Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Bolest břicha

09. 11. 2014 v 13:21Off-line Anonym
Hoy vím že tohle není lékařský web ale potřebuju poradit od kluka co má zkušenosti s hlídáním sourozence třeba. Mám na starosti synovce přes víkend, ségra i s mými rodiči se vrátí zítra. a ted ten problém. celou noc ho bolelo bříško a vůbec sme nespali kvůli temu, jinak mu nic není. A já ted nevím,jestli to mám nějak hrotit. jako nechci nic zanedbat, ale zase si říkám tohle se stane každýmu občas. Jak byste to řešili? případně co vám pomáhá? díkes za rady :)
09. 11. 2014 v 13:55Off-line onlip  (61/180/84)
Předně musíš být v klidu ty sám. Můžou to být jen nervy, že u sebe nemá své nejbližší. Aniž bys to řešil jako nemoc - pojmi to spíš jako hru - prohmatej mu bříško, hlavně po obvodu tlustého střeva. Kdybys tam někde cítil něco tuhého nebo kdyby při tom on vnímal bolest, vol špitál. Co předtím jedl? Slepák se testuje tak, že zatlačíš do pravé části podbřišku a prudce tlak uvolníš. Bolelo by ho to, ale ani to není jednoznačné. Pokud nenajdeš žádné z příznaků, prostě si ho jen vem na sebe, obejmi ho, aby se zklidnil.
09. 11. 2014 v 14:00Off-line comrade  (39/195/102)
Nejlíp je první zkusit google
http://www.babyonline.cz/…olest-bricha
09. 11. 2014 v 14:13Off-line Anonym
Díky moc kamarádky taky říkaj že to má z nervů :) zatím sou čaje a budu ve střehu no :D a moc děkuju ste zlatí
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload