Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Problémy - jdu ke dnu

01. 10. 2014 v 20:20Off-line Anonym
Zdravím všechny,
chtěl bych se zeptat, jestli někdo má taky takové problémy.
Řežete se, nebo ne?
Popravdě, já nikdy jsem se neřezal, ale teď už jsem na takovým dně, že už to dál nejde :(... mám touhu se jít řezat... nevím, co mám dělat. Babičku mám obvodní lékařku, sjednala mi skvělého psychologa, dokonce 2, akorát mi to nepomáhá. Prášky jako je např. coaxil (antidepresiva) brát nechci... chci se z toho dostat bez prášků... ty mě dostanou ještě níž, než jsem.
Všechno to je jen kvůli tomu, že miluju jednoho kluka, ale bydlí moc daleko :( provolám s ním spousty hodin na skype, vidíme se... rozumíme si... klape nám to, ale ta dálka :(... dnes hodlám mu napsat mou minulost, ale bojím se, že to se mnou skončí :(
Taky to nemám lehké v rodině (to tu nebudu rozepisovat, ale jenom hádky tu nejsou, je to ještě horší)... jedině, kdo se za mě postaví, je babička.
Táta mi nikdy nic nekoupil, na všechno jsem si našetřil sám, máma když byla mladá fetovala, teď pije alkohol... :( prostě jsem na všechno sám s babičkou :( Jsem za ní moc rád, ale už nevím, co dál... nebude tu navždy, a pak nevím, co budu dělat dál :(
01. 10. 2014 v 20:28Off-line gargamel  (37/182/74)
Víš prvně co musíš udělat je zvyknout si že budeš na vše vžd**ky sám.
Ale druhý co musíš udělat je napsat mi SZ pokecáme získáš alespon malou oporou. Nejduležitější ale je NIKDY SE NEPOSRAT! PS klidně napiš určitě to nějak společně vzládnem:)
01. 10. 2014 v 20:36Off-line onlip  (61/180/84)
Vždycky může být hůř. Takže buď rád, že máš babičku a kamaráda, byť daleko.
01. 10. 2014 v 20:55Off-line IDK  (27/186/-)
Upřímně, nenapsal jsi zrovna na pravé místo. Zde se ti spíše většina lidí bude snažit vysmát nebo ublížit. Abych zodpověděl otázku tak ano, taky jsem se řezal a taky mě dotáhli k psychologovi. Psycholog ti nic nevyřeší v tomhle smyslu, ale nevím, je to pouze můj názor za který je mi na této stránce obvykle nadáváno. Já osobně se řezal z jiných důvodů. Pokud ti můžu poradit hlavně s tím nezačínej, pokud už jsi začal tak v tom prostě jedeš a záleží pouze na tvojí vůli, jestli se z toho dostaneš hlavně jestli se z toho chceš dostat nebo ne. (pro 'citovače' na této stránce, abych zase nebyl horší než Hitler -> Neříkám že řezání je něco fajn, ale ten kdo si tím neprošel nepochopí..) Takže shrnutí.. Problémy máme každý a řezat se kvůli klukovi a rodinným problémům to je ještě horší důvod než jsem měl já.
01. 10. 2014 v 21:00Off-line colombo  (103/192/90)
Pokud jsi napsal sem, po veškeré odborné léčbě, jsi už opravdu na dně.
01. 10. 2014 v 21:39Off-line Ja22  (26/-/-)
Ahoj neblázni určitě jsi mladej a máš toho ještě hodně předsebou a jestli tě tvůj přítel opustí jenom kvůli tvojí minulosti tak je to pěknej vůl jestli tě má opravdu rád tak s tebou zůstane i přestvojí minulost ať byla jakákoli a kdyby přece jenom by tě opustil tak to určitě není jediný gay kluk na světě ale nevzdávej to s ním i když je to dálka, když to vydržíte určitě se spolu jednou potkáte naživo a když máš babičku jako oporu nejsi tak úplně na dně spousta kluků na světě má podobné nebo stejné možná i horší problémi tak buď vytrvalej a drž se já jsem sice nic takového nezažil ale je to můj názor a doufám že ti to pomůže takže hodně štěstí.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 10. 2014 v 13:48Off-line Anonym
Nepomohli mi ani 2 psychologové :( asi mi už nikdo nepomůže si myslím :(
Taky jsem všechno vyřešil a neřezal se, ale teď už je toho na mě moc :'(
02. 10. 2014 v 14:07Off-line fuckTV  (30/-/-)
Pozastavuješ sa nad minulosťou a chceš ju riešiť (povedať chalanovi na skype) ktorý o tvoju minulosť nestojí a podľa mňa žiaden človek na tejto stránke nestojí o NIKOHO minulosť (keď je už negatívna), koho minulosť zaujíma? prečo NEŽIŤ v prítomnosti?! prečo si prítomnosť a z časti aj budúcnosť nevychutnávať NAPLNO?

to, že ideš povedať chalanovi na skype svoju minulosť, prečo ju vlastne chceš mu povedať? chceš ho stratiť schválne? ako fakt nechápem ťa, ale SÁM sa ničíš...

ja som sa rezal keď som mal 17 rokov, lebo som bol buchnutý do jedného chlapca a mali sme spolu aj niečo, teraz mám 20 rokov, športujem, chodím do posilky, plávanie, beh, streetworkout s kamošmi - je toho veľa a keď videl ma, že o čo prišiel, tak mal len OTVORENÚ HUBU (ústa)

rob veci ktoré ťa bavia, minulosť ťa pozastavuje a nie si schopný urobiť krok do budúcnosti, si ešte mladý podľa mňa keď toto riešiš, ja sa dnes nad takými vecmi už len usmejem

na svete je 7 MILIÁRD ĽUDÍ a vkladať nádej len do JEDNÉHO JE NAIVNÉ.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 10. 2014 v 14:18Off-line marrinek  (27/206/109)
Musíš se z toho vyhrabat jen a jen ty sám, ty si musíš sáhnou do svědomí, na svoje dno a říct si, tak takhle ne, takhle to nejde....když se budeš utápět v minulosti, trápit se přítomností a domýšlet budoucnost, bude to ještě horší....
02. 10. 2014 v 14:39Off-line bennett  (36/184/95)
Řezání ti žádný problém nevyřeší, naopak ti ještě problémy přidělá.
02. 10. 2014 v 15:09Off-line johnj  (40/186/82)
Neřežu se, nikdy jsem to nedělal a ni s tím začínat nehodlám. Proč? Protože to problémy nevyřeší, naopak je přidělá. Jak píše bennett.
A je jen na tobě, abys sebral dost odvahy se do řešení těch problémů pustit. Psychologové ti můžou pomoct v tom, abys to řešení ustál (a třeba i pomocí antidepresiv) nebo s řešením vůbec začal. Někdy se problémy vyřeší hned, někdy to trvá týdny, měsíce a roky.
Píšeš, že máš rodiče (gratuluju, že se to odvažuješ ještě nazývat rodiči) k ničemu a jediné zastání máš u babičky. To je výchozí bod. Babička tu nebude věčně, ale to hledíš až příliš do budoucnosti. Obávám se, že dřív nastane situace, kdy bude babička potřebovat tebe a tvoji pomoc. Máš obrovskou výhodu, že se na to můžeš připravit. Babička ti může předat spoustu zkušeností a rad, jak se se životem poprat. Toho můžeš využít, až tě bude potřebovat.
Uvědom si, že každý do vztahu vnášíme svoji minulost. Minulost je to, co se stalo. To už nám nikdo nevymaže. Můžeme se ke své minulosti více či méně hrdě hlásit. To je ale vše. Pokud by měl mít někdo problém s tvojí minulostí, tak ať ti ji změní, když to dokáže. Nedokáže. Buď se s tvou minulostí smíří, nebo ať odejde a nechá tě být. A ty takového nech být.
Ani my nevíme, co bude dál. Až to nastane, tak se podle toho zařídíme. A ty to udělej taky. Přestaň se řezat, nic tím nevyřešíš. Nepřemýšlej o tom, co se stane, až řekneš svému klukovi o své minulosti. Prostě to udělej a počkej na jeho reakci. Buď to vyjde, nebo ne. Podle toho se pak můžeš posunout dál. Ať už ve vztahu, nebo v hledání nového kluka.
Hodně štěstí!
02. 10. 2014 v 17:29Off-line Ratkin  (33/179/-)
Ahoj, neřež se! Není to lehké, chápu, prožil jsem taky dost problémů v životě, ale věř mi, že jednou zase příjde den, kdy v Tvém životě vysvitne slunce! Klidně někdy napiš a proberem to! Nejsi sám, a určitě Ti rád pomůžu!
02. 10. 2014 v 17:40Off-line klucinek  (33/176/75)
Teď jde o to jestli opravdu chceš svůj problém řešit nebo si jen namlouváš že ho chceš řešit..dle Tvého příspěvku soudím že spíše to druhé...já nevím kolik ti je, ale osobně jsem si od jakživa byl zvyklý na všechno ušetřit, všechno si udělat sám a dnes nemám mindráky z toho že se musím postarat o domácnost a spoustu jiných věcí. Proč neřešíš problém o kterém víš že máš, proč jsi nezkusil sám nají jiné psychology, bohužel pokud chceš tak jak píšeš vyřešit svůj problém musíš se v tom angažovat i ty sám, ne to nechávat na ostatních. Bohužel pak nezbývá třeba nic jiného než ústavní léčba..jsou lidi kteří se od dětsví starají o své rodiče a ještě sklízí výprasky a nadávky, ty máš aspoň někoho kdo ti pomůže když je třeba, takže si myslím že je třeba situaci začít řešit od podlahy...
03. 10. 2014 v 13:59Off-line Anonym
Hele je mi 14, nevadí mi, že si na všechno šetřím, ale, když já, tak i bratr ne? Fakt se mi nelíbí ty rozdíly, když jemu koupí budu za tisícovku a mě nic (není to jen s bundou - uvedl jsem to jako příklad).
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 10. 2014 v 14:05Off-line fuckTV  (30/-/-)
:(
03. 10. 2014 v 15:27Off-line BlackSwan  (26/183/-)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD BOŽE JO JDI SE POŘEZAT ZA TO ŽE MÁŠ NA P**U DĚTSTVÍ :) NEJSI SÁM KLUKU :D ale díky pobavilo ! :3
03. 10. 2014 v 16:58Off-line colombo  (103/192/90)
Anonym: Ne každému koupí bundu za litr, nejsi sám, takových kluků je spousty. Hold si na ní jednou vyděláš sám (kéž by ne sexem).
03. 10. 2014 v 19:34Off-line Anonym
Sexem fakt ne :) Od patnácti se chystám na nějaké menší brigády.
Ta bunda byla jen příklad :)
03. 10. 2014 v 19:43Off-line comrade  (39/195/102)
A mně nechcou moji rodiče koupit barák. Ba co víc, ještě si ode mě půjčujou. :(
03. 10. 2014 v 20:05Off-line marrinek  (27/206/109)
Teď už tu ale řešíte hovadiny, nezdá se vám?
03. 10. 2014 v 20:41Off-line BlackSwan  (26/183/-)
Ne nezdá se mi :D
26. 09. 2018 v 22:54Off-line Mlademil  (46/-/-)
Máš tu několik nabídek pomocí. Tak věř a ozvi se. V neposlední řadě mohu pomoct i já. Stačí jen napsat a upřímně komunikovat a snažit se o hledání řešení. Vždy se nějaké najde, věř mi!....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 09. 2018 v 23:03Off-line Peta80  (43/187/-)
Bych odhadoval, že už to za ty 4 roky nějak vyřešil...
27. 09. 2018 v 08:49Off-line yperit  (91/186/68)
Anonym:nezlob se,ale na Tebe přesně pasuje to,co jsem psal v příspěvku-v čem jsou gayové nejlepší-ve stěžování si na okolní svět.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload