Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak to může být dědičné

18. 10. 2014 v 11:54Off-line pepca102030  (102/182/88)
Kolikrát jsem se dočetl v odborných článcích, že homosexualita je částečně dědičná. Jak to ale může být dědičné? V tom případě je třeba někdo z rodiny taky homosexuál a tají to :-)
18. 10. 2014 v 12:22Off-line johnj  (40/186/82)
U nás v rodině máme jednu lesbu a jednoho mě. :) Tak že by na tom něco bylo, nebo jen náhoda? :)
18. 10. 2014 v 12:46Off-line comrade  (39/195/102)
Všecí jsou částečně homosexuálové a tají to.
18. 10. 2014 v 12:52Off-line galileolevi  (51/187/82)
Homosexualita je určitě dědičná!
Stejně, jako jakékoliv jiné sociální chování. :)
Asi jsem to zdědil po mamince. Ta byla taky na chlapy
. A nakonec i má žena je na mužský, tak je to možná naučené.
Ale faktem je, že jsem nikdy neslyšel žádného notáře, číst v děd**kém řízní: odkazuji svou homosexualitu svému potomkovi, kterého jsem já Karel, zplodil s Bohoušem.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 10. 2014 v 12:55Off-line colombo  (103/192/90)
Pepca: A jak moc byly tyto články "odborné" ?? Holý nesmysl.
18. 10. 2014 v 13:06Off-line pepca102030  (102/182/88)
Já myslím, že dost!!Často sleduji i různé diskuzní pořady v TV, kdy třeba mluví sexuologové a ty to tvrdí. Já osobně tomu taky docela věřím, i když to může mít více důvodu, jak k tomu člověk přijde. U nás nikdo není, kdo by to přiznal, takže nezbývá než si domyslet, kdo to může být :-) jinak ale znám chlapa, který má tři děti a pak se nejednou s manželkou rozvedl a žije s chlapem. To je podle mě to, když člověk to chce utajit, ale nakonec jde za svým srdcem !
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 10. 2014 v 13:08Off-line pepca102030  (102/182/88)
Určitě si také myslím, že v každém něco je a jen někdo to projeví víc. Nakonec na tom není ani tak nic neobvyklého. Když třeba kouknete na zvířata. často se stává, že třeba práci - kohouti, kachny a podobně po sobě skákají :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 10. 2014 v 13:40Off-line Vlado2  (61/180/80)
V současnosti stále převládá názor, že homosexualitu způsobují hormonální poměry v těle matky. Co je jejich příčinou, to se zatím neví.
Možnost dědičnosti byla první zkoumaná možnost již na konci 19. století. Opravdu se zjistilo, že v některých rodech se homosexualita objevovala výrazně častěji, než je obvyklé. Problém je v tom, že v těchže rodech se potvrdil i obrovský výskyt snad všech existujících poruch, vznikajících prokazatelně před narozením, kde pravděpodobnou příčinou byly po několik generací se opakující příbuzenské vztahy mezi rodiči, způsobující jakousi genetickou degeneraci.
U "normálních" rodin dědičnost nebyla nikdy statisticky prokázána a matematicky tedy musíme považovat homosexualitu za náhodný jev.
U zvířat byl tento jev pouze pozorován (a popsán), dědičnost však zkoumat nelze - potomci prostě neexistují.
18. 10. 2014 v 16:05Off-line pepca102030  (102/182/88)
Hezky řečeno :-)
18. 10. 2014 v 19:24Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Pro Kristovy rány... Už zase duševně krvácím.
Takový "sjezd" odborníků na genetiku. :)
Doporučuji nastudovat věci jako epigenetika, či třeba genový imprinting. :)
Genetické zákonitosti nejsou až tak jasné, jak se zdá.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 01. 2015 v 08:30Off-line kluk_z_MSK  (26/178/85)
Já si taky myslím, že na tom něco bude. Má máma je lesba a myslím si, že jsem výraznější náklonnost k osobě stejného pohlaví podědil stejně jako mnoho jejích povahových rysů. Jsem prostě toho názoru, že stejně jako dědíme povahu, můžeme dědit i vliv na sexualitu. A buď je ten vliv dostatečně velký na to aby nás to ovlivnilo, nebo ne.
28. 01. 2015 v 08:46Off-line galileolevi  (51/187/82)
Homosexuální vztahy jsou naprosto přirozené, jak mezi lidmi, tak mezi živočichy. Jediné, co je nepřirozené, jsou kulturní předsudky, náboženská stigmata a lidská hloupost.
Hloupé je i tázat se, je li něco jako náklonnost k druhému dědičná.
Jako bych chtěl na někoho imaginárního z rodu svalit, že se mi líbí kluci. :D
Proč se orientace vůbec řeší?
Co je komu do toho, s kým jdu do postele a co tam děláme, když to děláme dobrovolně?
28. 01. 2015 v 12:35Off-line esthetique  (41/-/-)
Genetické zákonitosti naopak jsou velmi jasné, víc než si někteří dokážou uvědomit... ty geny totiž rozhodují o tom, v jaké míře a struktuře se vytvářejí hormony a ty zase na chemické úrovni v mozku ovlivňují jestli o chlapech někdo uvažuje jako chlap nebo ženská....
já teda o chlapech uvažuju jako chlap, líbí se mi, ha ha ha (tento řádek je nadsázka)
a na tom množství těch hormonů závisí i pozice na škále gay-bi-hetro, proto tuto "škálu orientací" máme a ne jen tvrdé gaye a tvrdé heteráky.....
je to o přítomnosti těchto hormonů a to v mikrogramech nebo jejich zlomcích (aneb "chemie to způsobila, chemie to zabije");
jinak já si to myslím o svým dědovi z matčiny strany, ovšem on se narodil po 1.světový válce, takže si asi nemoh moc vyskakovat pokud jde o vztahy, a o svým biologickým otci, který se radši zabil v autě, než by žil jako heterák...
s tímhle genetickým mixem jsem nemoh dopadnout jinak (lépe) než jako 104% muž, ha ha ha.....
28. 01. 2015 v 12:47Off-line galileolevi  (51/187/82)
Esthetique: Ty jsi taky nadsázka. Nebo spíž parodie. Je pár věcí které geny řídí, ale rozhodně k nim nepatří chování a to, jaká se nám třeba líbí barva. Geny, i gdyž se o tom hodně mluví, mají jen nepatrný vliv na "dědičné" choroby.
Jde spíš o životní styl. Ale to je pro tvé chápání, složitá diskuze.
Smiř se s tím, že jsi tupí a nezveřejňuj svá moudra. Dík. :)
28. 01. 2015 v 14:53Off-line esthetique  (41/-/-)
Galileolevi: vykopávko, nauč se rozdíl mezi B***skými ostrovy, Velkou B***ánií a Spojeným královstvím a pak lez na diskuze... ale o tom už jsem ti odpověděl jinde....
představ si, i chování má svoje centra v mozku a funkci těch center ovlivňuje úroveň některých hormonů v těle a jejich syntéza (jestli a kolik) je zase přímo dáno tím, co je v zakódováno v DNA
až budeš mít několik semestrů genetiky na DCU (dohledej si) jako já, můžeš tady fundovaně přispívat, prozatím to jsou jen bláboly
nikdo tady netvrdí nic o přímé dědičnosti, genetická informace je REKOMBINACE částí genetické informace obou rodičů (pokud bys ovšem znal tento pojem, že?!?)
a homosexualitu za chorobu považuješ asi jenom ty...
u opravdových dědičných chorob je dědičnost víc než prokázána, proto se jim taky říká DĚDIČNÉ, dokonce se ví přesně, které jsou to geny, stejně jako se přesně ví, které geny přesně ovlivňují tvar ušních lalůčků, obočí a podobně.... jak už to ve vědě bývá, často se přijde na relativně nepotřebné informace, ale třeba "gen homosexuality" zatím znám není...
utíkej k mikroskopu, třeba na to přijdeš zrovna ty
28. 01. 2015 v 15:03Off-line galileolevi  (51/187/82)
Esthetique: Mě dost udivuje, kde se chování usídlilo v tobě, když mozek postrádáš. :D
Hormony se v těle slučují? Pane jo. :D - Hele nepoužívej cizí slova, když jim nerozumíš. :)
Nevím, podle čeho jsi odvodil mou zeměpisnou neznalost Anglie, když jem o ni vůbec nehovořil a ty už to podruhé opakuješ. Máš asi toužebné přání mě nějak nachytat.
Tak se přesuneme trochu do historie. Ty jsi tedy tak hrdý na stát, který nás v Mnichově, spolu s Francií zradil, jen pro svůj klid a proto, že neměli dovyzbrojenou armádu?
No, ty jsi jistě syn svých rodičů. :D
28. 01. 2015 v 15:15Off-line galileolevi  (51/187/82)
Esthetique: Psal jsi, že jezdíš balit kluky do Londýna.
Docela mě zaráží, že tak inteligentní, sebevědomí, mladý a perspektivní hoch, jako ty, nemá stálého partnera. Jsi mladý, ale ve 31. letech, bys už mohl být usazený. :DDD
Jestli teda všechno co píšeš, není trochu jinak. :)
28. 01. 2015 v 16:27Off-line BussterX  (103/130/150)
28. 01. 2015 v 18:27Off-line esthetique  (41/-/-)
Galileolevi: SYNTÉZA není slučování (jakože ty si představuješ míchání jablek a hrušek do kompotu), ale VYTVÁŘENÍ, doporučuju slovník cizích slov!!!
ale oni si to všichni přečtou v těch dalších diskuzích, jak si tady pleteš POLITICKOU (to je taková ta s různejma barvičkama pro jednotlivý státy) a GEOMORFOLOGICKOU MAPU (to je taková ta, co zobrazuje pohoří, řeky a nížiny, nejčastěji je zelená nebo hnědá, POZOR!!! řeky a voda obecně MODŘE!!!!; hranice států se tam vůbec neřeší) a tím pádem nevíš, že Irsko se nachází na B***SKÝCH OSTROVECH, OSTROV IRSKO je jedním z nich...
ve spojení s tebou žádná toužebná přání opravdu nemám, tím méně tě snad někdy potkat nebo dokonce vidět nahýho (bych se poblil, ha ha ha)

Irsko je neutrální země, která dokonce ani neválčila v druhé světové válce, takže si to vyřiď s pátou kolonou a francouzema nebo s kým chceš, Irsko s českem nemá nic.... naštěstí

historii přenechám těm, kteří už jsou sami spíše historií..... a těm samým přenechým i usazenost...... někteří lidi SI PROSTĚ MŮŽOU DOVOLIT BÝT SINGLE nebo dokonce jako já JSOU "SINGLE BY PLAN", protože chtěj bejt single a nemaj nouzi o přátele a milence.... což asi není tvůj případ. tomu se říká NA OCET nebo-li SÁM
28. 01. 2015 v 18:49Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: a máš to... ten ti to dal :P on je sám protože CHCE bejt sám a má na to, on není na ocet protože má tak příšernou povahu že by s ním nikdo nevydržel jak by si možná někdo myslel : )) Zato ty seš ženatej a navíc ověšenej milenkama s koulema i bez, takže ušlechtilý stav SINGLE BY PLAIN ( co to jako kruci má bejt :D :D ) ti není dopřán a nemůžes si ho dovolit : ))
28. 01. 2015 v 20:38Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Galileolevi: Občas si ověř, co říkáš... Chování je z 50% kódováno geneticky, pak velká část jsou náhodné životní události a jen minimální podíl má výchova. (V rámci studia medicíny chodím na přednášky Dr. Koukolíka, který mozek studuje cca 40 let a "něco" o tom ví. Zkus se s ním přít.)

esthetique: Gay rozhodně nejsi po tatínkovi, ani po dědečkovi. Jak zde dával BussterX článek, píše se v něm, že s homosexualitou má mnoho co do činění právě gen Xp28. (A je to pravda, my se to ve škole učili.) Takže při svém vzdělání jistě víš, proč ti ho nemohli předat. :)

Už jsem to někde psal, tak to napíši znova. Homosexualita má svůj genetický základ, stejně jako morfologický. Vzniká při nitroděložním vývoji, kdy je vývoj mozku pod vlivem hormonů. V momentě narození je sexuální orientace daná a neměnná. Některá centra v mozku mají u gayů charakteristickou strukturu, která podmiňuje jejich (naše) chování. Každý člověk (každý živý tvor) je svým způsobem variace a proto může existovat i bisexualita a transsexualita.

S tímto se, prosím, smiřte, takto hovoří fakta (odborné články). Za vaši homosexualitu nemůže ani výchova, ani nedostatek mateřské lásky ani špatný vztah s otcem.
28. 01. 2015 v 20:44Off-line galileolevi  (51/187/82)
JarodShadowsong: Kde si to mám ověřit, když se vědci nemohou shodnout na tom, co je dědičné a jak přesně geny fungují. Jdi trochu dál, než do učebnice biologie pro 8. ročník.
28. 01. 2015 v 20:49Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: dneska nemáš svůj den : )) twe dyť ti ten mladý vzdělaný pán (který kdyby měl modré vlasy tak by byl témeř dokonalý) napsal jasně, že to má přímo z přednášek na medicíně takže tvoje poznámka o učebnicích osmé třídy asi byla trochu mimo : ))
28. 01. 2015 v 20:52Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed

https://scholar.google.cz/

2 vyhledávače vědeckých článků by ti měly stačit. Já přes ně najdu vše, co potřebuju. :) A vědci se nepřou o všem. :D To jsi řekl naprosto obecnou a nic neříkající věc.
A samozřejmě nečekej, že tam najdeš něco česky. I čeští vědci publikují anglicky. Klíčová slova: homosexuality, brain developement, Xp28 gene, behaviour.
Hodně štěstí a příjemné čtení. :)
28. 01. 2015 v 20:53Off-line galileolevi  (51/187/82)
Esthetique: Geny něco vytváří? Staví? Já myslel, že jen dávají podnět k tvorbě.
Chceš tedy naznačit, že pokud mám já a mé dvojče, geneticky dané vlohy pro rozvoj rakoviny, já budu hulit, chlastat, flámovat a mé dvojče bude sportovat, jíst antioxidanty (tedy zeleninu a ovoce)...máme stejnou šanci na vznik nemoci?
No, smekám před tebou a tvou schopností, logicky myslet.
Jinak jablka a hrušky nemůžeš míchat do jedné množiny. To se učí děti na prvním stupni. :)
28. 01. 2015 v 21:04Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: množiny sou mrchy... smícháme množinu jablek s množinou hrušek a dostaneme jednu množinu jablko - hruškového kompotu

Rychlý jablko-hruškový kompot - recept

Kuchyně:
česká
Doba přípravy:
30 minut
Hlavní fotka receptu
Ingredience:

4 jablka
4 hrušky
500 ml vody
1 trubička celé skořice
5 kousků hřebíčku
6 lžic cukru krystal

Postup:

Jablka a hrušky oloupem načtvrtíme a zbavíme jader. Do kastrůlku dáme vodu, koření, hrušky a přivedeme k varu. Po cca 8 minutách vaření přidáme jablka a vaříme ještě dalších 8-10 minut. Přidáme cukr a zamícháme. Rychlý jablko-hruškový kompot můžeme podávat i dětem, výborně se hodí jako jakýkoliv jiný kompot k hlavnímu jídlu.
28. 01. 2015 v 21:10Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Zase...
galileolevi: Geny nedávají žádný podnět. Geny jsou sekvence 4 molekul zvaných adenin, guanin, cytosin, thymin (DNA) případně uracil pro RNA. Tyto molekuly se různě opakují, čímž dávají kombinace. Každé 3 molekuly kódují jednu aminokyselinu. Z těch se skládají bílkoviny a peptidy, které samy fungují jako signální molekuly pro různé děje, nebo jsou to přímo hormony nebo enzymy. Geny jsou "knihovna" ve které je uložena sekvence každé stavební a funkční částice našeho těla.

Já nechci a nemám zapotřebí tě tady nějak urážet a shazovat. Jednak to děláš ty sám a jednak opravdu jde vidět, že nevíš o čem mluvíš, tak v tom, prosím, nepokračuj a raději ty sáhni po učebnici biologie, ovšem pro střední školy, kde je vše dostatečně srozumitelně uvedeno.
28. 01. 2015 v 21:13Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX: Nevím odkud to má, ale je všeobecně známé že geny pouze částečně směrují vývoj, ovšem ne neměnně. Kde vzal 50% l´vlivu to opravdu nevím. Asi pod lavicí masturboval a půlka mu cákla na sešit, tak odvodil %. :)
28. 01. 2015 v 21:15Off-line BussterX  (103/130/150)
Hm... pocházíme z Adama a Evy, to se asi bůh celkem nadřel než toto vše s těma genama (co zde popsal výše kolega Jarod) vymyslel aby to správně fungovalo... nevěřím že se mu Eva povedla na první pokus, by mně zajímalo co se stalo s prototypem a nultou sérií... : )))
28. 01. 2015 v 21:19Off-line galileolevi  (51/187/82)
JarodShadowsong: Dobře. Omlouvám se, že tě zesměšňuji a jsem jízlivý. Ale snad uznáš, že i když nejsem lékař a nevím, ze kterých buněk je ta dna a rnk, není to v zásadě určující pro to, co se nám líbí, jak jsme vychováni a jaké máme morální hodnoty. Tady snad hraje roli vnější prostředí. To vím i já, jako zedník.
28. 01. 2015 v 21:21Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX: Eva byla až druhý púokus. První byl Simona. Ale ta byla tak krásná, že se i Bůh bál, ji dát do oběhu. Tak ji mám doma já. :)
28. 01. 2015 v 21:24Off-line BussterX  (103/130/150)
Jé dobrý večer paní Simono, vy teď čtete svému muži přes rameno, že? ... : ))))
28. 01. 2015 v 21:31Off-line esthetique  (41/-/-)
Galileolevi: když je někdo blbej a nechce (nebo neumí) to chápat, tak to prostě chápat nebude. takže pro pomalejší z vás: geny nedělají (zjednodušeně) nic jiného (kromě spousty dalších věci, kterýma bych pomalejší z vás, jako třeba Galileoleviho, v jeho vlastním zájmu, raději nezatěžoval), že kódují (a už vidím galilea i s tychonemdebrahem jak namítá něco o šifrování a tajných agentech) nebo-li NESOU INFORMACI o tom, jaké hormony a v jakém množství se mají tvořit.... dál už je to chemie....
nikde jsem nenapsal, že GENY VYTVÁŘÍ
napsal jsem, že v tomto kontextu SYNTÉZA=VYTVÁŘENÍ, TVORBA HORMONŮ... nikoliv slévání dvou čokolád do jedné sklenice, abych získal DUONUSSI, jak ty sis to vyložil....
musíš se naučít číst, syntax, sémantiku, taky trochu česky a dost zeměpis, takže utíkej do studovny, do důchodu máš co dělat, hahahaha

pokud jde o zdravou životosprávu tvýho dvojčete, opět dokazuješ jaký jsi VŮL. samozřejmě že predispozici v okamžiku narození budete mít stejnou, akorát ty tomu napomůžeš svým hulením, chlastem a tím že nehoníš, protože semeno hromaděné v prostatě obsahuje karcinogeny, takže je potřeba jej pravidelně odpouštět... taková motivace (bonus) matky přírody.... když budeš často m***t a vyprazdňovat, nedostaneš rakovinu prostaty...
takže poučení pro Galilea: jdi se vyhonit!!!
28. 01. 2015 v 21:31Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX. kDEPAK. TA JE DOMA A JÁ V PRÁCI. Zrovna jsem s ní telefonicky konzultoval něco do účetnictví. Vytvořil jsem ji kontingenční tabulku a něco potřebovala předělat. Takže nápověda na telefonu. :)
28. 01. 2015 v 21:36Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: z tebe musí mít tvůj zaměstnavatel radost, dej si pochvalu a uděl si prémie: ))
28. 01. 2015 v 21:45Off-line esthetique  (41/-/-)
JarodShadowsong: já si nemyslím, že jsem gay "po někom", já vím z genetiky minimálně tolik, co ty. taky jsem na jiném místě použil slovo REKOMBINACE, což jak víme neříká nic o tom, z které generace zpátky se nějaká informace projeví a jestli se projeví... jen jsem naznačil, že ta gen. informace se v mým případě "má kde brát" nic víc, nic míň...
stejně tak bych moh namítat, že Xp28 nefunguje jako dvoupolohový přepínač, resp. funguje, ale těch přepínačů tam je celá "přístrojovka a většinu času zběsile blikaj, to nemluvím o kontrolkách, co nám zákeřný automobilový výrobce schoval v zavazadlovém prostoru a zatím o nich nemáme páru"...ha ha ha
já genetiku chápu, mě ji vysvětlovat nemusíš :-)
28. 01. 2015 v 21:50Off-line BussterX  (103/130/150)
Esthetique: to že jsi gay se prostě rozhodlo v embryonálním stadiu kdy jsi byl plodem, na svět jsi přišel jako buzík... toho trotla z tebe ale teprve udělal vývoj a prostředí... šikanovali tě asi hodně že?
28. 01. 2015 v 21:50Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX: Tak jsem mluvil se šéfem, že chci přidat. A hádej co mi na to řekl. --- "Tak přidej"! :D
28. 01. 2015 v 21:53Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Galileolevi: No to právě neuznám, protože jak jsem výše psal, geny určují 50% našeho chování a zbytek jsou životní události a výchova. Opravdu to tvrdí výzkumy a tak tomu docela věřím. Jen většině lidí se moc nechce přijímat, že nejsou sami sebou až tak, jak by si rádi mysleli. :D

esthetique: Nic se ti nesnažím vysvětlovat. :) A s tou Xp28 to naštěstí (naštěstí kvůli eugenice) není tak jasné, tomu taky rozumím. :)
A samozřejmě i rekombinace mezi X a Y je možná, ale teď nevím, mezi kterým raménkem. Pokud jsou to krátká raménka, tak i Xp28 může přeskočit a Y. Ale to fakt nevím a jsem teď líný to hledat se přiznám. Myslím, že dokonce i SRY můžeš rekombinací přeskočit na X a hned je tu další zajímavá situace. :D Ale o tom tahle diskuze není. :D
28. 01. 2015 v 21:54Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: LOL ... to je dobrá hláška, to si musím pamatovat abych veděl jakým způsobem si neříkat o přidání : ))
28. 01. 2015 v 21:58Off-line galileolevi  (51/187/82)
Esthetique: Můj milí teplí příteli. Mé sperma nemá kdy se hromadit. Mám uspokojivý manželský život a před půl rokem jsme se rozešli s TS, PO NĚKOLIKA LETÉM VZTAHU. Abys to pochopil. Mě se častěji sperma nedostává, než že by se hromadilo. :)
28. 01. 2015 v 22:10Off-line galileolevi  (51/187/82)
JarodShadowsong
Myslím, že mou povahu formovala matka, pak má žena a podobné okolnosti. Takže v podstatě nejsem sám sebou. Pokud by nebyl silnější vliv vnějších okolností, pozbyla by platnost evoluce, jako taková.
28. 01. 2015 v 22:12Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Galileolevi: Mohlo se ti stát ledasco, ale jak na to zareaguješ máš napsáno v genech. ;)
28. 01. 2015 v 22:22Off-line galileolevi  (51/187/82)
JarodShadowsong
Ale podle toho co říkáš, je tedy chování neměnné. A já bezpečně vím, že se měním. Už nejsem takový pruďas, jako dřív. Prostě získávám zkušenosti, moudřím a vyvíjím se. To pozoruji a o tom nelze diskutovat.
PS: Snad jsi nepřehlédl mou omluvu. :)
28. 01. 2015 v 22:37Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: dívej, jasně že tě formovala v mládí tvoje matka a otec a děcka a zážitky ve školce a škole atd., jenže přesně jak říká jarod... někdo na nějaký podněty stejný zareaguje tak a někdo onak... příkladně nervák asi na nějakej podnět zareaguje jinak než kliďas a bere si každý z nich z toho jak reagují a co se potom děje každý jinou zkušenost.. a to jestli jsme kliďasi nebo nerváky máme už v sobě dáno pokud se nepletu
28. 01. 2015 v 22:45Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX: No tak jistě, že máme rozdílné povahy. Ale geny se během života nemění, Pokud nastane nějaká mutace, je to průser. Zatím co povaha se vyvíjí dost převratně, Takžě v principu ani nemůže být dána geneticky.
28. 01. 2015 v 22:47Off-line BussterX  (103/130/150)
Ber to tak, že přírodě nezáleží na zachování jedince ale druhu. Pro přežití jsou v různých situacích použitelný různý strategie - útok, obrana, utěk... proto jsou někteří jedinci agresivnější než druzí, proto se rodí i kliďasové, a proto se rodí i zbabělci... někdy se útěk před šavlozubým tygrem asi osvědčil lépe než bezhlavý útok na něj - adrenalinové hovado zemřelo zakousnuté tigrem a uprchnuvší a přeživší zbabělec mu večer v jeskyni ošukal starou : ))
28. 01. 2015 v 23:01Off-line galileolevi  (51/187/82)
Tak předně, první otázka zněla, je li to dědičné. Já tvrdím že na. Matka byla žena a já to po ní nezdědil. Fotr je homofob, já to po něm nezdědil.
Pokud jde o zachování druhu pak je otázka, jak napomáhá homosexualita. A jakehé druhu. Třeba má pravdu neodarwinismus a všecnny bytosti jsou tu jem kvůli přenosu buněk. Nebo jejich přežití a množení a o rduhy, jak si představujeme , vůbec nejde.
28. 01. 2015 v 23:06Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: homosexualita nepomáhá přežití druhu, ale homosexualitu "způsobuje" stejný gen, který zvyšuje plodnost u žen jak je napsaný v tom článku jehož odkaz jsem sem dával vejš...
28. 01. 2015 v 23:13Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX : Já sotzva stíhám odepisovat. Natož abych koukal na články. :) Jsem v práci. Ale ten gen tedy funguje nějak blbě. Ženy jsou na sex skoupé, a zten gen teště snižuje pravděpodobnost, že žena bude sexuálně atakována. :)
28. 01. 2015 v 23:18Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX : Možná je to další vědecký omyl. :D
28. 01. 2015 v 23:23Off-line BussterX  (103/130/150)
Ta zvýšená plodnost u žen nahrazuje úbytek populace způsobený vlivem homosexuality :P
28. 01. 2015 v 23:26Off-line BussterX  (103/130/150)
Ovšem původně, v našem pokřiveném prostředí ovlivněném různými stupidními náboženstvími se homosexuálové ženili kvůli svátosti manželské v kostelíčku a stejně měli děcka, a dnešní superplodná plodná žena si vezmě pilulku proti otěhotnění aby ji děcko nebránilo v kariéře : ))
28. 01. 2015 v 23:26Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX: A ha. Ale nevyjádřil ses k tomu neodarwinismu. Pokud navyřešíme tohle, další debata je bezpředmětná. :D
28. 01. 2015 v 23:27Off-line BussterX  (103/130/150)
Co přesně máš na mysli tím neodarwinismem?
28. 01. 2015 v 23:30Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Nejsem si jistý, jak je toto definované, takže to tady ani nemůžu přesně napsat. Geneticky je dáno chování, charakter, osobnost, povaha... Něco z toho. Pan doktor nám říká, že až budeme mít děti, bude našim úkolem odhalit, který příbuzný se do něj promítl nejvíce a podle toho se k dítěti chovat. :)

Jinak homosexualita ASI existuje proto, že gayové se více starají o potomky svých sourozenců, takže vlastním altruismem zvyšují fitness skupiny (přežití rodiny). Ale to je hypotéza. Žádnou jasnou odpověď na to nikdo nemá.
28. 01. 2015 v 23:30Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX: No tak s tím nesouhlasím. Oni se neženili, ale stali se faráři a znásilňovali ministranty. :d
Takže tvůj gen je z hlediska množení bezcenný. :D
28. 01. 2015 v 23:33Off-line galileolevi  (51/187/82)
JarodShadowsong: Tak hele, ty se do toho nepleť. Jsi moc chytrej, doktůrku. :D
Tady přece nejde o to, kdo má pravdu, ale o to, kdo líp argumentuje. Ten vyhrává. :D
28. 01. 2015 v 23:35Off-line galileolevi  (51/187/82)
JarodShadowsong: Jsem četl nějaké chvály na tvou poznámku v profilu, ale poznámka tam už není. Jsem zvědavej. Prozradíš :)ú
28. 01. 2015 v 23:38Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Jaké chvály? Jaká poznámka? :D Nevím vůbec o co jde. :D

A který argument je lepší než objektivní pravda? :D
28. 01. 2015 v 23:40Off-line BussterX  (103/130/150)
JarodShadowsong: galileolevimu už došlo že nemá pravdu tak na 100% jak si původně myslel, ale rád se se mnou hádá : ))
28. 01. 2015 v 23:43Off-line galileolevi  (51/187/82)
JarodShadowsong
17. 10. 2012 v 16:34Off-line Thadeas (27/181/75)
Stratené elfátko?
Inak veľmi dobrý príspevok. Chválim :)

Objektivní pravda je relativní pojem. Poznatky se mění. Úhly pohledu se mění. ...:)
28. 01. 2015 v 23:45Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX: No tak doma se pohádat netroufám. Tam riskuju ztrátu večeře. :D
28. 01. 2015 v 23:47Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX: Mimochodem, tvoje poznámka na mě působí arogantním dojmem. Je to tak? :)
28. 01. 2015 v 23:47Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: eště že ne ztrátu věnečku : ))
28. 01. 2015 v 23:50Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Galileolevi: Už nevím, co to bylo za příspěvek. Je ztracen někde v hlubinách "poradny"...
28. 01. 2015 v 23:50Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: všechny mé poznámky jsou arogantní, kterou přesně máš na mysli? : ))
28. 01. 2015 v 23:53Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX: Ten už jsem doma dávno pozbyl. :(
28. 01. 2015 v 23:55Off-line galileolevi  (51/187/82)
JarodShadowsong:
Tvoje mínus. Mohl jsem tě mít za pěknýho a chtrýho. Takhle jsi jen pěknej. :)
28. 01. 2015 v 23:56Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: počki, za pár let budeš smetákem odhánět kluky od baráku aby o věneček nepřišla slečna dcera příliš záhy :P : ))
28. 01. 2015 v 23:59Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX: Obávám se, že smeták bude málo. :)
29. 01. 2015 v 00:00Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: můžeš po nich vrhat vysavač klidně : ))))
29. 01. 2015 v 00:05Off-line galileolevi  (51/187/82)
To je zase škoda. Mám docela drahej Kürcher. Koupím pevný smeták. Jsem geneticky šetrný člověk. :)
29. 01. 2015 v 00:07Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: jo geneticky.... a geneticky urýpanej taky : ))
29. 01. 2015 v 00:14Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX: Bohužel. Modifikovaný nejsem. To už v mém věku bohužel něje. Chtěl jsem ještě jeden penis, ale mám smůlu. :)
29. 01. 2015 v 00:20Off-line BussterX  (103/130/150)
29. 01. 2015 v 00:24Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX: Hele, jeden asi není tak špatný počet. :D
29. 01. 2015 v 00:29Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: no mně se zrovna dva líbí, ne že bych chtěl mít dva ocasy ale chlap se dvěma by mne bavil : ))
29. 01. 2015 v 00:32Off-line galileolevi  (51/187/82)
BussterX: Jsi větší podivín, než bych čekal. :D
29. 01. 2015 v 00:32Off-line esthetique  (41/-/-)
JarodShadowsong: tadle diskuze už delší dobu není vůbec o ničem, ha ha ha...
navíc já jsem ze školy 3 roky venku a v týdle oblasti vývoj pádí rychle dopředu, takže ani v nejmenším nemám ambici tvrdit, že jsem TOP NOTCH, STATE OF THE ART, UP TO DATE, CREAM ON THE CAKE....
teprve teď z toho musí být Buster s galileem celí HIN!!!!
ha ha ha
29. 01. 2015 v 00:34Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: nejsu :P podivný bych byl kdybych chtěl aby tem týpek dvouocasý byl ještě k tomu transsexuál s kozama (nejlépe se čtyřma ... LOL ) : ))
29. 01. 2015 v 00:37Off-line galileolevi  (51/187/82)
Esthetique: Z tebe jsem byl hin, hned jak jsem tě zpozoroval poprvé. Klobouk dolů. Umíš se vrýt do paměti. :D
29. 01. 2015 v 00:43Off-line BussterX  (103/130/150)
Galileolevi: moje ledvinový koliky se mi taky vryly do paměti, to je tak asi stejná kategorie : ))
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload