Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Dva najednou

03. 12. 2014 v 20:55Off-line Anonym
Zdravim,
tohle nebude žádná prasárna ani nic podobnýho, ale mam problém a sám už si na něj nestačim...

Krátký prolog:
Přešel jsem nově na gympl a k nám do třídy přišli noví žáci, z kluků jen jeden nový. Do toho nového (Štěpán, teď 17) jsem se zamiloval, ale tehdy jsem ještě byl před coming out. Tajil jsem to, ale pak po měsíci se to stalo nemožným, nemohl jsem jíst, spát ani myslet a musel jsem mu to říct. Udělal jsem tak v ledu po novém roce hned první týden ve škole. Nebyl gay (i když jsem si to myslel a že jsem se snažil zjistit pravdu!). Podle mě je, ale to je už o něčem jiným a i jeho věc.

Dost mě to ranilo, měl jsem deprese a pak to řekl ostatním (za což jsem mu vděčnej, protože po měsíci, co to věděli, jsem ostatním řekl o sobě pravdu a tak to bylo lehčí). Asi půl roku jsem se z toho dostával, pak přišlo léto a já jsem si ho užil jako žádné jiné, poznal nové lidi a strašně mi to pomohlo, jenomže jsem tam poznal i dalšího kluka (Aleš, teď 14 (ale vypadá tak na 18)), a zamiloval jsem se do něj. Ve stejnou dobu jsem si začal psát s jedním klukem odsud (Petr, teď 18). Jak do Aleše tak do Petra jsem se postupem času nějak tak... zamiloval současně...

Zkoušel jsem, co zmůžu, ale ani s jedním mi to asi nevyjde, nechci se ptát, jestli mam šanci, protože vim, co mi odpoví, a teď už je příliš pozdě, než abych se s tím dokázal znovu vyrovnat. Bojim se, že po tomhle upadnu znovu do depresí a ještě horších a přátelé nebudou stačit jako posledně... Většinou si neříkam o rady, protože si se vším dokážu poradit a vždy to vyjde dost dobře, ale teď jsem v koncích.

Nějaké rady?
03. 12. 2014 v 20:58Off-line kloudik  (38/182/80)
Nech tomu volnej průběh ono to nějak dopadne
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
03. 12. 2014 v 21:03Off-line ultimate  (23/-/-)
Co jinýho taky dělat, že ?
03. 12. 2014 v 21:26Off-line numberfour  (26/187/-)
Ikdyz jsem si to kolikrat nemyslel, cas pomuze...
03. 12. 2014 v 21:31Off-line Anonym
Problém je, že nevim za jak dlouho se dostanu tam, co mě přimělo říct pravdu Štěpánovi...
03. 12. 2014 v 21:37Off-line ultimate  (23/-/-)
Já zase nevím co bude zejtra k obědu. Hele, budoucnost nemužeš mít naplánovanou podle pravítka ...
03. 12. 2014 v 22:18Off-line tukan6991  (27/-/-)
Je jasné, že po předchozí zkušenosti z toho máš strach, že by mohly opět přijít deprese, a tak. Nevím, jaké jsou přesně důvody pro to, aby ti to ani s jedním ze zmiňovaných nemohlo vyjít. To, že ses zamiloval do dvou kluků najednou může být tím, že oba nabízejí něco, co ty od toho druhého vyžaduješ a tito dva jsou si v tom velmi podobní a oba tvé požadavky splňují tak nějak "nastejno". Teď není čas na rozum, zkus tomu nechat volný průběh a nepřemýšlej moc nad tím, co všechno se může stát. Nevyplatí se nad tím příliš přemýšlet. A pokud bys měl velký problém se rozhodnout - vždy je tady velká spousta jiných kluků, třeba by se mezi nimi našel nějaký, který by tyto dva hravě předčil. :) Vím, jsi zamilovaný, není to jednoduché. Ale jak tu říkají ti ostatní - kdo ví, co přijde zítra? Ale hlavně - hlavně si nenechat ten zítřek a přítomnost ujít! :)
03. 12. 2014 v 22:30Off-line Anonym
Forest.King: nežádam o rozuzlení, ale pomoc
tikan6991: nemohli protože Aleš se mi zdá být gay, ale neví to ještě, "oficiálně" se mu líbí jeho spolužačka... a Petr má kluka

Díky za rady :)
03. 12. 2014 v 22:37Off-line Lollo  (29/-/-)
Čo sa ti dá poradiť? Osobne si nemyslím, že sa dá cez internet s niekým nadviazať hlbší vzťah. Vlastne, pochybujem že vznikne čo i len také priateľstvo.
Zrejme to čo cítiš je čisto pudová záležitosť. Chémia časom opadne, a ešte sa zo seba zasmeješ.

Pekný večer.
04. 12. 2014 v 05:45Off-line Anonym
Lollo: my nekomunikujeme jen přes internet, my se i scházíme (neboj, tak blbej nejsem :D )
04. 12. 2014 v 12:18Off-line vegantronic  (38/186/77)
Nelíbí se mi jak tu někdo zesměšňuje a relativizuje tak vážnou věc jako je deprese. Kdo je neměl, nepochopí. Každopádně tím, že budeš myslet, že na to, že budeš mít deprese si nepomůžeš. Úplně naopka. Bude tě to stahovat dolů až přijdou. Nelituj se a neutápěj ve svém neštěstí. Být tebou, tak oboum klukům napíši co k nim cítíš a uvidí se. Jsi mladý a těch nešťastný zamilování se přijde ještě hodně. Není třeba se trápit. Dopňuj život i o aktivity co máš rád... To nemůžu vědět samo a netrávi celý svůj volný čas "vztahům".
04. 12. 2014 v 21:30Off-line vegantronic  (38/186/77)
Co ma spolecneho to, ze si gramatickej nacek s tematem? :D
04. 12. 2014 v 21:58Off-line ErikVl  (27/-/-)
Dost mě zaráží, jak často lidi používají slovíčko "milovat"... já sám jím hodně šetřím a mám z něj docela i strach. Podle mého se nejde zamilovat do dvou najednou, můžu k nim cítit velké city, ale ne lásku... ta je úplně naplno, ne?
14. 12. 2014 v 13:36Off-line Anonym
Update: do Petra už zamilovaný nejsem a Aleš není gay, takže se to nakonec vyřešilo samo...
24. 12. 2017 v 23:35Off-line onlip  (61/180/84)
Hodno pozornosti je, že se anonym dokázal během cca čtrnácti dnů zamilovat i odmilovat. Tedy ocenění patří Erikovi a jeho postřehu, že některými slovy se plýtvá.
25. 12. 2017 v 15:14Off-line esthetique  (41/-/-)
Normalne mrdam se vsema, ne? o co jde? hlavne bezpecne!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload