Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Bejvalej a jeho chování

19. 11. 2014 v 22:09Off-line Anonym (a stále ještě panic)
Ahojte kluci, potřebuju si trošku postěžovat. Už je to pár měsíců, co jsme se rozešli, ale docela mě to furt štve. Dal mi kopačky přes FB a napsala, že ho to mrzí, ale že by na mě neměl moc čas (prý má problémy ve škole a doma) a že než se z toho dostane, tak nikoho nechce. Nebyli jsme spolu dlouho, ale byl to můj první vztah, tak mě to dost vzalo. Po měsíci za mnou přijel (bydlí ode mě v asi 80 km, ale já to nevidím jako překážku, protože tu studuje, je tu na koleji a ještě pár let bude), seděli jsme v kavárně a malém se mi tam rozbrečel a pořad opakoval, že ho to mrzí a že nikoho teď nechce (bla bla bla). To jsem mu to pořád ještě žral. Asi dva týdny na to jsem se podíval na seznamce na profil a viděl, že už zase někoho má a komentáře byly plný těch sladkých keců, které mi nikdy neřekl. Pak jsem se na to vys*al a nechal to být. Za měsíc (září) chtěl jít ven, že zajdeme na kafe, když jsem se zeptal na toho jeho "new boyfrienda", tak říkal, že je to haj*l a že to chce skončit. No a asi za měsíc se spolu objevili v kavárně, kde pracuju a kam jsem ho tahal já. No a aby to nebyl málo, tak si museli sednout ke stolu, kolem kterého pořad musím chodit. Po asi hodině a půl co tam seděli zaplatili a šli k záchodům (přesně tam, jak tahal mě), což byl celkem trapas. Když jsme u toho prcání - vždycky v posteli myslel jen na sebe. Když se vycákal, já to spolykal, on si natáhl trenky a šel pryč a já, co ho 20 minut kouřil se musel dodělat sám, takže fakt super. No a dneska se byli po nákupáku promenádovat zase. Myslím, že v našem městě je spousta kadeřnictví, ale oni museli jít přímo do toho, na proti kterého pracuji. Když šli kolem tak se jen " usmál" (něco jako "hehe, mám nového kluka a teď tě tady budu 45 minut provokovat ") a zalezli dovnitř. Holky je ostříhaly a bejvalej byl dřív. Docela bych ocenil, kdyby přišel aspoň slušně pozdravit, ale nee (asi by ten jeho b***c žárlil bo co). Myslím, že mu ani neřekl, že tam dělám, protože on je takovej " Pan Přetvářka". Čekal na něj asi 10 minut a kam si to pak zase namířili - k WC! V tu chvíli jsem měl výbuch smíchu, protože je to už trochu ohrané.

No... Myslím, že by stačilo. Jinak by me docela zajímal vás názor na tohle a na to jeho chování. Je to strašnej lhář, asi by si zasloužil kopanec do těch jeho koulí, co mu vysí až po kolena.
O sobě si myslím, že nejsem špatný člověk a kamarádi to říkají a mají mě rádi. Tomu klukovi jsem nikdy nic neudělal a jak to skončilo... Kopačkama přes FB, ani ta srač*a nebyla schopná mi to říct do očí.
Jo já vím, asi jsem dost naivní a asi by bylo lepší to nechat už plavat, ale co je moc, to je moc...

Potřeboval jsem se z toho vypsat a moc díky za názory :)

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
19. 11. 2014 v 22:21Off-line Hypatia  (23/185/72)
Myslím si, že potřebuješ povzbuzení a empatii :D. Ale jako hej, jestli je to pravda, to co říkáš (byť z tvé subjektivní percepce, tak je to velmi takové vtipné :D. Pokud si jseš tak jist, že je to d***l, najdi si taky někoho, ne ? Třeba chtěl Ti jenom ukázat, že se z toho "dostal" a že po citové stránce má navrch.
19. 11. 2014 v 22:37Off-line comrade  (32/195/102)
No co, chlapec si chtěl jenom na tobě udělat dobře, možná je to homofob, když ti navíc chce ubližovat. A ten další dopadne asi stejně.
19. 11. 2014 v 22:45Off-line Anonym (a stále ještě panic)
Asi je to trochu vtipný no, ale sere mě to, jak se tam schválně promenádují. Rozptylit bych potřeboval a toho blba dostat z hlavy. Ale jak?

Taky mě napadlo, že mě chtěl jen využít (i když k ehm ehm ani nedošlo). A s tím jeho přístupem to taky na dlouho nevidím, podle toho, co mi říkal, tak nejdelší vztah trval půl roku a ten zbytek něco přes dva měsíce.
.
19. 11. 2014 v 22:59Off-line ThomPrag  (38/180/76)
Z tohoto si vůbec nic nedělej. Takhle začínala spousta z nás, mé zkušenosti nevyjímaje. Nech ho plavat, ať si dělá, co chce, nejspíš je to jeho styl a možná jednou uzná, že nedělal dobře. Každej není vztahy a když si 2 lidi spolu v něčem rozumí nebo se i do sebe zamilují, ještě to neznamená, že spolu mohou mít trvalý vztah.
Podle toho, co píšeš, budeš asi fajn člověk, takže hledej dál a určitě někoho najdeš - volných kluků je tu fakt dost ;-)
20. 11. 2014 v 18:41Off-line dimelo  (23/170/57)
Podle toho,co popisuješ, máš asi navíc,tak snad se z tohohle ´vztahu´ poučíš a příště si vybereš lépe , to je ta nejlepší rada,co ti můžu dát, vykašli se na k****ny, protože život je celkem krátkej na to,aby ses zahazoval s někym takovym.
20. 11. 2014 v 18:49Off-line lesakarel  (95/-/-)
Neřeš to, kluků je hafo a určitě mají srdíčka vlevo
20. 11. 2014 v 19:40Off-line JarodShadowsong  (15/-/-)
Není to snadné někoho jen tak dostat z hlavy. Mohlo by ti být dost jedno, kde a před kým se promenáduje. Buď je nevyrovnaný a nebo prostě takhle křivý charakter má, ale ani jedno není tvoje starost. ;)
21. 11. 2014 v 20:26Off-line galileolevi  (44/187/82)
Myslíš, že to je pouze jeho chyba?
Opravdu se nedalo včas, po vycákání, odhalit, že je to sobec? :D
A co ti brání, ho při příští návštěvě s dalším klukem v kavárně kde pracuješ, nakopat do kulek?
Dělá mu dobře působit bolest, tak ji třeba i rád přijímá. :)
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload