Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Chtěl bych vztah na pořád bez nějakých hádek a dalších podivných věcí

22. 11. 2014 v 18:58Off-line chuckym3  (41/174/75)
Bojím se, že zde pochopení bohužel nenajdeš, v poslední době je to zde jak přestřelka neurvalců, kteří honí více své ego, než se snažili o rozumnou a smysluplnou odpověď tazatele.

Ale jinak, co ti na to říci. Hledáš bájného prince na bílém koni, kterého jen stěží najdeš. Vztah bez hádek a konfliktů neexistuje a ani existovat nebude. Vše záleží na toleranci obou jedinců, kteří spolu sdílí své city. Každý ale má své hranice, které pak při překročení se snaží bránit. Tak že vztah bez občasné vyhrocené situace není pomalu už ani vztah . Dále také píšeš o opětované lásce, .... jo , kdyby ta k***a nebyla tak pomíjivá jak bývá . Ona je zprvu krásná, plná emocí , pocitů, štěstí a radosti, postupem času ale z každého vyprchává. Nejhorší je, že u mnohých vyprchá zcela a srdce k druhému chladne. Tomu se nikdo neubrání, jsou to city každého z nás a každý to má jinak. Aby tomu tak nebylo je potřeba pořád vhánět do vztahu vítr, který Vás povede dál a dál. Ale i tak se vše nakonec stane pomalu již jen rutinou .

Co se týče hledání, je to běh na delší trati, než se zdá, kluci v tvém věku jsou spíše materialisti a jde jim trochu více o to si vyklepat koule a pobavit se , než klasický vztah dvou lidiček, který bude prostě krásný . Lidé v tvém věku jsou jako počasí, bohužel ve všem, jak v povaze, tak v zájmech nebo stylu života. Mládí Vás žene kupředu , ale každého na různá rozcestí . Pokud najdeš někoho, kdo na těch životních křižovatkách se bude dávat stejným směrem jako ty, budeš šťasten. Pokud a to je pravděpodobnější , dopadne to tak, čeho ty se bojíš. Vyhrocené situace, dohady, možná hádky, tiché a vyčítavé pohledy, nekomunikace, konec .......

Vytrvej, on se někdo najde. Nebuď ale oslepený v tu chvíli, není všechno zlato co se třpití, není života bez utrpení , ať již je jakékoliv.
23. 11. 2014 v 03:26Off-line Projekt  (48/177/74)
Musíš hledat ,,, já si přítele našel ,,,nedalo to ani moc práce. Musíš dát na své vnitřní já a hlavně poznat, kdo to s tebou myslí vážně a kdo chce jen sex ,,, Je spousty hodných kluků jen správně vybírat ,,, Věřím, že se ti povede najít co hledáš ,,,, jako mě :) .
23. 11. 2014 v 07:53Off-line orlovice123  (28/165/56)
Dííky moc :-D
23. 11. 2014 v 09:55Off-line vegantronic  (38/186/77)
Tak hlavně to pěkné povídání bych si dal na profil, aby tě neotrovali kluci krz sex na jednu noc a tak. ;-) Vztah je o komprimisu... Je hezké si vybájit prince ale také hledat třeba ústupky u sebe, co ještě pro tebe je zkousnutelné atd..
23. 11. 2014 v 10:00Off-line buttch  (28/-/-)
Já si třeba myslim, že teplouši nejsou "stavěný" pro vztahy a tak to prostě nemůže nějak dlouhodobě fungovat.
23. 11. 2014 v 10:09Off-line vegantronic  (38/186/77)
P**ovina. "Teplouši" jsou lidé jako každý jiný. Jsou páry co jsou spolu celý život...
23. 11. 2014 v 10:14Off-line buttch  (28/-/-)
Většinou lidi žijou nevázaně, užívaj si sexu s kymkoli a kdekoli, dokud nepotkal někoho s kym maj dítě který je tak nějak usadí a zůstanou spolu a drží se už kvůli dítěti.
U nás ta možnost neni, takže si prostě nemyslim, že by to mohlo fungovat.
Neřikam, že takový nejsou, přeci jen výjimka potvrzuje pravidlo. :)
23. 11. 2014 v 10:21Off-line vegantronic  (38/186/77)
Jenže tak to je většinou i u hetero. Jak jsem psal už jinam... Ožrat holku na baru a jít si s ní užít je bráno jako normální. Protože je to kluk z holkou. Najít si na seznamce, v baru či jinde kluka a jít si užít za normální považováno není, protože je to K+K. Myslím, že si lidé jen homosexuální promiskuity více všímaj.
23. 11. 2014 v 10:26Off-line buttch  (28/-/-)
Si asi nerozumíme. Takhle to funguje u hetero i homo, ale heteráky uklidní a usadí právě to dítě, ale my? My můžem pokračovat dál a většina to tak i dělá.
23. 11. 2014 v 10:28Off-line chuckym3  (41/174/75)
To si nemyslím, z mého pohledu každého začne trápit pocit prázdná a samoty ve starším věku. Sám to vidím u sebe.
23. 11. 2014 v 10:29Off-line vegantronic  (38/186/77)
Jo to jo. Ale i homosexuální pár může mít dítě pokud chce. :-) Také je pravda, že mezi hetero je více věřících, tedy těch co promiskuitu neprovozují kvůli své víře. Ale i mezi gay jsou věřící. Viz. například LOGOS. Zkrátka. Neškatulkoval bych...
23. 11. 2014 v 10:30Off-line buttch  (28/-/-)
A já vidim stovky starších chlápků neúnavně nahánějících mladý kluky.
23. 11. 2014 v 10:32Off-line vegantronic  (38/186/77)
Ale co taky čekat na seznamce. :D Zastydlá puberta. :-)
23. 11. 2014 v 10:38Off-line buttch  (28/-/-)
Zrovna u nás bych do toho věřící netahal a jako jo, i my můžeme mít děcko, ale s tym běháním a čekáním na to, se to snad ani nevyplatí.
23. 11. 2014 v 10:48Off-line klucinek  (33/176/75)
Buttch já třeba tudle potřebu nemám jak popisuješ, já míním s tím svým být do konce života...

a pro autora, já nevím jak ostatní, ale mě u člověka hledajícího trvalý vztah okamžitě odradí položka "pravidelný sex"...
23. 11. 2014 v 11:39Off-line orlovice123  (28/165/56)
No jo no ale tady nikdo nikde nenapsal nic o dítěti je o to že třeba bych chtěl přítele s kterým bych byl každý den bavit se dělat to co nás baví a tdd.. to je vše :-) tady nikdo nemluví o dítěti !!! Ne? ...
23. 11. 2014 v 11:48Off-line buttch  (28/-/-)
Přečti si to celý znovu, nebo pětkrát a třeba ti i dojde jak sme k tomu dítěti došli.
23. 11. 2014 v 11:52Off-line orlovice123  (28/165/56)
Si to nech já ti to neberu....
23. 11. 2014 v 12:14Off-line BussterX  (103/130/150)
Buttch: reaguju na tu tvou větu že teplouši nejsou stavěný na vztah. Já si myslím taky že nejsme na vztah stavěný, žil jsem v homosexuálním vztahu 13 let a ve společným bytě, a dávám ti za pravdu, ne, vztah není pro gaye : ))) už nikdy víc : ))) BTW já šel do vážnýho vztahu až ve 26 letech, tobě je 19, je klidně možný že za pár let budeš mluvit jinak než teď, já byl taky ve dvaceti jinej než ve 30ti, a ve 30ti sem byl jinej než ve čtyřiceti : ))
23. 11. 2014 v 12:21Off-line buttch  (28/-/-)
Já neřikam, že to neni možný, výjimky se najdou všude a klidně vám to všem přeju. :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload