Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Pomôcť so sebou samým

22. 11. 2014 v 12:46Off-line Rotelo  (31/180/74)
Zdravím Vás, píšem sem prvýkrát. Rád by som poprosil o radu a pomoc. Príde mi to príliš "sladké" ale tak čo už, mám strašnú ťažobu na srdci. Poznám sa s jednym celkom dobrým kámošom, je veľmi pohodový a fajn problém je, že som sa zrejme doňho zamiloval alebo ako to mam napísať. Mám cez 20 a ešte som sa nepriznal s tým, že som aj na chalanov ešte nikomu, baby som mal síce na sex ale žiadna z nich mi neprišla taká ako ten kámoš baby ma tiež vzrušujú ale nedokážem byť snimi spriaznená duša alebo čo. Proste nemám ho rád len kvôli výzoru ale celkovo jeho duši. Všetko bolo ok, problém je že si našiel babu a ja som začal kvôli tomu cítiť žiaľ. Neviem sa ho zbaviť a zožiera ma to, a mám chuť sa mu priznať že som na chalanov bol by to vlastne môj coming-out?. Ale neviem či to je správne. Nemám už násť a preto potrebujem radu niekoho skutočne vyspelého. Začínam byť z toho vyčerpaný.
22. 11. 2014 v 12:55Off-line galileolevi  (51/187/82)
Pokud tu slečnu miluje, asi bys měl mít rozum a nemotat mu hlavu.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 11. 2014 v 13:03Off-line Rotelo  (31/180/74)
Ja viem, že nie len potrebujem sebe ulaviť, myslím si že ju skutočne má rád tak neviem či by to bolo až také pomotanie. Neviem či to má niekto podobne ako ja, normálne takéto stavy nemávam a vyrovnával som sa s tým celkom v pohode, a tiež sa nezaľúbim do chalana keď ho vidím a tak ma pocit úzkosti neprepadával, problém je že som ho spoznal je to dobrý kámoš a ja jednoducho som teraz mimo.
22. 11. 2014 v 13:54Off-line johnj  (40/186/82)
Pokud je kamarád hetero a ty se mu svěříš, že jsi gay (nebo bi), situaci to z jeho pohledu nezmění. Dál bude milovat onu slečnu, jen bude mít navíc (poměrně nevýznamnou) informaci, že ty hetero nejsi. Nic víc.
22. 11. 2014 v 14:12Off-line onlip  (61/180/84)
Budeš to v sobě muset zkrotit. Což neznamená, že mu to neřekneš, ale on současně musí mít záruky, že mu nebudeš do jeho vztahu nepatřičně vstupovat. Pokus se to přetavit v přátelství.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 11. 2014 v 14:48Off-line Rotelo  (31/180/74)
Johni: to je vcelku fajný postoj, ovšem mám pocit, že by sa mi ulavilo aj s tým priznaním. Ja nechcem od neho aby ju opúšťal, len aby to vedel. Neviem proste momentálne som zmätaný. Ale som rád za rady, budem sa to snažiť nejako ignorovať.
22. 11. 2014 v 16:01Off-line honzak  (33/183/65)
Souhlasím s johnj. já si to v praxi ověřil zatím 14x (z toho "jenom" jednou jsem o kamaráda přišel). Kamaráda to překvapí, ještě se omluví, že mě musí zklamat, a dál pokračuje kamarádskej vztah. Hlava se za tejden či dýl vzpamatuje a už tak zamilovaná neni :)
22. 11. 2014 v 18:45Off-line Rotelo  (31/180/74)
Ono je to asi pravda, nejak som si to nechal preletieť hlavou, ale chcel by som aby to práve on vedel. Hlavné je, že už ma to prešlo, tá zamilovanosť ešte nie :D ale ten pocit úzkosti je preč takže som uvoľnení. Chvíľkoví skrat z toho, že si našiel priateľku.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload