Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Gay odvětví Audi-klubu

09. 12. 2014 v 23:04Off-line Pajann  (25/186/70)
Zdravím spolek,
chci se zeptat, kdo zvás je tu na kruhy?... myslím tím čtyři kruhy ve znaku, pět válců podélně... no však vy víte co...

jaký je váš nejoblíbenější model?
popř. jakým jezdíte a po kterém toužíte...

Prosím nechť se učastní diskuze pouze ti, jenž nenechají na Ingolstadská žihadla dopustit... pro které je Quattro něco jako zaklínadlo... a zvuk pěti válců jako ukolébavka,která jim ve spojení se sykotem turba přináší největší adrenalinové zážitky...

Frantové z vesnických stodol, laskavě v nich zusaňte, opravujte si felicie stylem Pat a Mat... a tam si taky prohlašujte že 100 škodovka je nejlepší auto všech dob, a že nic lepšího nebude...

*všem Františkům se omlouvám, myslel jsem to nadsazeně...
10. 12. 2014 v 10:55Off-line januar1  (38/185/79)
Bmw s radovym motorom a zanym nahonom je omnho lepsi :D aleinak audiny tie nove vypadaju naozaj pekne
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
10. 12. 2014 v 13:24On-line Richard33  (44/185/80)
Co je špatnýho na tom, postavit si škodovku sám? Třeba ta moje je známá v Maďarsku i Finsku, to by se mi s Audi A8 nestalo :-D :-D

Jinak v Holicích máme jednoho Audi-fila, má na zahradě asi 10 různě zakořeněnejch strojů (odhaduju to na Audi 80 a Audi 100) a jedním i jezdí.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
10. 12. 2014 v 14:05Off-line BMWfreak  (29/180/70)
Unás máme klasickeho ču**ka Na zahradě má asi 70 vraků Audi :D Že prej už byl i v televizi mi někdo nedávno říkal. Udajně prodava nd ale co mi kamoš řikal že chtel sedačku v kůži na 100ku a on chtel zato moc a kdyžto za tu cenu odmítl tak to před ním spálil. :D Jinak j na audi nevidím nic zvláštního, fauvé jako fauvé, no narozdil od škodovky maji o něco kvalitnější zpracování a lepší výbavu. Quattro oproti xDrive dnes zaostává, jakoby usnuli na vavřínech. Já však i u BMW stojím za klasickou koncepci zadního náhonu, s ničim není tolik srandy v zimě i vlétě/V dešti i na suchu. Ale každý je zatížený na něco... nedávno jsem viděl tak dojemné video z klubu zn fiat až jsem nevěděl jestli brečet nebo plakat.. ja takove auto mít tak jsem rád že jedu ale abych se sdružoval do nějakych klubů, to se mi začiná posledni dobou příčit i u BMW.. V poslední době sleduju že je to všude samý egoista a jakmile někomu předloží člověk svůj pohled tak je často v tu chvíli nepřítel lidstva. To same sleduju od lidí, když neco potřebujou to se hned ozvou, ale když člověk něco ponich potřebuje to najednou nemají čas apod.. a člověk je potom stejně odkazaný pouze na sebe. To mi však nevadí, protože na sebe se mohu spolehnout.
10. 12. 2014 v 16:47Off-line Pajann  (25/186/70)
Fakt děkuji za opovědi na to na co jsem se ptal..
10. 12. 2014 v 16:52Off-line Kubo789  (25/185/75)
Ja ti asi odpoviem normalne... som fanda audi a je to asi moja najoblubenejsia znacka :D otec ma s tym naucil :D najoblubenejsia je r8 a rs7 asi :D pacia sa mi potom vsetky modely od a5 po a8 a hrozne som nadrzany na a9 :3
10. 12. 2014 v 20:09Off-line tomicek93  (30/-/-)
Já hodně toužím po malé třídvéřové Audi A3 s 1.9TDI 81kW nebo 2.0TDi 103kW :)
10. 12. 2014 v 23:08Off-line Pajann  (25/186/70)
Xdrive plný elektroniky nebude nikdy lepší než Quattro a mechanický Torsen...
10. 12. 2014 v 23:26Off-line BMWfreak  (29/180/70)
Jenže právě díky té elektronice je schopne zabrat každé jednotlivé kolo nezávisle na ostatních. A v 80. letech byl xDrive taky mechanický, jen se objevoval velmi zřídka. A nebyla to žádná předohrabka jak je tomu u koncernu :) Ale dobre, já ti tu audi neberu jen se snažím předložit fakta :)
11. 12. 2014 v 17:38Off-line Pajann  (25/186/70)
Xdrive přišel někdy v 90. letech.... Quattro... 1. pohon všech kol u auta osobního vznikl v 80...
11. 12. 2014 v 17:44Off-line gargamel  (36/182/74)
:DDD proto X6 nevyjede mokrej kopec :DD Narozdíl od tebe jsem jezdil top baworama od M3 E30 a M5 .....atdat všechny byli super se zadním náhonem skvělé motory...Interiér tragedie a pohon všech kol je v podání BMW prostě průser.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 12. 2014 v 20:24On-line Richard33  (44/185/80)
Dobře, řeknu svůj názor přímo na Audi. Je to koncern. Cenu nechám stranou vůbec. Kdo řeší kolik stojí litr benzínu, ten není zákazník této značky :-D. Oproti třeba škodovce je rozdíl v karoserii, interieru a hlavně v tom, že škodovka je s technikou třeba o generaci až dvě dozadu. Ale to nemusí být až takové mínus, majitelé Audi a P***átů dělají za svoje vlastní peníze pokusné ovce novinek a do dalších aut už se to dostane v použitelnější verzi nebo to tam nepustí vůbec protože se to neosvědčilo.
11. 12. 2014 v 20:27Off-line zlebaa  (38/185/-)
Zdar, no já jsem byl jednu dobu docela velký srdcař VW, ale pak jsem si koupil Audi A4 1.8T Quattro (torsen) a musím uznat, že od té doby nedám na Audi dopustit, ikdyž BMW nejsou škaredé a nijak špatné auta, ale prostě to Audi mi přijde pořád o ten krok dopředu. No ale jak šel čas, tak jsem se rozhodl prodat Audinku a hledal jsem nějakou jinou a trošku jsem se vrátil v čase a teď mám doma Audi 80 rok 1983 sice bet Quattra, ale ten požitek z jízdy je nenahraditelný, kdy je všechno mechanické a skoro žádná elektronika :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload