Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Môže v nom nastať náhly obrat?

14. 09. 2014 v 13:47Off-line Anonym
Prosím vás potrebujem radu, či je možné... že človek s tvrdením orientácie HETERO (ale ktorý nie je hetero, len si to nedokáže pripustiť ) či môže v nom nastať náhly obrat? náhle precitnutie? uvedomenie sa na zákl. niečoho.
14. 09. 2014 v 13:49Off-line fuckTV  (30/-/-)
Obrat k čomu? k pripusteniu si, že je homosexuál? to ako celý tvoj komentár opisuješ, mi príde, že ten človek prežil nejakú traumu a tá vyvovala zlý smer do neznáma.

navštív s kamarátom psychológa alebo psychiatra.
14. 09. 2014 v 14:01Off-line Anonym
Presne obrat k tomu .... on si nechce pripustiť, že by bol "iný" odmieta to, že by bol homo....a preto by nepripustil ani íšť riešiť to k psychologovi.... a preto som sa pýtal, že či je možný "obrat" náhle precitnutie a uvedomenie si samého seba
14. 09. 2014 v 14:05Off-line fuckTV  (30/-/-)
Človek sa zo sek***y na sek***u zmeniť nemôže, nechaj ho, nech sa jeho orientácia vykryštalizuje.
príde mi, akokeby si bol zamilovaný a silou mocou ho chceš donútiť, aby sa priznal, zmenil a miloval ťa. - len hypotéza, neber to vážne,
je určite veľa dôvodov, no ak chceš si o tom pokecať súkromne, napíš mi správu, treba nájsť kameň úrazu.
14. 09. 2014 v 15:56Off-line fuckTV  (30/-/-)
Niekedy si heterosexuál a niekedy jeho opak? Niekedy píšeš ľavou, niekedy pravou? sorry, ale to čo si tu napísal, mi vyznie ako megalomanický blud čo sa týka klasifikácie.
14. 09. 2014 v 17:33Off-line mink  (32/172/68)
Descaharm: Tééda ... fakt obdiv !!! Máš proti mně mnohem pestřejší život :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload