Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vztahy s otcem

02. 11. 2014 v 16:36Off-line whitehand  (28/182/67)
Ahoj lidi, můj vztah s otcem nikdy nějak nefungoval. Od malička jsem dělal problémy a on mě mlátil a když měl blbou náladu, tak si to vyryl na mě. Proč by taky ne když jsem jeho jediný syn... Momentálně se nevidíme ale vztah máme docela dobrý i když má někdy d***lní kecy a iq taky není nejlepší... Svou orientaci dávám za vinu i jemu i když je to možná blbost a proč? Protože jsem na něm nikdy neviděl lásku ke své matce, nikdy jí nedal ruku, se mnou se nebavil o holkách ani o ničem podobném a nevím co si o něm mám myslet... možná to že je taky gay... já jsem mu to neřekl a zatím to v plánu nemám. Měl jsem ale kluka, který taky nemá dobrý vztah s otcem a znám spousta dalších takovích... má vůbec někdo hezký a normální vztah s otcem?
02. 11. 2014 v 17:25Off-line galileolevi  (51/187/82)
To je zvláštní. Já se tedy s otcem taky dost hádal, ale posledních 20 let se vůbec nepřeme. A všechna naše setkání, za tu dobu, první i druhé, proběhla v pohodě. Dokonce jsme se pozdravili. :D
Jaké má IQ to opravdu nevím, ale jistě bude jeho hodnota vysoká, nebál bych se říct dvouciferná.
02. 11. 2014 v 18:27Off-line onlip  (61/180/84)
Ve tvém věku to ještě bylo na boj. I když otec je mírný člověk, já ho dokázal v pubertě hodně vytočit. Ještě v osmé třídě mě srazil na zem, sedl na mě a profackoval. Po matu***ě spory ustaly. Dnes se už o něj spíš bojím, jako možná kdysi on o mě, a starám se.
02. 11. 2014 v 22:34Off-line strom-z  (36/190/74)
Já tohle téma taky docela řešil, ale měl jsem naopak skvělej vztah s tátou a dost komplikovanější s mámou, taky u nás ty role byly asi poněkud obrácený, máma je takovej generál, táta byl v některejch situacích naopak možná až moc hodnej..
02. 11. 2014 v 23:25Off-line whitehand  (28/182/67)
Můj je právě taky.. jen v dětství jsem z něho měl až strach.. třeba je naše orientace taková díky rodičům.. ale nestěžuju si
02. 11. 2014 v 23:33Off-line strom-z  (36/190/74)
Taky mě to napadalo s tim vlivem rodičů, ale to si kdyžtak vyhledej vědecký studie, který se zabejvaj tim, kdy homosexualita vzniká, pokud se nepletu, tak během velmi ranýho věku..
02. 11. 2014 v 23:45Off-line whitehand  (28/182/67)
No prý se s tím člověk už narodí.. ale znám ty dokumenty.. jako třeba prima zoom... ODHALENÍ ... a stejně se k ničemu nedostanou :D je tolik možností že nikdo neví nic přesně
03. 11. 2014 v 09:17Off-line onlip  (61/180/84)
Naprosto souhlasím. Znám se 51 let - a stále mám ve hře několik faktorů, jejichž váhu u sebe nedokážu posoudit. Akontaktní matka, mírný nesportovní otec, raná zkušenost s klukem (školka, suchý orgasmus při praní se s ním a řada následujících podobných zkušeností), pak ty hormonální poměry v těhotenství. Subjektivně přisuzuju největší díl (neoznačuju to jako vinu) vztahu s matkou. Každý máme nějaký porodní mýtus, to, co se říká o okolnostech našeho narození. Matka mé narození vždycky líčila v nejhorších barvách a mě popisovala jako ošklivé dítě. Neobjímali jsme se. Vysvětloval jsem manželce, že na to prostě nejsem naučený. Kluka objímám bez problémů a tak mocně, že ho tím mnohdy zaskočím. Vynahrazuju to sobě - a možná i jemu.
03. 11. 2014 v 11:55Off-line whitehand  (28/182/67)
Docela zajímavé je to narození.. Moje matka taky dávala velkou vinu mě. Že kvůli mě musela být dva měsíce v nemocnici než jsem se narodil a že bych jinak umřel a že v nemocnici s ní byli další 2 ženské které to vzdali, neboť museli ležet mírně s hlavou dolů a nohama nahoru a právě co od matky slyším dost často je to, jak jsem se narodil ošklivý s modřinama a že mě nechtěla.. jinak díky mamy zatím celý život to šlo a je vidět....
03. 11. 2014 v 12:05Off-line whitehand  (28/182/67)
A podle mě tohle vyvolává stresy..
03. 11. 2014 v 15:06Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Tak tedy... Homosexualita JE VROZENÁ. Zcela a naprosto. Jakmile se člověk narodí, je to hotovo a nedá se s tím NIC dělat. Psal jsem na to seminárku, četl odborné články, vím to. Naopak, zatím NEEXISTUJE práce, která by prokázala, že homosexualita se dá vyvolat či potlačit po narození. Chcete-li, poskytnu zdroje. (Nicméně stačí zadat klíčová slova "homosexuality brain developement" do PubMedu nebo na scholar.google.com a vypadnou stovky článků.)

Vztah s otcem... Já osobně mám výborný. Nebylo tomu vždy tak, ale časy se mění. Homosexualita z vás nedělá o nic menšího chlapa. To za prvé. Za druhé není potřeba ze sebe dělat "macho typ", aby si kluk získal respekt svého otce a otec respekt syna. Hrubost ničemu nepomáhá. Zkuste se podívat na organizaci Liga otevřených mužů - mají dost dobrý program a myšlenky. Máte-li špatný vztah s otcem, bude chyba více-méně na obou stranách. Může se stát, že jste prostě jiné povahy a nenaděláte s tím nic. Ale pokud vaši tátové mají dojem, že jste méně chlapi, nebo že nepotřebujete tolik mužské pozornosti, jako vaši heterosexuální bratři, tak nezbývá, než jim ukázat, že to tak není. Muže přece nedělá jeho muskulatura, drsnost a velikost penisu a varlat. Ale problém bude spíše v tom, že ani vaši tátové nemají dost dobrou představu o tom, jak má vypadat pořádný chlap a jsou dost poznamenaní tím, že jejich tátové každý prohřešek řešili fackama a když náhodou jejich syn nebyl nejnadanější fotbalista, nebáli se svoje zklamání dát dostatečně najevo.
06. 11. 2014 v 14:12Off-line strom-z  (36/190/74)
Jarod: pekne napsany
06. 11. 2014 v 14:27Off-line CreadorBeau  (26/-/-)
Ja mam s otcom najlepsi vztah aky mozem mat a aj tak som teply :D
06. 11. 2014 v 14:35Off-line strom-z  (36/190/74)
:))
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload