Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Romantika

05. 10. 2014 v 14:36Off-line BlackSwan  (26/183/-)
Jak si představujete romantiku? Co je podle vás pěkné a naopak, co je vrchol?
05. 10. 2014 v 15:06Off-line comrade  (39/195/102)
Není pěkné, když se nemůžeš najest v klidu u počítače nebo u televize a musíš sedět u stolu s příborem a ještě ti tam vydymuje pod nos.

Pěkné je zajít večer s psiskama někde na kopec za město.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
05. 10. 2014 v 15:39Off-line johnj  (40/186/82)
Nejsem příliš na okázalosti a honosné večeře v luxusu. Mám rád obyčejné, prosté a jednoduché věci. Comrade mi celkem nahrál s kopcem za městem. Dost všední, zdá se, ale přece neobvyklé. Stát (nebo sedět) s parťákem na kopci za městem v objetí, zírat na západ (východ) slunce, mlčet a vychutnávat si každou vteřinu té společné chvíle, než slunce zapadne (nebo vyjde), to je pro mě vrchol romantiky.
Opakem je psychické týrání a fyzické násilí - pokud se jeden k druhému chová jako ke svému majetku, věci.
05. 10. 2014 v 17:54On-line gargamel  (36/182/74)
Romantika romantika je vše nepřipravné co vznikne náhodou a nedopatřením ano romantická večeře pří svíčkách ? muže být jen pokud jsi předtím při vaření vyhodil omylem pojistky tak že nejdou nahodit pojistky romantika muže být i pizza z krabice pokud jsi předtím přípálil večeři, Romantika muže být v přírodě pokud prští a ty nemáš se svým milým kam se schovat. Romantika je vše co tě po letech dojme a máš z toho prožitek vše přípravené je pouze kýč.
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 10. 2014 v 19:56On-line marrinek  (26/206/109)
Mít u sebe člověka kterýho miluju, sedět při západu slunce v luxusní francouzské nebo italské restauraci postavené někde na břehu moře při zhasnutých světlech, pouze při svíčkách. Vychutnávat si božské jídlo a skvělou atmosféru, kdy v pozadí slabě hraje hudba, nejlépe šansony. Sedět tam v hezkém oblečení (a teď tím nemyslím kraťasy a triko), ale oděni ve společenském ( bílá košile, černé kalhoty slimky a nebo společenské a černé boty, vše luxusních značek). Vnímat pocity toho druhého a držet ho za ruku, popíjet drahé víno. A lehce ovínění celý večer završit vášnivým líbáním upartnera doma, poté milován a milující usínat na jeho hrudi.
.....Říkejte si co chcete, dávejte nesouhlas, ale já pouze svým názorem odpovídám na otázku tazatele. Ano mám rád luxus a vyžívám se v drahých oblecích a drahých značkách aneb, každý má rád něco jiného, tak nemá cenu mu do toho zasahovat a přesvědčovat o opaku.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
05. 10. 2014 v 20:00Off-line onlip  (60/180/84)
Můj nejmilejší mi přivezl blůmky od cesty v pytlíku na psí exkrementy. V tu chvíli jsem věděl, že se osmělil k něčemu, co pro něj není běžné. Nevím, jestli je to romantika, ale skákal jsem do nebe a nikdy na to nezapomenu.
05. 10. 2014 v 20:16Off-line THX1188  (40/183/90)
Připravovaná romantika se mi vždy nepovede. Viz moje narozeniny nedávno...že prý udělám rybu a v klidu si pojíme, dáme vínko atd....rybu jsem zk***il, sebe nasral a nakonec jsem musel přiznat selhání...no nepovedlo se....ale ta nepřipravená...je vždy nej...jako obyčejný kožený náramek na ostrovech uprostřed Atlantiku...se slovy: "Tak vydržíme to spolu pár let, ne? "...okamžik co nosím v srdci a nikdo mi ho nikdy nevezme :)
05. 10. 2014 v 21:14Off-line onlip  (60/180/84)
Růže... Můj první kamarád. Nebyla z parku, musel jsem přeskočit plot, pak jsem k tomu cosi napsal. Jmenovalo se to Rufino s růží, možná jsme to rufino vypili :) Třešně, to bylo asi nejbolestnější období. Seděli jsme v koruně stromu, věděli, že nás majitel může vyhnat a že to spolu nemáme uspořádané. Třešně, na které nezapomenu. Teď mu zapaluju svíčku. Nemyslím, že to je romantika, spíš smutek po někom hodně blízkém.
05. 10. 2014 v 21:32Off-line Satal  (35/185/85)
Pro mě je romantika třeba to, když s přítelem jen tak ležíme v posteli a povídáme si. Třeba i hlouposti.
05. 10. 2014 v 21:44Off-line fogacer  (55/172/61)
Romantika je vše neobvyklé,ač se to zdá být běžné. Ano souhlasím, je krásné být někde venku a jedno kde a jen tak posedět a hledět na západ slunce a vědět,že to vnímáme stejně. Nepotřebuji moře nebo pláže.I posezení u rybníka a vědění toho,že jsme jedno srdce a jedna duše postačí. Romantika je vše nač nikdy nejste připravení a partner vás překvapí třeba tím,že u řeky vytáhne rohlíky a spolu krmíte labutě ač to nikdy dříve nedělal.
06. 10. 2014 v 09:52Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Mit nalozeno 100 kg na drepech.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload