Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nerozumím tomu...

09. 01. 2013 v 16:56Off-line Anonym
Ahojte, už nějaký čas chodím s jedním fajn klukem, je mi s ním dobře a strašně ho mám rád, ale včera večer když přijel, tak jsme se šli projít a pak jsme se líbali, ale kolem šel nějaký kluk nebo chlap a měl blbý kecy, tak ten můj kluk na toho kluka pokřikoval a od té doby se mi s ním moc nechce psát atd... je to divné, jsem bi a po včerejšku si říkám jestli bi opravdu jsem... ale mám ho rád ... nevíte co mám dělat ? děkuji za rady
09. 01. 2013 v 17:18Off-line BeCrazy  (28/186/-)
Otázka je jestli ti vadilo to, že se bránil nebo jestli je ti trnem v oku to, že někdo něco řekl. Myslim, že to pochybování o sobě pochází právě z tohohle, rozmysli se a další kroky udělej, jak uznáš za vhodný ;)
09. 01. 2013 v 17:48Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Mít kluka co by někomu za blbý keci klidně pohotově rozbyl hlavu o chodíník, tak sem v sedmim nebi.
09. 01. 2013 v 18:42Off-line tomicek93  (30/-/-)
To je jasné, bránil tě, toho si važ ;) Já bych dělal jako že ho neslyšel... Potkal jsem taky takovéhle "kádry" co měli kecy na mého kámoše s vizáží Biebera, ignorovali jsme je a byl pokoj...
09. 01. 2013 v 19:53Off-line Anonym
Já vím, já vím, říkal jsem si, ať si říká kdo chce co chce, nic si z toho dělat nebudu ... právě proto tomu nerozumím, co se "se mnou" stalo...:(
09. 01. 2013 v 22:27Off-line BeCrazy  (28/186/-)
Je to jenom jeden den. Nedělej z toho vědu, pokud to je problém teď dej tomu čas a pokud to bude trvat pořád tak to nejlíp prober s nim, protože problémy se maj řešit v páru. :))
09. 01. 2013 v 23:32Off-line KurtHectic  (33/185/80)
Nalejte si panáka a pokecejte o tom. Přece nechcete mít tichou domácnost :)
09. 01. 2013 v 23:41Off-line Pajky  (75/177/63)
Ligerisek - Moc hezky řečeno :-D rozbít hlavu o chodník..... Jinak Dave možná tě to odradilo ne jako, že bys ho nechtěl nebo se za něj styděl spíš mi přijde, že se bojíš okolí co na to .... Lidi bývají proti nám gayům agresivní házejí nás do jednoho pytle .... Zkus sním zajít do nějakého gay baru a tam se budeš cítit sním lépe jestli jsi z Prahy tak doporučuji http://www.nakluky.cz/!/klub/108-cafe-bar-flirt/ ..... krásný klidný bar i kavárna .....
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload