Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Má smysl někoho hledat přes net?

26. 10. 2014 v 15:03Off-line pepca102030  (102/182/88)
I já jsem tady skončil jako zoufalec, kterému nezbývá nic jiného než internetová seznamka :D Má ale smysl tady vůbec trávit čas? Pořád narážím jen na samé úchyláky a podobné případy :DD A tak se ptám je tu někdo normální?
26. 10. 2014 v 15:17Off-line Swarovski  (25/173/58)
Podle mě to smysl nemá sou tady děti co nevědí co chtějí, fejky, nebo uchylaci
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
26. 10. 2014 v 15:25Off-line AEE707  (28/172/55)
Má to zmysel. Áno človek sa neraz sklame, nahnevá a ublížia mu. No určite nejeden chalan si už tu našiel svoju lásku.
26. 10. 2014 v 15:28Off-line Aisha  (30/-/-)
Ale i tak jsou seznamky z většiny na nic .... spíše je tu jak píšete více uchylaku děti a tak dále .... sice tu jsou i normální ... ale musí se hledat a pořádně :)
26. 10. 2014 v 15:37Off-line Lerry  (52/-/-)
Jako zoufalec? Tak to jste přesně vy mlaďoši.Děkujte Bohu za net a gay seznamky.Jasně narazíš občas přesně na to co nechceš,ale s tím si snad dokážeš poradit stiskem tlačítka blokovat ne?Je otázkou co je pro tebe uchylák,někdy mám pocit,že k tomu stačí jen číslovka nad 25,aby si takhle někoho tituloval.Jde to na seznamce najít někdo pro tebe?Jde to,vybíráš si podle toho co chceš,ale v reálu to tak není,copak když někoho vidíš tak hned víš jaké má zájmy,co ho baví,případně jaké má tělo?Kdepak,postupně se poznáváte a může se stát,že tě okouzlí přesně opak toho co si hledal.Díky netu jsem poznal lidi,za který dám všecko co mám.Necítím se jako jako zoufalec proto,že jsem na seznamce,využívám jen možnost poznat lidi,který bych jinak neměl šanci vůbec potkat a jsem rád,že je to díky netu tak jednoduchý.
26. 10. 2014 v 15:44Off-line pepca102030  (102/182/88)
Hezké názory. Jen mi poraďte jak se vyvarovat podvodníkům, co posílají falešné fotky, co si nechají poslat vaší fotku s tím, že jsou nej a pak se neozvou. To snad ani nejde ne. Nebo nevím ... Vím, že nelze posílat svou fotku každému, ale jak to poznat, když vlastně každá chce fotku hned :DDD nebo myslíte, že na seznámení jsou lepší třeba nějaké gay kluby. Já jsem tam sice nikdy nebyl ale tam mi to nepřijde o moc lepší ...
26. 10. 2014 v 15:45Off-line Aisha  (30/-/-)
Je pravda že podle internetu poznáš hodně lidí i ti co ti zůstanou na celí život ale i ty špatné kteří ti dají zkušenost ..... já znám pár lidí co jsou pro mě důležití ....
26. 10. 2014 v 15:49Off-line pepca102030  (102/182/88)
Já bohužel zatím nemůžu říct, že by někdo, koho jsem poznal přes internet mi uvízl v mysli na celý život. A když už tak to je jen z mé strany a ne z jeho. Nakonec když bych ho neviděl na internetu, bylo by to lepší. Nakonec vše má své pro a proti. Tak to bohužel chodí ...
26. 10. 2014 v 15:50Off-line AEE707  (28/172/55)
Google chrome -) pravé tlačitko na myši -) search google for this image :D :D :D :D ked mi posielajú do správ tak to nezvyknem robiť ale ak je niekto nápadne pekný na profilovke a spravím to, tak mi často vyhadzuje všeličo :D nwm či to je dôverihodné ale tak no :D Neraz mi u ž vybehli fotky zo stránok posiliek či podobne.
26. 10. 2014 v 15:53Off-line comrade  (39/195/102)
Co se neumíte pobavit s úchylákem? :)
26. 10. 2014 v 16:16Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Nejen, že to má smysl, ale ono je to kolikrát jediná možná cesta, jak se s někým seznámit. Jasně, můžeš jít do gay klubů...ale jestli do nich sám nechodíš, tak si tam přece nebudeš hledat někoho podobného.
Velmi dobře to napsal Lerry - buďme rádi, že máme Internet, že ho máme zatím celkem svobodný (to taky nemusí být napořád) a než se s někým sejdeme, tak ho můžeme poznat aspoň takhle.
Chce to být trpělivý, používat hlavu, příp. podezřelé fotky hledat (viz návod výše) a hlavně se neřídit jenom fotkama - údaje v profilu často řeknou mnohem víc...pokud tam ovšem jsou, to je jasný ;-)
26. 10. 2014 v 16:26Off-line aaah  (54/181/90)
Nuž, ja som si našiel niekoho dva krát v živote, vždy len cez internet. Žijem v malom meste, tu je fakticky nemožné inak niekoho zohnať. Boli doby, keď som chodil do jedného klubu. Ak človek túži nájsť niekoho na sex, je to asi to správne miesto, ak však túži po niečom inom, stabilnejšom, tam (v kluboch) to nenájde.
Je potrebné byť len trpezlivý, neposielať hneď fotky. Načo? Omnoho jednoduchšie je rozhovormi zistiť, či ste schopný sa naladiť na spoločnú "vlnu". Ak áno, zbytok sa ukáže.
Práve rozhovorom dokážeš odfiltrovať väčšinu ľudí, ktorí ti nesedia.
Takže je potrebné sa len obrniť trpezlivosťou :).
26. 10. 2014 v 17:10Off-line johnj  (40/186/82)
Pepčo, co si máme představit pod pojmem "někdo normální"?
Na internetu jsem našel spoustu zajímavých lidí, na některé bezpochyby nikdy nezapomenu.
Internetové seznamky smysl mají. Nemyslím, že by se tu pohybovali jen zoufalci a úchyláci. :)
26. 10. 2014 v 19:18Off-line pepca102030  (102/182/88)
Bezva děkuji za trochu naděje, že by se tady někdo dal najít. Já jsem v žádném gay klubu nebyl. Nevím jestli to jsou špatná místa či nikoliv. Neříkám, že tam musím jít za každou cenu, ale určitě bych se ani nebránil tomu tam jít :-) pod pojmem normální si představuji člověka, kterému nejde jen o jedno ;-)
26. 10. 2014 v 20:21Off-line vegantronic  (38/186/77)
Pražské gay kluby jsou IMHO jen turistické atrakce kde si cizimci myslí, že český kluci jsou prodejný... Nevím no. Hledat podle lidí co profilovku maj a maj hodně fotek. Přecejen 15 fotek třeba už asi těžko někdo od někud stáhne, ikdyž vše je možné. Ostatně od toho tu je vyhledávání, abys hledal podle svých k***érií - například vážný vztah...
31. 10. 2014 v 17:33Off-line Michalel  (36/178/88)
Problém je, že není moc na výběr, a z těch co jsou v dosahu půlka hledá jen ty sexíčky na jednu noc a druhá půlka nemá zájem.
31. 10. 2014 v 19:35Off-line michal00987  (28/-/-)
Osobne si myslím že táto zoznamka je jeden veľký cirkus ale medzí tým bordelom je aj niečo použiteľne ale nájsť to ti dá dosť práce :) tak veľa šťastia :)
31. 10. 2014 v 20:27On-line Michal18  (29/176/95)
A do třetice všech Michalů... Klidně začni hledat přes net, ale vždy nakonec musí dojít k osobnímu setkání, jinak ten vztah (pouze přes internet) nemůže fungovat.
01. 11. 2014 v 13:22Off-line aaah  (54/181/90)
Ja ešte k Pepčovi - skončil si tu ako zúfalec - neviem v ako veľkom meste žiješ a čo očakávaš. Ak napríklad očakávaš chlapca, ktorý nemá len jednu túžbu - vyspať sa s každým krásavcom v svojom okolí a zároveň očakávaš, že nebude svoju orientáciu vystavovať na odiv - nuž máš malú šancu ho spoznať inak ako na nete.
Bola by to veľká náhoda, keby si v svojom okolí na niekoho takého natrafil a ako v nejakom filme by ste to na sebe hneď spoznali a nebodaj sa hneď aj zamilovali.
To je výsada, ktorú majú normálny chlapi - ženu od muža nie je až také ťažké rozoznať. :)
My to máme oveľa ťažšie.
01. 11. 2014 v 13:23Off-line aaah  (54/181/90)
Takže si tu neskončil ako zúfalec. Len si zväčšuješ šancu niekoho nájsť ....
01. 11. 2014 v 15:56Off-line BMWfreak  (29/180/70)
Že to nemá smysl nato jsem přišel už dávno, ale chodim se sem už spíš bavit nad lidma co píšou dotazy apod, někdy se u toho člověk pobaví víc než u kdejakého komediálního filmu! :)
Jen škoda, že tady nepřibývají nové témata a jak se říká "Opakovaný vtip už není vtipem" .
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload