Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Neviem ako ďalej

17. 10. 2014 v 18:05Off-line Anonym ()
Dlho som premýšlal čo sem napíšem. Nakoniec som sa rozhodol pre toto. Veľa ľudí tu ma pozná. Nikto však osobne. Je to záťaž. U pár z vás som si pokazil meno. Nikdy od nikoho nežiadám aby mi odpustil. Ako tu už pár krát bolo spomenuté...týka sa to orientácie. Ja s ňou nemám problém. Ja mam problém žiť so sebou. Ja už totiž ani poriadne neviem kto som. Býval som heterák, potom bi. Teraz som šialenec. Sem tam premýšlam že niekoho zabijem a utečiem. Chodím do triedy, kde sa mi par kamošou chce zabiť. Mám ich rád, ale úprimne - bolo by mi to jedno. Sen tam sa niekoho opýtam, či by som mu chýbal, keby zomriem. Odpoveď je vždy ano. Mne by to však bolo jedno. Mám prečo žiť, tak prečo som takýto? Kto som? Najskôr podľa štýlu písma by zopár z vás mohlo uhádnuť kto som. Ostatný...ak chcete, napíšem vám to. Potom je už ale na vas ako sa zachováte. Nežiadám od nikoho pomoc. Len odpoveď.

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
17. 10. 2014 v 18:52Off-line johnj  (32/186/86)
Kdo jsi? Především jsi člověk, lidská bytost, osobnost. Určitě jsi nebyl nikdy heterosexuál, neboť se má za to, že homosexualita je vrozená. Pokud se považuješ za bisexuála, budiž.
Chápu, že pokud by ses ty sám zabil, že by to tobě bylo jedno. Něvěřím na posmrtné životy a podobné lidské chlácholení, které vzniká ze strachu před smrtí (nebo umíráním) a neschopnosti si představit situaci, co se po vlastní smrti stane.
Proč uvažuješ o tom, že bys někoho zabil? Proč se ostatních ptáš, jestli bys jim chyběl, kdybys zemřel? Jak ti to pomůže ve zjištění, kdo jsi? A co vlastně ty sám od sebe očekáváš?
17. 10. 2014 v 19:57Off-line galileolevi  (44/187/82)
Nebuď cvok a nepřemýšlej o hovadinách.
Zamysli se nad těmi důvody, pro které tě baví žít a taky nad tím, komu bys chyběl a komu by chyběli ty, které chceš zabít. I oni mají blízké, kterým by se stýskalo. I je baví žít. Raduj se z maličkostí. Teď už si ani nemusíš nařizovat budík, abys viděl svítání.
Taky, to mám vyzkoušené, usmívej se na lidi jen tak, bez důvodu. Uvidíš, že se začnou chovat hezky.
Úsměv nic nestojí a ta trocha úsilí se ti milionkrát vrátí. Vím že je to klišé, ale opravdu to funguje. Někdy to zkus. Jen tak trochu. Neřechtej se, jako kůň. To tě odvezou v kazajce. Prostě se spokojeně usmívej, koukej lidem do očí a je to. Nic na tom není. :)
17. 10. 2014 v 20:09Off-line comrade  (32/195/102)
Jsi součást plánu, člověk znechucený životem, znechucený světem.
17. 10. 2014 v 21:43Off-line galileolevi  (44/187/82)
Comrade
:D Kdo to plánuje? A ten plánovač jede na pětiletky, nebo rovnou na dekády? :D
17. 10. 2014 v 21:54Off-line comrade  (32/195/102)
Nějaký soudruh z USA. Když má málo, tak naplánuje.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 10. 2014 v 22:01Off-line forever.together  (20/180/79)
Neviem kto si ale zažíval som to iste len tym spolužiakom by som nechýbal , chce to len čas a niekoho na kom ti bude záležať a bude lepšie
18. 10. 2014 v 11:36Off-line comrade  (32/195/102)
Johnabc: Věř tomu, že žádná věc ti nějakou dlouhodobou radost nepřinese, a čím budeš starší, tím bude i ta radost kratší.
18. 10. 2014 v 12:02Off-line klucinek  (26/176/72)
Johnabc_WOT alias zakomplexovaná materialistická p**a promluvila...

PS: optej se lidí na onkologii co znamená radovat se z maličkostí a blbý úsměv...třeba se něčemu přiučíš..
18. 10. 2014 v 22:50Off-line takypedro  (36/171/73)
Spousta lidí bojuje v nemocnicích o život, bojují s rakovinou a jinými nemocemi, i děti, chtějí žit a děkují za každý den života, nechce se jím odejít a vy si nevážite života. .fňukáte jací jste chudáčci a chcete svůj život ukončit. .jste sračky co se utápí v sebelítosti..Můj kamarád spáchal sebevraždu a nikdy .u to neodpustím..vzdal to...promarnil svou šanci zbytečně
18. 10. 2014 v 23:06Off-line comrade  (32/195/102)
Takypedro: Určitě chcou žít nebo je jenom drží při životě, ať už chcou nebo ne?
Možná, že kamarádovi nemáš, co odpouštět, ale je to naopak .... Možná, že si sám mrtvý, jenom o tom ještě nevíš ....
19. 10. 2014 v 00:05Off-line da_ve  (37/167/70)
Auto, počítač, televizor, peníze... všechno bych vyměnil za jeho úsměv na tváři, když mi usínal v náruči. Ale k věci. Milý anonyme, přestaň hledat název pro to, kým jsi. Je to jen cedulka, která nic neznamená, a která je mnoho lidem úplně lhostejná. Co je důležité jsi ty sám, ať už jsi kým jsi. Máš pro co žít, tak žij a neptej se proč. Jsou věci s kterýma člověk nic nenadělá. Jde jen o to, jak je využije.
19. 10. 2014 v 08:39Off-line takypedro  (36/171/73)
Comrade:nechápu tvůj zcestný komentář, nebereš drogy?? Komentuješ něco o čem nemáš ani páru, já si života uživám na plný plyn, možná jsi mrtvý ty sám a proto ukazuješ na druhé...;-) ;-)..když tak napiš, budu tě držet při zivotě..;-) ;-)
19. 10. 2014 v 09:01Off-line comrade  (32/195/102)
Takypedro: Neberu, to by můj komentář vypadal, jako ten tvůj. Samozřejmě, že mrtvý jsem, tak jako skoro každý. Užíváš si života, ale že nějak tvůj kamarád si s tebou neužíval a při životěs ho neudržel.
19. 10. 2014 v 09:35Off-line takypedro  (36/171/73)
Comrade:kamarád nebo přítel je rozdíl, život kamaráda neovlivniš, neužíval jsem si s nim to co si zcestně mysliš a myslel jsem si, že jsi mrtvý jako ti, co tady neustále skuhraji o životě a mimochodem kamarád byl hetero a oběsil se kvůli holce..asi tak..b***c
19. 10. 2014 v 09:53Off-line comrade  (32/195/102)
Takypedro: Nemyslím si, to co si myslíš, že si myslím. :) Ono můžou být i jiné radovánky než sex. Tak pokud ji opravdu miloval, tak je to jedinný pochopitelný druh sebevraždy.
19. 10. 2014 v 13:02Off-line Bery  (23/-/-)
Comrade: Jediný pochopitelný druh sebevraždy je ten, když někdo fyzicky trpí a akorát se zbytečně trápí. Jakákoliv jiná sebevražda je naprosto nesmyslná, dotyčný si neváží vlastního života. A nejhorší je, že je většina to dělá jen proto, že na sebe chtějí upoutat pozornost, proto o tom taky tak strašně mluví. Pokud to tak strašně moc chtějí udělat, mají zmlknout a udělat to.
19. 10. 2014 v 13:43Off-line comrade  (32/195/102)
Bery: Ten taky, ale pokud někdo trpí fyzicky, tak má ty možnosti sebevraždy dost omezené. Ale proč by to nemohl udělat i ten, co trpí duševně .... ono to ani tak neznačí, že si neváží vlastního života, ale že si ho neváží někdo jiný.
19. 10. 2014 v 15:10Off-line Mlhosh  (27/178/67)
Myslím, že rozumiem tvojmu šialenstvu. Myslíš, že si kladieš správnu otázku, keď už chceš odpoveď?
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload