Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Váha

10. 10. 2014 v 15:14Off-line Anonym (Vinz)
Ahoj, chcel by som sa vás spýtať, či neviete nejakú fintičku ako pribrať. Mám 18rokov a približne 53kg (170cm) chcel by som aspoň 10kg pribrať :/ Nejem vela to je pravda, ale zas ani tak málo :D Začal som aj málinko cvičiť ale z tejto postavy sa zrejme nič moc nevyrysuje... a už som dlho na tejto váhe možno aj rok dva a nie a nie pribrať

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
10. 10. 2014 v 16:18Off-line galileolevi  (44/187/82)
To je úplně stejné, jako když chceš zhubnout.
Cvičit.
Pokud budeš makat, věř, že hlad tě donutí jíst. :)
Cvičení formuje postavu. Nemění hmotnost pouze jedním směrem.
10. 10. 2014 v 17:57Off-line smokiej21  (23/170/70)
Ja vazim 65 kg uz od cca 15 let snim toho vic nez je zdravo a vaha se nemeni casem to prijde
10. 10. 2014 v 18:17Off-line comrade  (32/195/102)
Jo běž makat, já jsem nastoupil do práce a přibral jsem 20 kilo. :)
10. 10. 2014 v 18:47Off-line Kaeltin  (20/183/96)
Kto chce pribrať, tak kľudne dám kontakt na moju starkú :D ona pomôže :D
12. 10. 2014 v 11:59Off-line onlip  (53/182/72)
Měl jsem rád kluka, který měl podobné proporce. Nemyslím, že musíš něco měnit. Změny přijdou s věkem, se změnou metabolismu. Do té doby třeba tvaroh na slano i na sladko, mraky zeleniny k tomu. A pohyb, samozřejmě, což hned neznamená činky.
12. 10. 2014 v 12:53Off-line akri  (50/177/65)
Snídej ovesné vločky - müsli, zalij je mlékem nebo smetanovým, co nejtučnějším jogurtem, přidej si cukr nebo med, čím sladší tím lepší, alespoň pro mě. Dej si toho vždycky pořádnou porci a klidně i na večeři. U mě to funguje tak, že když mám nějaké starosti, tak shodím tak čtyři kila, na těch 58, tak nasadím tuhle vločkovou výživu a hned je mám zpět, cca do týdne a jsem zase na těch 62 - 63 kilech. Dál to, bohužel zatím nejde, ale snažím se. Proto snídám takhle, dokud se toho nepřejím, jím kromě třech hlavních jídel - snídaně, oběd, večeře - každé dvě hodiny, stačí třeba jenom čokoládová tyčinka, ovoce nebo nějaký malý obložený chlebíček, prostě něco. Abysis udržoval žaludek pořád v tempu. Kupodivu to funguje tak, že se člověk necítí přejezený, ale pořád trochu hladný, tak mu prostě šmakuje. Vím, že je to těžké přibrat když má člověk rychlý metabolismus, ale musí se to vydržet. A klidně se najez i večer než půjdeš spát, pokud po tom nebudeš mít těžký žaludek. Mně to nevadí, klidně usnu pořádně najezený.
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload