Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Atopický ekzém

06. 10. 2014 v 21:34Off-line Anonym
Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli je tu někdo koho tato nepříjemnost trápí.
Četl jsem že to má okolo 25%populace tak by mě zajímalo kolik z toho gayů
06. 10. 2014 v 22:52Off-line Tristan  (31/-/-)
Já mám alergii na citrusy - po nich se mi dělá právě atopický ekzém - ale neviděl bych to jako nepříjemnost - prostě jsem je vynechal z jídelníčku a ekzém nemám. :-D
06. 10. 2014 v 22:53Off-line THX1188  (40/183/90)
Mě vždy na jaře a v zimě...kromě kortikoidů, které nechci používat a nepoužívám, jediné co zabírá je mast z konopí, kterou mi dělá kamarád....
06. 10. 2014 v 23:08Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Bohate mi staci alergie na travy...
07. 10. 2014 v 11:10Off-line Falco  (32/185/90)
Trpěl jsem tím v dětství a pak se mi to vrátilo asi před 2 roky v docela hnusné podobě. Pomohlo pravidelné promašťování, mytí speciálním mýdlem a když to bylo opravdu špatný, tak kortikoidová mast. Teď mě to potrápí jen občas, když je velké vedro, anebo když jsem na jihu Čech (nojo, zdravé ovzduší :D)...
07. 10. 2014 v 12:11Off-line klucinek  (33/176/75)
Žiju s tim celej život plus s dalšíma hajzlama, nikomu nepřeju poznat jaký to je se oholit maximálně jednou do tejdne a to jen holícim strojkem a ne kdejakym. Umejt mejdlem? To je vyřízeno. Sníst něco slanější, ostřejšího? Nikoliv! Kofein, tein? Do dvou dnů rány až do masa. Co se týče počasí, spotit se? Je hotovo. Mráz? vysušuje opět hluboký trhliny v kůži. Alkohol, cigarety to by mně rozleptalo za živa (stačí když si někdo zapálí jednu cigaretu v hospodě a cejtim to tejden) Obrovská náchylnost na kožní infekce, momentálně se cpu antibiotikama horem dolem..doživotní úžívaní kortikosteroidů který vám okráglujou játra a ledviny v padesáti. Oblečení vybírat jen takový který nedře (stačí otěr) a je volný. A leckdy ač člověk dělá co dělá stejně vypadá jako když má lepru. Pak se musim smát když se tu v poradně řešej životně důležitý otázky jako že miluji hetero spolužáka a sem na dně. Přál bych těm lidem život s tímto nevyléčitelným svinstvem...jsou horší nemoce, ale dost lidí to položí
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload