Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak se přiznat že jsem gay?

10. 11. 2014 v 15:29Off-line Anonym
Zdravím jak se přiznat doma rodičům že jsem na kluky?Jak jste to měly vy doma z přiznáním?Děkuji za odpovědi?:)
10. 11. 2014 v 16:29Off-line rum  (29/177/89)
Jeste to nevi :-(
10. 11. 2014 v 17:04Off-line sid_6  (36/182/66)
Napiš si to fixou na čelo a pokud nejsou rodiče nevidomý, tak nebudeš muset nic říkat...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 11. 2014 v 17:08Off-line ThomPrag  (45/180/76)
1. Orientaci nepřiznáváme, ale sdělujeme.
2. Je to každého soukromá věc, není potřeba to vytrubovat do světa jenom proto, aby to každý věděl. Výjimkou jsou extroverti, kteří vytrubují všechno, tam je to pak jedno :-)
3. Rodičům to říkáme po zralé úvaze, kdy se především musíme zamyslet nad tím, jak to asi přijmou. Jejich obecný postoj k menšinám a jiným lidem vůbec bysme měli znát předem.
4. Když to přijmou v pohodě, je to fajn. Takže důkladně promyslíme variantu, kdy to nepřijmou - co se může asi stát? Vykopnutí z domu nebo jen nemluvení o tom?
5. Nejhorší situace je kopanec z domu - co budeme dělat potom? Máme kam jít? Umíme se o sebe postarat?
11. 11. 2014 v 01:43Off-line da_ve  (44/167/-)
@ ThomPrag: výstižné, není co dodat. Jinak u mě to bylo jednoduché. Můj otec pochopil, že hrabat se puberťákovi ve věcech je nebezpečné, když nechtěl zjistit to, co nechtěl vědět. A dál už to šlo tak nějak samo...
S mamčou to bylo jiné, u té jsem to tak nějak neřešil. Choval jsem se zcela přirozeně a nic jsem nelámal přes koleno a nakonec jsem zjistil, že o mě ví skutečně víc, než jsem myslel. (Poznámka pro rýpaly: Naši v té době byli již rozvedení a nekomunikovali spolu.)
Ale k věci, jestli je pro tebe skutečně důležité jim to přiznávat (sdělovat), tak je v podstatě úplně jedno, jak to uděláš. V konečném důsledku ty budeš vždy ten teplej a oni to buď přijmou, nebo ne. Osobně bych z toho nedělal vědu a prostě jen ukázal, že jsi pořád ten syn, kterého znají ať už chceš spát či randit s kýmkoliv si vybereš.
11. 11. 2014 v 02:55Off-line colombo  (103/192/90)
Nejde ani tak o tebe, ale o tvé rodiče.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload