv napsat :) Držím ti palečky :)
09. 09. 2014 v 01:58Off-line adam.dubsik  (29/200/100)
Anonyme, chceš pomoct? Napiš, kde studuješ a já tam přijedu udělat pořádek :D
Stejně ses už prokecnul, tak proč to nerozmáznout pořádně tak, že se z toho celý město posere? :D
09. 09. 2014 v 07:13Off-line fuckTV  (22/177/70)
Zajeb im jednu po papuli
09. 09. 2014 v 07:47Off-line pawelll  (37/175/70)
Myslim že by to mneli vedet rodiče (že to nevi tak už to budou vědet že jsi bi) to coti spratci delaji se muže stupnovat . a rodiče by se mneli odratit na vedeni školi nebo se obrat sam . a bojuj ne postav sejim pokud to jde jeti 17let . sebevražda nic neřeši . . nebo mne pošli kontakt do školi . to že se nechaš šikanovat se ukaže ve vysledku studia .
09. 09. 2014 v 13:31Off-line aran  (22/185/73)
Jentakten: Nevěřím, že bys reálně uvažoval o tom, že jim to vrátíš, to nemáš zapotřebí, klesal bys na jejich úroveň. Myslím, že už teď jsi nad věcí a nepotřebuješ se mstít. To je to, čím je přebíjíš. Vnímají to - a nikdy nepřijdou na způsob, jakým jsi k tomu došel.

Anonym (anonym): Když dokážeš tak hnusně reagovat na BlackSwan, nediv se, že si z tebe dělají legraci, tak jako mě neudivuje, že si nedokážeš zřídit respekt a dožaduješ se pozornosti. S BlackSwan říkám: nemel o sebevraždě, udělej to. Skoč, pověs se, otrav se, cest je spousta, nejlepší jsou dopravní spoje ve špičce nebo z Nuseláku někomu na auto, na půdu nebo na hlavu, všichni tě budou milovat. Pokud si to dokážeš spočítat, nedělej to jen tak demonstrativně, slovo muže platí.
Na hrubý pytel hrubá záplata. To je princip, který zvolil BlackSwan, pokud jsi to nepochopil. Až se ti podaří nelitovat se a poprvé pomoct člověku slabšímu, než jsi sám, možná ti bude líp. Pokud mají rodiče prachy a čas na tebe ne, cesta z toho je úplně stejná. Na tu psychiatrii zajdi. Poznáš, že i psychiatři jsou lidi jako ty, že mají vlastního života nad hlavu, že ti můžou říct jediné - že takových týpků tu byly od počátku světa milióny, že jsi i u nás s nějakými sebevraždami stotisící k****n v pořadí. Až to pochopíš, omluvíš se jim a vstoupíš do života, jaký je. A začneš dávat, ne vyžadovat.
09. 09. 2014 v 17:06Off-line greeley  (21/177/55)
Efektivní řešení je eskalovat konflikt do nějakého nepřehlédnutelného průseru, kdy někdo mimo tebe překročí meze.
09. 09. 2014 v 17:44Off-line mladej  (15/-/-)
Čau napiš mi do soukromí zprávy. Řešil jsme něco podobnýho.
09. 09. 2014 v 19:59Off-line comrade  (32/195/102)
Tak co, jak to probíhalo dneska?
09. 09. 2014 v 21:35Off-line JirkaJAWA  (32/175/70)
Peníze dneska mají velkou moc.... jdi za učitelem nebo ředitelem to je ještě lepší aď udělá opatření jinak že přestoupíš.... oni se toho leknou že přijdou o peníze.... a určitě s tím něco udělají.....
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 09. 2014 v 22:02Off-line comrade  (32/195/102)
Jirka: to praveze stoji penize na strane tech agresoru
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload