Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Gay sny

10. 10. 2014 v 13:16Off-line aran  (30/185/73)
Není to dotaz, spíš výzva k vyjádření vlastních zážitků. Mé gay sny jsou nejspíš atypické. Nejde v nich o tvrdý sex, ale erotické pro mě jsou. V jednom z nich jsem šel kolem venkovského stavení, venku seděl kluk, zašel jsem k němu, políbil jsem ho. To bylo všechno, ale na ten sen nezapomenu. Jiný sen: Obchod, ve kterém kupuju krmení pro psy. Prodavač, mladý kluk, ke mně přijede na kolečkových bruslích, políbíme se. To je vše. Na dnešek se mi zdálo, že za mnou jde kluk, tak těsně, že je na mě přilepený, cítím, že mu stojí. Otočím se, je mi sympatický, neodrazím ho, chytím ho za boky a přitáhnu k sobě. Tím sen končí.
Neptám se, v čem mám být aktivnější nebo co si mám přiznat, aktivní jsem a smířený se svým stavem taky, přiznávám se lidem, na kterých mi záleží. Tedy spíš dotaz, jak to máte se sny vy.
10. 10. 2014 v 13:28Off-line colombo  (103/192/90)
Zřejmě tvé sny vyjadřují to, co ti chybí.
10. 10. 2014 v 14:07Off-line aran  (30/185/73)
To vím, resp. tuším. Interpretaci laicky zvládám, načetl jsem C. G. Junga, S. Freuda a jiné, spíš mě zajímá, co se erotického zdá vám. Ne v detailech. Samozřejmě se mi zdají i jiné sny, auto ve tvaru habrového listu, stromy visící metr nad pařezem... I to si dokážu vysvětlit. Spíš jak vypadají vaše gay sny. A možná ještě víc - mezery v nich, jestli se zdá to, po čem člověk vědomě touží.
10. 10. 2014 v 16:46Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Ty o klucích bych spočítal na prstech jedný ruky za celej život. I svýmu exidolovi su byl ve snu nejblíž, když sme byly najednou na základce, na dolnim stupni. seděli sme spolu v lavici, on na mě byl zlej, kopal mi do tašky a pak před tabulí se mi snažil vrazit nůž do břicha. Nejčastěji mě něco honí, nebo s něčim bojuju, anebo čekám na příjezd vlaku, kterej nepřijíždí, nebo se snažim vlakem dojet z daleka domů ... takový mám sny min. posledních 5 let.
11. 10. 2014 v 20:44Off-line Etinek  (34/133/133)
Zdají se mi taky víc takové sny než přímo sex - líbání, objímání, dotýkání s klukem a pak nic, nebo se mi naopak zdá posledních 10s sexu s holkou :) to je naštěstí málokdy.

Vyjímečně se mi zdá sen skoro se vším všudy, ale to bych nesměl zkazit, pro příklad:
Potkám kluka, políbí mě, sme na louce při západu slunce, v ten moment střih - oba sme nazí a chvilku před sexem. V ten moment si všimnu, že nemá kondom a zarazím ho...samozdřejmě sem se probudil, uvědomil si, že to byl sen a řekl si "Já sem ale d***l!".... no co dodat klasika......
13. 10. 2014 v 12:49Off-line aran  (30/185/73)
Měl jsem spoustu nocí, kdy jsem si před usnutím ukrutně přál, aby se mi zdálo o konkrétním člověku. Ukládal jsem si jeho obrazy do paměti. Na sen to obvykle nevydalo, nebo jsem ho do rána zapomněl.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload