Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Homofóbia?

20. 11. 2014 v 18:13Off-line Anonym
V posledných rokoch sa v spoločnosti vela zmenilo, ohladom gayov a ich práv a myslím si, že k lepšiemu. Spoločnosť je tolerantnejšia, nepozerajú sa na nás až tak veľmi cez prsty ako to bolo predtým. Myslím si že v dneskajšom svete na väčšine územia ČR a SR to ani netreba príliš skrývať a báť sa prezradenia.

No zároveň pozorujem mladých ľudí. Prejavy mojich spolužiakov v škole na túto tému, rôzne diskusie a fóra... Možno som ovplyvnení krajom kde žijem, no zdá sa mi, že naša generácia (18 rokov cca) je plná nenávisti voči nám a iným menšinám. Uznávajú zvrátenú ideológiu Hitlera a nemajú na nás jediného dobrého slova. Často ked vidím tuna niektorých a ich správanie sa im ani nečudujem. No aj tak sa bojím. Ako bude čas plynúť tak sa k moci dostane práve táto naša generácia a bojím sa, že sa situácia zmení. Je to podla vás možné? Čaká nás podla vás stále lepšia a lepšia budúcnosť, alebo to bude pomaličky už len upadať? (gramatiku neriešiť)
20. 11. 2014 v 18:25Off-line Alk  (26/-/-)
Keby nebola viera, Vatikán, Pápež a zaujaté politické strany ktoré spomaľujú pokrok a utláčajú toleranciu tak by to postupovalo rýchlejšie ;)
práve preto treba ďalšiu revolúciu (aspoň môj názor)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
20. 11. 2014 v 18:28Off-line Anonym
Kto by tú revolúciu viedol ? :D gayovia ?
20. 11. 2014 v 18:29Off-line Alk  (26/-/-)
Tolerantná spoločnosť :)
ale nebudem to tu pospisovať, lebo by ste ma považovali za blázna :D
20. 11. 2014 v 18:55Off-line Anonym
No nemyslím si že by sa k takej revolucii schylovalo :P hlavne nech sa nezhoršuje
20. 11. 2014 v 18:59Off-line Alk  (26/-/-)
Neboj, ja sem tú revolúciu donesiem :D
20. 11. 2014 v 20:44Off-line comrade  (39/195/102)
Ne, že je to možné, je to nevyhnutelné, ale nebude se to týkat jenom homosexuálů .....
21. 11. 2014 v 00:44Off-line Alk  (26/-/-)
Ja nie som komunista :)
som skôr zástancom zmiešania kapitalizmu, socializmu, monarchie, demokracie a diktatúry :)
21. 11. 2014 v 01:27Off-line Tyristor  (29/185/70)
>Alk
Koukám, Ty v tom máš celkem guláš, co? :D Nechci se Tě dotknout, ale máš směšné názory.

>Anonym (Mat)
Ano, společnost je tolerantnější. V tomto ohledu je vývoj jistě uspokojivý. To, že se někteří mladí staví k homosexualitě krajně odmítavě je zpravidla jen jejich póza. Chtějí být extrémní, vyhranění a zajímaví. Pokud to nejsou úplní i***ti, tak to pochopí. :)
21. 11. 2014 v 07:55Off-line fuckTV  (30/-/-)
Dosť dobrá myšlienka a taktiež konzervatívna diskusia ktorá chce vyjadrenie..
neskôr sa sem vyjadrím, teraz idem do školy :D
21. 11. 2014 v 13:54Off-line keckem  (38/-/-)
Anonyme správně si dodal,že plná nenávisti je generace kolem 18 let ale tihle nám naštěstí nevládnou. drtivá většina z nich časem dostane rozum a jen nepatrný zlomek si ponese nynější pohled na svět do pozdějšího věku tak se neboj Mikuláša v létě
21. 11. 2014 v 16:58Off-line Anonym
Dúfam máš pravdu keckem a zmenia sa :D
21. 11. 2014 v 17:16Off-line Alk  (26/-/-)
>Tyristor
keby som t sem mal vysvetliť tak nepochopíš ako to myslím :)
21. 11. 2014 v 22:54Off-line Tyristor  (29/185/70)
>Alk
Proč bych to nemohl pochopit? :D
21. 11. 2014 v 23:58Off-line Demien  (26/166/64)
Nemyslím si, že jsme na tom s tou tolerancí jako společnost tak dobře a naopak, že jsou na tom mladí tak špatně. Naše společnost uznává něco jako pasivní toleranci a to v mnoha věcech, ne jen v uznávání odlišností v orientaci. Když se to lidí netýká, není to jejich problém, tak je jim jedno skoro všechno. Je to jedna z nejčastějších věcí, co slyšíte „Homosexuálové mi nevadí ALE….“ A pak následuje třeba „ale nemusí mi lézt na oči“.

A zároveň si nemyslím, že jsou na tom mladí tak špatně. Myslím si, že jsou mladí spíš neinformovaní, a pokud se jich to netýká, někdo takový není v jejich okolí, tak to neřeší. Už jsou nějak zažité ve slovníku nás mladých nadávky jako „buzna“ a používá se to docela často a málokdo z těch lidí, kteří tak mluví tím vlastně vyjadřují něco špatného směrem k homosexuálům. Pozoruju to i u svých známých, kteří tak dřív taky mluvili, a i když už dávno vědí že já jsem třeba gay, tak někdy taky použijou něco takového a potom se omlouvají slovy „Sorry já už si na to tak zvykl“.

Samozřejmě mi ale vadí, že se to používá jako nadávka. Hodně lidí tak získává představu o tom, že je to prostě něco špatného, a když jste v partě lidí, kde si nadávají do „teploušů a buzerantů“ místo tradičnějšího „ty vole“ je pak těžké například příjmout sám sebe, nebo o tom těm lidem vůbec říct. Mladí lidé jsou ale takoví…pružní (žádné prasárny :D) v těchto věcech, dokáží pochopit mnoho věcí a zvlášť dnešní generace už není ovlivněna nějakými dogmaty a přežitky, a tím, že je homosexualita špatná protože prostě bůh. Myslím, že o tom lidé začínají přemýšlet a mladí dokáží ještě nejlíp pochopit, že jsme normální lidé :)
22. 11. 2014 v 00:05Off-line Anonym
Pekné myšlienky, akurát nesúhlasím s tým, že mladí na tom niesú až tak zle. No nwm ako u vás, no tu sú. Napríklad v mojej triede. Jeden chalan s ktorým sa každý kamošil sa priznal že je gay. Teraz sa blíži stužková a rozdávanie oznamiek a polka triedy mu nedá oznamko lebo jednoducho je gay. A predtým sním každý kecal a pohoda. A potom ako rozprávajú že je to choroba, že by takých najradšej postavili k stebe a zastrelili, alebo tie myšlienky nemecké z druhej svetovej.........
22. 11. 2014 v 00:09Off-line Demien  (26/166/64)
Tak to je mi vážně líto. Asi je to všude jinak, a mám jen štěstí na skvělé lidi, u kterých se vlastně nezměnilo vůbec nic. Většina lidí mi řekla, že jsem jejich kámoš, který je gay a ne gay, který je jejich kámoš, což zní možná jako to samé, ale vážně není :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload