Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Příběh

13. 12. 2014 v 19:12Off-line Anonym
Není tomu tak dávno, co jsem nastoupil do nové práce. Hned od prvního dne mi padl do oka jeden můj kolega a postupem času jsem se do něj stále více a více zamilovával. Dobře se mi s ním pracovalo, byl pozorný a hodný. Když se blížila firemní akce tak mě přemlouval aby jsem tam s ním šel, že přespím u něj. Nevěděl že jsem gay ani nic podobného ale bral jsem to jako fajn příležitost se seznámit s "partou". Akce skončila kolem 23 hodiny a my šli tedy k němu domů. Musím uznat že byl dost nalitý a já také. Po cestě mi řekl tolik krásných věcí jako že mě má moc rád jako kamaráda a podobně. Já to nevydržel a před barákem jsem mu dal jen malinkou pusu, v tu chvíli jsem čekal z které strany mi přiletí pěst nebo něco, ale né přidal se, což mě opravdu hodně zarazilo. Jakmile jsme byli u něj doma tak jsme si povídali, najednou mě chytil a přitáhl na sebe, začali jsme se líbat a skončilo to kouřením. Chvíli na to usnul. Ráno si pamatoval pouze to jak jsme se líbali před barákem a chtěl slyšet co se stalo pak. Řekl jsem mu to což byla obrovská chyba. Z počátku to bral velmi v klidu pouze tomu nemohl uvěřit dokud jsem nezmínil něco co ho přesvědčilo. Jakmile jsme přišli do práce bylo vše ještě v pořádku až do chvíle než nad vším začal uvažovat. Poté jsem si všiml že mě radši obchází venkem než aby šel přes tu místnost. Už ani nepřišel zamnou jestli jdeme kouřit ani že potřebuje s něčím pomoct. Komunikace 0. Od toho dne nemůžu spát, stále se mi promítá dokola a dokola těch 15 vteřin před jeho barákem. Kéž by se dal vrátit čas.
Je to skutečný příběh pro vás. Třeba si z něj vezmete ponaučení.
13. 12. 2014 v 19:30Off-line THX1188  (40/183/90)
No, děkujeme...
13. 12. 2014 v 19:34Off-line klucinek  (33/176/75)
Jak by řekl Petr Stupka, no byl to tedy kulinářský zážitek.....
13. 12. 2014 v 19:59Off-line onlip  (60/180/84)
To už tu jednou bylo. I tehdy bez úspěchu.
13. 12. 2014 v 20:10Off-line Anonym
Tady to nemělo mít úspěch, on to ani neměl vědět. Prostě alkohol je s***ě :( a já mám nevýhodu že si vždy vše pamatuji.
13. 12. 2014 v 21:06Off-line Hagal  (32/180/90)
Je chudák zmatenej, se nediv když na něj takhle hupneš pod vlivem :).
Vzal bych si ho bokem a vklidu si s ním popovídal, jestli se ti vyhýbá tak to musí být nepříjemné pro oba.
13. 12. 2014 v 21:40Off-line Anonym
Hagal: já na něj nehupl pod vlivem :D . . . dal jsem mu pusu a on se přidal. Potom doma on si mě přitáhl k sobě a začalo to
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload