Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Dieta

23. 11. 2014 v 21:36Off-line Anonym
Čau,potřeboval bych s něčím poradit,všude možně po internetu hledám jak zhubnout.
Kvalitní dietní jídelníček který by zafungoval :)Jsem schopný to vydržet,dělám to jak kvůli sobě tak kvůli ostatním.
Vím že by se mělo jíst denně 6 krát po malých dávkách a dodržovat pitný režim + pohyb,sport fitko.
Ted mi jen dělá starosti od kolika do kolika a v KTERÝCH ČASECH můžu a nesmím jíst.
Někde jsem našel že jsou všude možně nějací odborníci,kteří mě :
zváží
změří
změří objem břicha a pásu
změří dokonce i krk atd...
A podle toho sepíšou Dietní jídelníček,který musím každopádně dodržovat.
Jenže to prý stojí peníze,jsem schopný i za tohle klidně dát,když mi to pomůže tak holt tu peněženku obětuju :)
Nevíte prosím jestli jsou někde k dostání tyhle oddělení

Karlovarský kraj.
(Hlavně néé žádné lázně nebo tak) stačí mít jenom ten dietní jídelníček sepsaný a podle něho se řídit tak dlouho dokud doopravdy rapidně nezhubnu.
23. 11. 2014 v 21:57Off-line Gliese581c  (39/176/78)
To jsou vyhozene penize...jde to uplne jednoduse, napis mi a poradim jak na to
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 11. 2014 v 16:38Off-line igy  (38/173/81)
Alk, on ale nemluví o dietě=hladovění, ale správně o dietě jako pravidelném jídlu.
Anonyme, pokud chceš zhubnout, tak základ už víš - pravidelná častá strava, aby tělo nemělo potřebu si cokoliv ukládat. Je víceméně jedno co, naopak je dobře, když ti to chutná, aby ses ještě zbytečně nestresoval. Jíst můžeš taky víceméně cokoliv, jen se drž dál od opravdu nezdravých věcí jako jsou smažená a jiná hodně mastná jídla a taky od alkoholu.
Časy si urči sám od času probuzení do cca dvou hodin před spánkem, abys tam měl těch pět šest jídel. Já teď jím obvykle v 8 - 10 - 12 - 15 - 18 - 21. Zhubl jsem jen díky té pravidelnosti fakt hodně a to jsem ani neomezoval cukry a ke snídani a svačinám jsem jedl vánočky s marmeládou, rohlíky s medem, ovocné přesnídávky a kompoty...
A samozřejmě jíst s mírou, jenom odpovídající velikosti porcí. K té svačině třeba jen jeden rohlík s něčím nebo dva plátky vánočky, k obědu jen 100g masa a stejně přílohy... Ale to by mělo tělo poznat samo, že už tolik jídla nepotřebuje, když ho má pravidelně, takže spíš jíst pomaleji, aby ti to stačilo dát najevo. A pak ho poslechnout a nedržet se toho šíleného od rodičů, že "se dojídá".
24. 11. 2014 v 17:22Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
https://www.youtube.com/watch?… - přesně pro tebe. :)
24. 11. 2014 v 19:24Off-line dimelo  (30/170/57)
Jestli chceš, napiš, poradím:)
24. 11. 2014 v 19:36Off-line jacques  (29/180/70)
Ahoj, doporučuji www.nutrimen.cz. Já si tam nechal udělat jídelák a je to úplně v pohodě...:)
24. 11. 2014 v 20:40Off-line Anonym
Děkuju,možná ten nutrimen skusím.
igi- mě máma z nějakého důvodu furt kupuje koblihy,věnečky,ted pekla jablečný koláč s tvarohem a čokoládovou polevou,jinak většinou doma máme špaghety sýr párky kečup máslo,nebo jen párky,popřípadě osmáhnutá sekaná (to jsou jídla,které mi doma vaří) já sem zvyklý vůbec nesnídat,poprvé se najím až někdy v 15:00,jednou za čas i o 13:00 si koupím pizzu,abych aspon něco snědl,jinak jím ty rýžové placky,piju ted už jen vodu,předtím sem jinak furt pil džusy,energetáky,krabicové kapuccina atd.


Po malých dávkách:

7:00 snídaně
10:00 snídaně
12:00 oběd
14:00 oběd
16:00 večeře
18:00 druhé večeře

takhle bych to mně nějak dodržovat? :D
24. 11. 2014 v 21:20Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
První jídlo v 15:00!!!!!!!!!!!! To musí skončit. :D To je obrovská chyba.
Ty časy... Více-méně ano.
Párky nejez. Taky je mám rád. Ale je to hnus. Párek není vůbec kvalitní potravina.
24. 11. 2014 v 21:23Off-line Slava_Proletariatu  (28/170/64)
Pravý soudruh není nikdy tlustý, to je jen vymoženost Západu.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 11. 2014 v 22:17Off-line colombo  (103/192/90)
Anonym: Nepřežírej se a nevysedávej u PC, ale hýbej se. Pak netřeba diet.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
24. 11. 2014 v 22:24Off-line Patrik3  (28/183/75)
Napiš, poradím ..
24. 11. 2014 v 23:39Off-line kloudik  (38/182/80)
Nechápu proč každej hned hledá nějakou dietu? a pravidelná strava taky není nijak extra důležitá aspoň ne pro mladýho člověka. mě je už 29,jím někdy 10x a někdy jen jednou denně,upřednostňuju všechno co je považovaný za nezdravý a celkem chlastám takže porušuju všechny zásady životosprávy ale za svoju postavu se nestydím.jak už tu někteří psali tak to chce jenom pohyb a nevysedávat na p***li
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 11. 2014 v 23:19Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Já zase nechápu proč každý, kdo ví o tématu hovno má chorobnou potřebu se vyjádřit. Osobní zkušenost neznamená, že to tak "prostě je" u všech.
Pravidelná strava je důležitá naprosto u kohokoli.
"Nežrat" "Nesedět u PC" "Hýbat se" - úžasné rady... Blesk pro ženy poskytne asi podobně užitečné informace.
26. 11. 2014 v 13:29Off-line kloudik  (38/182/80)
To co tu většina z nás napsala nemusí být desatero pro každého,ale určitě je to základ u kterýho by měl začít
26. 11. 2014 v 13:36Off-line Anonym
Krásná rada od někoho kdo je hubený "kloudik" ,ale nežrat a nevysedávat u pc to bych věděl opravdu i bez tebe :).
Někdo jí hodně,ale stejně se mu nedaří stloustnout,někdo jí málo a stejně tloustne,dokonce i myšlenka na jídlo přispívá k tloustnutí,ale takovéhle rady jako je "hejbej se" "nežer" mě absulutně nezajímají,protože já určitě nevysedávám furt u pc a nejím tolik,ale zase jím špatně :)

Ale aspon děkuju za vyjádření,už sem se dozvěděl že se musím hýbat a nežrat :D a ted rovnou k věci...
26. 11. 2014 v 14:00Off-line dimelo  (30/170/57)
Tak z toho,co píšeš, je tvůj jídelníček celkem masakr, myslím tím,to,co ti doma vaří, kupují,dávají. Kečup,párky,máslo - docela se mi zvedá žaludek,jen to čtu. Tohle je zásadní problém, myslím,že ty ani nepotřebuješ odborný rady,jako spíš zdravej rozum, zkus si vygooglit například něco o racionální stravě, pročti si to a popros doma,jestli by ti to nemohli kupovat a vařit. Je škoda a nefér, když dítě doplácí na zvyky svých rodičů.

Pro představu, zkus ráno si dát misku kukuřičných lupínků nebo nějakých jiných nepřeslazených cereálií s mlékem a bílý jogurt. Na svačinu si dej třeba pomeranč nebo nějaký pečivo. K obědu si dej libovější maso,je celkem jedno,jestli kuřecí prsa, libový vepřový nebo třeba tresku, a zeleninovou přílohu. Jako přílohu zkus rýži,brambory,kuskus nebo i třeba ty těstoviny. Jako odpolední svačinu zkus bílý tvaroh,třeba nízkotučný nebo polotučný a můžeš zase nějaký ovoce nebo pečivo. K večeři zkus pečivo se šunkou,sýrem nebo třeba polévku nějakou a nějakou zeleninu,třeba rajče. Pij hlavně vodu,zelený čaj. Myslim,že tohle pro začátek naprosto stačí,zkus to dodržet a sleduj,jak se tvoje váha bude vyvíjet. Hodně štěstí:)
26. 11. 2014 v 14:21Off-line Vlado2  (61/180/80)
Na internetu najdeš stovky nejrůznějších "zaručeně účinných vědecky vypracovaných" univerzálních diet a téměř každá z nich ty ostatní prohlašuje za blábol. Stejně tak objevíš i tisíce těch "nejzkušenějších dietologů", jejichž jedinou kvalifikací je jakýsi třídenní kurz. Ale to už jsi asi zjistil.
Pokud nechceš používat metodu pokusu a omylu, a pokud nechceš věnovat spoustu peněz samozvaným odborníkům, postupuj jako při jakémkoli zdravotním problému (a otylost je zdravotní problém).
Požádej svého praktického lékaře o vyšetření na endokrinologii (hradí zdravotní pojišťovna) a tam se s buď nimi nebo s jejich obezitologem domluvíš na dalším postupu.
26. 11. 2014 v 14:32Off-line dimelo  (30/170/57)
Nic proti, ale posílat na endokrinologii člověka, kterej má pravděpodobně jen zásadní nedostatky v životosprávě, mi přijde zbytečné. Co si jako myslíte,že vám doktor řekne, když mu povíte,že se živíte jen koblihama, párkama a sekanou? To ať už jde radši za nějakou nutriční terapeutkou.
26. 11. 2014 v 14:50Off-line BussterX  (103/130/150)
Chtete zhubnout? Trápí vás pohled do zrcadla? Máte problém s nadváhou? Jsme tu právě pro vás, převratná revoluční DIETA ZDE: http://www.4lol.cz/…r_5667_1.jpg
05. 01. 2017 v 20:47Off-line Fredyn35  (28/176/80)
Pro hubnutí dobře slouží pyramida ze 3. Bodů 1. Jíst pravidelně 2.jíst zdravě (čili žádné mléčné výrobky a maso jen kuře a rybu a jenom vařené, pečivo jen tmavé a to taky jen vyjímečně) 3. Fyzická aktivita --- aby jsi hubnul musíš splňovat alespoň dva body, čili jestli cvičíš a jíš pravidelně pak si můžeš dovolit jís nezdravě, nebo co uslyší spousta lidí rádši, že pokud jíš zdravě a pravidelně tak nemusíš cvičit
05. 01. 2017 v 20:50Off-line colombo  (103/192/90)
Fredyn35: kuřecí maso musí být pěkný svinstvo, pokud kuře od vylíhnutí vyroste do jateční váhy za 36 dní, ať mi nikdo nevykládá, že vyrostlo zdravě. V domácích podmínkách roste nesrovnatelně déle.
05. 01. 2017 v 20:59Off-line Fredyn35  (28/176/80)
Tak maso vylučte úplně, a je po kontroverzi ;)
05. 01. 2017 v 21:45Off-line Lain  (102/-/-)
Keď to tu čítam tak ma bolia oči :D za prvé nie je nutné jesť 6 x denne vyzerá to, že to je optimálne ( a aj to tak robím pretože mi to vyhovuje) každopádne táto teória bola vedecky zdiskreditovaná takže pokojne môžeš jesť tri väčšie jedlá alebo sa daj na fasting, to je na tebe čo vyhovuje tvojím časovým potrebám. Z ďalšie, nevidím dôvod prečo vylučovať mäso alebo vajíčka, ja som na týchto potravinách zhodil 70 kilo. Určite sú ľudia ktorí dokážu urobiť slušné jedálničky ale podľa toho čo som doteraz videl je ich málo a väčšina stojí za hovno....
06. 01. 2017 v 05:27Off-line Fredyn35  (28/176/80)
Mě zas bolí oči z téhle tvé nicneříkající epopeje
06. 01. 2017 v 21:26Off-line Lain  (102/-/-)
Mňa bolia oči pri pohľade na tvoje fotky. A sme si rovný ..... ja aspoň mám nejakú postavu , venujem sa tomu nejaký čas, a by the way som aj tréner.... ( aj keď to nepovažujem za nejaký extra pádny argument pretože dnes úroveň týchto kurzov je relatívne nízka) tak či tak asi viem o tom trošku viac ako ty ...
06. 01. 2017 v 21:47Off-line Intimately.us  (33/-/-)
Ahoj, napis mi do profilu, udelam Ti jidelnicek na miru :) reknu ti jak na to
06. 01. 2017 v 23:34Off-line AintThatTheTruth  (29/-/-)
Potreboval bych ve svem zivote nekoho, kdo by mi znemoznoval jist cokoladu. Nejlepe tak, ze ji predemnou bude schovavat a kdyz si ji budu chtit koupit, tak mi to zakaze :(
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload