Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak se dostat do Souboje kluků?

16. 12. 2014 v 23:16Off-line Anonym
Ahoj chtěl jsem se zeptat jestli lze se registrovat na SOUBOJ KLUKŮ?A jak?
17. 12. 2014 v 00:39Off-line Chrisik  (33/176/51)
No jistě :-D křížkem vpravo nahoře
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 12. 2014 v 07:00On-line Richard33  (44/185/80)
Stačí dát si profilovou fotku (nejlépe svoji, Džastna Býbra už tu každý zná, i ten první kluk, co vypadne z google když se zadá EMO je celkem profláklej...) :-D
17. 12. 2014 v 07:10Off-line NaKluky.cz
Milý Anonyme, do Souboje kluků se nemusíš registrovat. Jak správně napsal Richard33, stačí si nastavit profilovou fotografii, automaticky se pak začneš zobrazovat v soubojích a tedy i v žebříčku :)
17. 12. 2014 v 08:45Off-line fogacer  (55/172/61)
Bez urážky k adminům webu...Mě osobně to připadá spíše jako souboj odrostlých pubertálních kluků? No jak jinak si vysvětlit,že malokterý kluk je nad hranici 20-ti let? Nic proti mladým klukům,mnozí jsou fajn a dokonce inteligentní,ale jako by to bylo jen školní Tablo. No uznávám ,že když je člověk mladý a hezký proč se neúčastnit,ale jaksi si říkám,zda to pak nevypadá,jakoby zde byli jen staří kocouři co mlaskají nad kolouchy.Což jistě není pravda.Pak se ani nedivím,že si mladí kluci stěžují,že je oslovují s nabídkami starší gayové a jistě to není o lásce.... A ano také jsem alergický na týpky typu JB :-) ale neodsozuji je,každý má právo mít svůj styl jak se stylisticky upravit a nebo jaké fotky sem dá. A souhlasím,že fake fotek je u také dost.No ale to platí i u starších gayů. No aspoň jedna fotka by podle mne měla být povinná. Nejde o nahotu,ale když si s někým píšete,chcete si být jist,že je mu tolik kolik uvádí na svém prosilu? No tak snad jen přeji aby se souboje kluků odehrávali jen virtuálně a ne fyzicky. A hlavně!!! udělejte už i tu mobilní aplikaci.mě osobně je jedno jaká bude zda pro Android,iOS a nebo Blackberry. Prostě ať se to dá testovat a dochytat mouchy.Např.zprávy i na velkém Samsungu se mi zobrazují i mimo okraj a tak je nevidím celé!! Díky a hodně zdaru. Přes jisté nedokonalosti,mám tento web rád, ne díky mladým klukům,ale jaksi je kulturnější ač mne někdy štve jak se furt web podbízí trendům co bychom měli nosit....To bych pak i svůj velký byt musel zaměnit za šatnu :-D
17. 12. 2014 v 08:58Off-line NaKluky.cz
Fogacer: Děkujeme za konstruktivní k***iku i pochvalu :)

Pokud jde o Souboje, každý si může při hodnocení natavit věkový rozsah kluků dle chuti. Rozhodně nikoho neomezujeme. Jedinou podmínkou pro účast v Soubojích je profilová fotografie dle pravidel serveru.

Profilová fotografie ale není povinná (pokud ji nemá, nezobrazí se v Soubojích), protože ctíme soukromí kluků - ne každý se chce/může veřejně hlásit ke své orientaci. Nechceme uživatele zbytečně omezovat nebo nutit k něčemu, co sami nechtějí. Je možné si nastavit neveřejný profil (údaje na profilu včetně fotografie je vidět jen pro přihlášené uživatele), což také spousta kluků využívá pro zachování vyššího soukromí. Fotografii také lze poslat ve přímo zprávě.

Už jsme to psali v Poradně: Na speciální mobilní verzi webu pracujeme, bohužel to nejde tak rychle, jak bychom chtěli a jak jsme původně předpokládali. Jistou dobu také pro nás měla nižší prio***u kvůli některým chystaným novinkám (jedna z nich například Zprávy), kterým jsme se museli věnovat. Už se sami nemůžeme dočkat, až ji pustíme do veřejného testování! :) Pokud budeš chtít, jak bude připravená pro testování, ozveme se ti.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 12. 2014 v 10:01Off-line Schevchenko  (25/171/59)
Me se taky muzete ozvat az bude v testovani.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 12. 2014 v 10:10Off-line NaKluky.cz
Poznačili jsme si tě. Děkujeme! :)
17. 12. 2014 v 10:46Off-line fogacer  (55/172/61)
Tak na testování mne můžete také kontaktovat :-) jak jsem popsal již ,tak mám více mobilů s rozddílnými OS :-) rád to uvítám.
17. 12. 2014 v 10:53Off-line NaKluky.cz
Rádi! Děkujeme.
17. 12. 2014 v 19:44Off-line galileolevi  (51/187/82)
Také jsem v prošel několika souboji kluků. A nikomu to nemohu doporučit. Nikdy se tedy nic vážného nestalo, ale i malá zranění jsou nepříjemná. Tak ale zase všechno má i svá pozitiva. Na kloubu ukazováčku pravé ruky bezpečně poznám, změnu počasí. Bohužel nikdy nevím, jak se obléct. Nerozlišuje to pokles, či vzestup teploty. :(
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 12. 2014 v 20:13Off-line Filip-zCB  (25/175/59)
Chtěl bych se taky zúčastnit :)
17. 12. 2014 v 21:01Off-line chuckym3  (41/174/75)
Schevchenko : :D tady by mělo být testovaných víc lidí, od Červenky počínaje po králíka konče :D né jen zprávy.
18. 12. 2014 v 20:33Off-line NaKluky.cz
Filip-zCB: Také jsme si tě poznačili, díky! :)
18. 12. 2014 v 21:16Off-line vranky  (24/186/65)
Take bych se chtel ucastnit testovani mobilni verze :-)
18. 12. 2014 v 22:13Off-line MikeRolly  (24/170/57)
Tak já bych se přidal :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload