Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Hraje tu někdo hru DarkOrbit?

21. 09. 2014 v 20:29Off-line Anonym
Hraje tu někdo hru DarkOrbit? :)
21. 09. 2014 v 20:39Off-line chuckym3  (41/174/75)
Hrával jsem Deepolis od BigPointu , obě jsou dobrá pračka na peníze.
21. 09. 2014 v 22:15Off-line Anonym
Není :)
21. 09. 2014 v 22:17Off-line chuckym3  (41/174/75)
Jak pro koho, na Deepolisu tomu tak bylo, pokud se člověk chtěl držet s klanem a nebýt potravou pro ostatní . Týdně MHH za 4 kila minimálně.
22. 09. 2014 v 14:27Off-line Anonym
Njn teď to docela ulehčili ( DarkOrbit ) změnily aukce :)
22. 09. 2014 v 20:34Off-line chuckym3  (41/174/75)
Mno já už to nehraji , přešel jsem z vody na souš , jsem na wot.
23. 09. 2014 v 19:39Off-line Anonym
:D :)
23. 09. 2014 v 19:58Off-line AnonymKralik  (28/189/132)
Stále je to to samé. Přijdeš, zaplatíš si a odehraješ a jsi lepší, než ten, kdo do toho nedal peníze, ale na vše vydělával ručně. O ničem. Továrna na prachy jako spousta dalších her..
24. 09. 2014 v 07:55On-line BussterX  (103/130/150)
@chuckym3: pokud paříš WoTéčko, vyzkoušej někdy War Thunder, je to v podstatě postavený na stejným principu jako WoT - buďto si vylepšení nakupovat nebo postupně "expit" oedehraným časem, ale má to nesrovnatělně lepší grafiku a můžeš tam používat a expit jak tanky tak letadla, bitva ve vzduchu i na zemi současně, tato onlinovka je tak o 2 levely výš než woT jak v grafice tak hratelnosti podle mně, odehrál jsem tam cca 60 hodin abych si to osahal, je to dobrej produkt ačkoliv já mám raději simulátory jako je ArmA nebo příběhový efpéesky jako třeba FarCry 3, vož lze oboje pařit i v multiplayeru, jenže to jsou hry z krabice a ne onlinovky jako woT nebo Thunder War
25. 09. 2014 v 22:32Off-line chuckym3  (41/174/75)
@BussteX : ano hraji WoT a nemám potřebu přecházet k WT již z několika důvodů, jednak jsem velitelem klanu, dalším aspektem je fakt, že spravuji webovky jak mého klanu, tak dřívějšího, který jsem založil a po dvou letech vedení předal otěže jiným, potřebnějším a šel o kus dál. Další věc je ta, že mám nějakých 23k bitev za sebou , T34, lowe, e25, Super Pershing, a malou artinku francouzkou.

Co se týče grafiky, tak já s ní problém nemám, spíše bych měl problém na WT s lidmi , přátelé jsou na WoTku

Co se týče krabicovek, tak občas si hodím Simcity, Fifu, NFS Rivals, prostě něco pro relax, abych se odreagoval od toho dementního děcáku co je občas na publicu.
25. 09. 2014 v 22:40On-line BussterX  (103/130/150)
@chuckym3: fpoho, já jsem to určitě nemyslel tak abys všechno zahodil a přešel k WT, jen si opravdu myslím že WT dosela válcuje WoT v mnoha ohledech a přinejmenším stojí za vyzkoušení, hrál jsem jak WoT tak WT a srovnání mám..., a pokud ten můj typ nevyužiješ ty, tak možná se nechá inspirovat někdo jiný kdo to čte, o nic víc nešlo : ) já sám to už nehraju, na můj vkus tomu chybí realita, jak WT tak WoT, vidět nepřátelskej tank skrz skálu, to mně moc nebere, já jsem fakt spíš na simulátory s reálnou fyzikou a balistikou, ale hratelný to je úžasně, člověka to chytne : )
26. 09. 2014 v 20:02Off-line chuckym3  (41/174/75)
@BussteX : tak já to také nevzal v tom smyslu, že bych měl přejít k WT . Létak jsem hrával Deepolis od BigPointu, což je tvůrce DO , na které se tazatel ptá. Vzhledem k tomu že nejsem z těch, kteří jsou z těch co za každou cenu musí hrát pouze a jen ve stylu Free to Play , tak investuji, ale rozdíl cenové investice do něčeho v řádu stovek u BigPointu a WG je 3 vs 20 , za dva tisíce měsíčně se toho dá pořídit mnoho, ale i málo, třeba nějaká krabicovka každý měsíc. Co se týče obou konkurentů Wot a WT je rozdíl v datu uvedení , tvůrci WarThunderu pomalu ale jistě přešli na jiný grafický engine, oproti WarGamingu , což je znatelně popohnalo kupředu v odlivu hráčů, kteří doposud hráli WoT, skalní hráči zůstali. Sám musím říci, že grafiku mají povedenou, ale pořád je hra v plenkách. Leteckou arkádu mají vychytanější a rozvinutější . Jak WT , tak i WoT jsou arkádovky to sám víš . ArmA je jiné kafe to oba víme, také je více herně náročnější co se týče schopností hráčů. Ale to je již na každém co ho více baví. třeba dnes oficiálně vyšla Fifa 15 .
27. 09. 2014 v 04:39On-line BussterX  (103/130/150)
Já hlavně čekám až vyjde FarCry 4 teď v listopadu. Já hrál vždy v režimu free ty onlinovky, mně to prostě bavilo postupně odemykat :D byl jsem schopen pařit 16 hodin v kuse abych si odemčel silnější tank :D hry jsou především relax a je na každým jaký styl hry mu přináší nejuspokojivější zážitek. Krabicovky oproti onlinovkám mají většinou výhodu možnosti zasahovat do programu a vytvářet mody a pozměňovat herní prostředí což je umožněno přímo od vývojářů hry, a tím nemyslím cheatování. A to je taky součástí relaxu a hraní nepochybně, ta tvorba modů, to mně uspokojuje stejně jako hra samotná. Ok, dík za pokecík : )
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload