Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Mohou mě vyhodit za to, že jsem nešel jeden den do školy?

26. 09. 2014 v 12:57Off-line Anonym
Zdravím.
Dnes jsem nešel do školy, protože jsem se šel podívat na základní školu. Využil jsem dne, kdy se na střední neučíme, kvůli soutěži, která se tam dnes konala.

Vzhruba před hodinou, mi spolužačka vzkázala po učitelce, že si mám donést potvrzení od lékaře, jakože mi "něco bylo".
Či řádnou omluvu.

Vůbec nevím, co si pod rádnou omluvou mám představit a potvrzení od lékaře, že jsem někde byl jen tak nedostanu. Můžou mě za to vyhodit, že jsem nešel jeden den do školy? :D
26. 09. 2014 v 13:23Off-line romann1610  (27/180/-)
Tak asi ti spolužačka nepřikazuje, jakou omluvenku musíš donést - takže "učitelka vzkázala po spolužačce", ne? :D
Pokud o tom ví rodiče, tak bych to neřešil. Ať ti napíší, že ti bylo třeba nevolno (pokud to na tebe ze třídy někdo nepráskne, že tomu tak nebylo), na jeden den to bez potvrzení lékaře snad přežije. A řádnou omluvou se myslí třeba pohřeb apod.
Určitě tě za jeden den nemůžou vyhodit. :) Nechci lhát, ale myslím, že nad 12 neomluvených hodin je podmínečné vyloučení ze školy.
26. 09. 2014 v 13:43Off-line boyboyyes  (29/-/-)
Nebo si klidně dojdi zítra k doktorce, že ti bylo blbě a pořad ti je.. On a ti pak tu omluvenku dá
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 09. 2014 v 13:57Off-line Anonym
Právě, že celá třída ví, že tomu tak nebylo. Vím, že mě neprásknou, ale včera (nevím, jestli omylem, ale prostě) vypadlo z ní (včera) že dnes nejdu do školy a učitelka se mě ptala proč, samozřejmě jsem improvizoval a vylezl ze mě zubař. Nevím, jak z toho ted' mám "vylézt" Navíc. Učitelka chce prý JEN razítko od lékaře, nebo tu řádnou omluvu. Když jí řeknu, že mi bylo blbě. Tak nevim no, co se stane dál.
Mamka o tom samozřejmě ví, jinak bych do školy šel.
26. 09. 2014 v 14:04Off-line romann1610  (27/180/-)
Chápu, naše třídní takové věci taky moc prožívá. Max. mě napadá jí prostě říct, že ti ráno bylo špatně a že jsi nešel ani k tomu zubaři a pomalu nemohl vstát z postele, tak ti napsala omluvenku jen mamka. Protože kvůli jednomu dni jsi prostě k doktorovi nešel. Nebo potom zkusit zajít v pondělí k dr., že ti v pátek bylo špatně a ve škole chtějí jen omluvenku od dr. Že jsi v pátek jít nechtěl a chtěl počkat do pondělí, jestli se to zlepší nebo ne. A že už je ti dobře, tak jestli by ti nemohl/a napsat na ten jeden den omluvenku. Ale určitě tě kvůli tomu nevyhodí, žádný strach. :)
26. 09. 2014 v 16:24Off-line AnsdrewR  (28/190/70)
Ne, měj to v p**i ;.-)
26. 09. 2014 v 18:54Off-line WaFFik  (25/174/56)
Vyhodit tě mohou, ale nevidím důvod proč, že si nebyl jeden den ve škole? To by bylo dost neetické a nenormální. Neboj se :) Nevyhodí tě.
Potvrzení od lékaře sem si myslel, že je až od 3. dnů zameškaných ve škole:)
26. 09. 2014 v 20:09Off-line Tomi66  (26/180/70)
Hlavně že to vědí rodiče... Učitelka ti může bejt u p***le :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
26. 09. 2014 v 21:14Off-line bennett  (36/184/95)
Pokud budeš mít od rodičů podepsanou omluvenku, tak ti na to nic nemůže říct.
26. 09. 2014 v 22:04Off-line tomicek93  (30/-/-)
Bylo ti už 18? Pokud jo, tak si ty omluvenky můžeš psát sám ;)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload