Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Svědění kůže

19. 01. 2013 v 10:55Off-line Anonym
Ahoj kluci, hrozně mě svědí kůže a nevím vůbec proč. Začalo to v září (nastoupil jsem na SŠ). Svědí mě celý tělo, jako kdyby mě něco stále štípalo. Je to hrozně nepříjemné, hlavně ve škole. Bolest je strašná. Šel jsem ke kožní a ta mi poradila prášky na alergii a doporučila mi krém. Vůbec mi to nepomáhá. Vždy se to projeví, když je mi třeba horko (i když se koupu v horké vodě cca. 5 min.) nebo když jsem rozrušený. Nikdy jsem neměl na nic alergii a teď tohle. Jestli má někdo stejný problém, prosím poraďte. :(
19. 01. 2013 v 12:52Off-line Anonym
Nemám svrab, nemám žádné pupínky na tělě. A to by mi už doktorka řekla..
19. 01. 2013 v 12:54Off-line nikdonevi  (40/165/70)
Tohle svrab nebude, to kůže svědí hlavně v noci, nedá se pořádně spát, pořád by ses budil, přes den to bývá míň výrazný Navíc by sis určitě všimnul, že v tvém okolí někdo trpí stejnými problémy - "nakazit" se svrabem můžeš třeba sednutím na čalouněnou židli, postel, sedadlo v autobuse... Na svrab je opravdu sirná mast, ale tu ti může předepsat jen doktor, nedá se volně koupit, ani ji většinou v lékárně nemají, je na objednání. Potom je potřeba všechno prádlo vyprat, nejlíp vyžehlit, postel, židle ap. vyluxovat. Stejnou procedurou musí projít i tvoji spolubydlící/rodina, byla by velká šance, že tím trpí taky.
19. 01. 2013 v 17:46Off-line BlackLeg  (25/-/-)
No může to taky být od toho jestli třeba nemáš vysušenou kůži ;) skus si to denně mazat tělovým mlékem ;)
19. 01. 2013 v 21:04Off-line Anonym
Díky za rady, zkusím ty krémy. Kůži mám fakt suchou, ale že by mě z toho svědilo to mě nenapadlo. Fakt nikomu tohle nepřeju, protože je to strašně nepříjemný :((
19. 01. 2013 v 21:37Off-line tomicek93  (30/-/-)
Otázka je, jestli za to může přestup na SŠ. Nemáš náhodou SŠ v centru Prahy? Jestli jsi ještě předtím každé ráno nejezdil metrem, tak bych se nedivil. Mě z toho každý den bolela hlava ale už jsem zvykl.
19. 01. 2013 v 22:57Off-line Anonym
Tomicek93: Jo jezdím do Prahy. Doktorka se taky zminovala jestli to nebude tím přestupem, jestli to není kvůli změně podmínek.
19. 01. 2013 v 23:01Off-line tomicek93  (30/-/-)
Tak nelze vyloučit všechno. Už jenom ty ranní jízdy metrem, to jsem dostával dost zabrat (pro znalé: jezdím od Hůrky do Můstku), to mě každý den bolela hlava a teď babo raď jak podávat výkon ve škole...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 01. 2013 v 23:04Off-line Anonym
Taky nenávidím už to dojíždění. Vstávat každý den v 5 ráno a ve škole být v 7:30. Uvidím jestli se to nějak bude zlepšovat no :(
19. 01. 2013 v 23:12Off-line tomicek93  (30/-/-)
Koukám, že taky vstáváš stejně jako já, vstávat v 5 hodin ráno a být už v 7 ve škole...
20. 01. 2013 v 15:24On-line somerone  (36/180/80)
Svrab to nebude, ten jsem už zažil a příznaky tomu nenasvědčují. Ale od té doby se u mě projevila citlivější kůže. Kožní, co mě léčil, říkal, že to může být spojeno s chlórovanou vodou nebo chemickými přípravky (sprchové gely apod). Doporučuji ti koupit si něco na přírodní bázi v bio obchodě nebo přinejmenším, co používám já Sebamed s ph 5,5, mazat se mastnými přírodními krémy nebo z doporučení od kožního, sprchovat se výhradně chladnější vodou, horké koupele vynechej. Uvidíš, jak ti to prospěje! Mně se dělají v místech, kde je kůže nejslabší vyrážky, když se moc myju a protože jsem masér, nemine mě to několikrát denně, tak musím k tomu mít individuálnější přístup. Suchá pokožka svědí, to je jasný.
Jinak může být tento problém vyvolaný i psychicky a prášky na alergii bych výhradně nebral. O kůži se musíš starat především vně, ne vnitřně tím, že sežereš děnně prášky s nadějí, že problém zmizí!
20. 01. 2013 v 21:34Off-line Anonym
Ale stejně je to divný, že se mi to projevilo až teď. Já měl suchou kůži vždy.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload