Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Typický gay vztah

19. 12. 2014 v 13:51Off-line Anonym
2 kluci
17 let
22 let
Ostrava
Oba dva tvrdí,že se strašně milují,žijí jeden pro druhého,furt dávají na FB nějáké fotky jak se milují a líbají a chodí na výlety...když jim jeden chlap napsal na FB,že jsou obyčejné k***y,tak začali vyskakovat,že na něj podají trestní oznámení pro pomluvu,atd...
Ale skutečnost?
Za 4 měsíce vzrahu 17 letý šukal s 9 jinýma klukama a se všema opakovaně,nekolikrát
22letý,to bych to číslo raději ani nezveřejňoval!:)
Nejvíce se mi líbilo jak ten starší tvrdil příteli,že musí k mámě,protože má zdrav.problémy a já ho pak s přítelem potkám v Praze kde odjel jakože k mámě jak v jednom podniku vojel snad půlku hostů:D
Nechápu tohle...
Otázka: Proč si myslíte,že je tohle oba dva nutí dělat?
Podle mě je to takový typický gay vztah...kdy ani jeden neví co to je láska,ale jen šukaj šukaj a šukaj...samozřejmě se všema pouze hezkýma a sexy borečkama,protože jde přece o vhled!:D
Myslíte si,že se tahle promiskuita,která je u gayu do nebe volající někdy změní?
19. 12. 2014 v 13:57Off-line MattBlack  (27/191/75)
Vím i o hetero párech, kde tomu není o moc jinak ;)
19. 12. 2014 v 14:10Off-line Anonym
Ale u hetero páru to je strašně málo,taky k poměru kolik je hetero páru a kolik gay.....ale u gayu paru na to malé množství,tak co druhý vtzah funguje takhle:)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 12. 2014 v 14:39Off-line galileolevi  (51/187/82)
"Podle mě je to takový typický gay vztah.."

Ty jsi odborník na vztahy?
Nebo si vedeš statistiku?

Mladí lidé přirozeně experimentují, hledají a poznávají. V dospělosti se usadí.
Nepřipadá mi to tak hrozně nenormální
A to co popisuješ... Ty ses toho účastnil, že to víš všechno tak přesně? Podle toho co píšeš, by si ani jeden z těch kluků minimálně půl roku nesedl na zadek. :D
PS: A ty jim to závidíš, nebo je ti jich líto?
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 12. 2014 v 14:40Off-line mafianSUK  (30/-/-)
Galileolevi: Oni jsou od 12 vytrénování až až:D
19. 12. 2014 v 14:41Off-line mafianSUK  (30/-/-)
Teda pokud anonym mluví přesně o těch dvou které si myslím,že jo,protože to na ně totálně sedí,tak se akorát směju:D
Jsou trapáci
19. 12. 2014 v 14:44Off-line galileolevi  (51/187/82)
MafianSUK
Otázku snadno identifikuješ podle otazníku na jejím konci.
Tedy odpovídej na otázky, nikoli na názory. :)
19. 12. 2014 v 15:14Off-line Betonica  (39/191/93)
Proc to delaji, tezko rict. Souhlasim s @galileolevi ve veci experimentovani, vymezeni se, nalezani se a podobne. Proc ovsem zcela proti pravde prezentuji svuj vztah verejne... Mozna je to dano vychovnymi vzory. Od mala prece clovek obklopuje svet vztahu. Nasi rodice, prarodice, rodice kamaradu... Vztahy jsou vsude okolo. A clovek prirozene chce nekam pat***, stat se soucasti celku. Mozna, nebo prave proto, se ti dva snazi navenek vytvo*** image neceho, co jim bylo vychovne vstepeno jako spravne chovani. A nebo se naopak snazi revoltovat a delaji to jako recesi a provokaci.

Kdo vi :)
19. 12. 2014 v 16:45On-line Richard33  (44/185/80)
Jejich věc, jejich divadlo. Můj život je dostatečně zajímavý na to, abych se nudil, někoho sledoval a řešil jejich životy, klopítnutí až podrazy :-D
21. 12. 2014 v 19:34Off-line Centaur  (43/177/-)
Nezmění protože tohle samé je i mezi heterákama. Promiskuita byla součástí dějin a bude i do budoucna. Dělal to Wolfgang Amadeus Mozart, dělala to i Čachtická, dělali to ženatí gay spisovatelé, Dělal to i Jirásek a dělala to prostě celá hetero i gay elita. Vztah byl riziko každé doby a prostě bude. To že že tohle existuje nás právě nutí k tomu si vybrat za partnera takového ,který tomu nepropadl a nežije tím typickým bohémským stylem. A to se poznat dá poměrně snadno takže taková věda to není.
22. 12. 2014 v 14:39Off-line cenobite  (39/183/68)
Viceroyboy zase tak brzy to asi tak není. Když se podívám na mé kamarády, tak velká část z nich vstoupila do vztahu se životní partnerkou v době o kolo dvaceti let. Je to k zamyšlení. Ano i mezi heteráky jsou lidé, co střídají partnery nebo je často podvádějí. Z druhé strany, sem nic podobného nikdy nezaznamenal u lidí co s nimi chodím každodenně do práce. Samozřejmě, je to jejich soukromá věc a nelezu jim do soukromí, ale prostě mi to nepasuje. Je vidět, že jejich cíl je jasný a to je naplněný život skrze šťastnou a zaopatřenou rodinu. Většina semnou asi tady nebude souhlasit, ale já jim opravdu závidím. Problém, je že ať jsem si otázku partnerství se ženou kladl několikrát, je mi jasné, že potřebuju chlapa :o)

Galileovi "Mladí lidé přirozeně experimentují, hledají a poznávají." Myslím, že v tom to není, poznal jsem už hodně 50setníků co v tem vesele pokračují dál Zrada bude jinde :o)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload