Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Hemeroidy

24. 12. 2014 v 05:52Off-line Anonym
Zdravíčko.
Hledal jsem tu témata související s tím mým, ale pořád jsem se nějak nedostal rady.
Je mi 15, za 2 měsíce mi bude 16 a asi před 10-14 dny mě začal bolet řitní otvor, nevěděl jsem vůbec, co to může znamenat, co to je, tak jsem to asi 5 dnů nechal, kdy to pak přišlo do opravdu větší bolesti.
Jediný, kdo o tom ví a komu jsem to řekl je můj vzdálený strýc, protože je taky homosexuál, takže jsem mu o tom řekl a poprosil ho o nějakou radu.
Nejdříve mi koupil čípky, protože vnější hemeroidy jsem neměl a hned první čípek ukázal pozitiv - Začalo to šíleně pálit uvnitř, strýc mi teda řekl, že se to léčí nebo tak něco.
Bral jsem si 1x denně jeden čípek a bolest se zmírnovala a zmírnovala, až ted', poslední 4 dny, jako by se vytvořil jeden, nový, který ale není úplně vevnitř, ale není venku, jak to řící, je v takové te ''cestičce''
Bolelo to docela už hodně, tak jsem ho poprosil, zda-li mi koupí mast (Čípky i mast používám FAKTU)
Dneska jsem použil mast, asi už třikrát, jak jsem zoufalý.
Celý večer nemůžu spát, jak to zatraceně bolí, je jasné, že nemůžu znát výsledek po pár hodinách, třeba se to teprve začalo léčit, ale je i nějaký jiný způsob, jak to omezit, popřípadě, abych nemusel v nejhorším k doktorce.
Nekrvácel jsem nebo něco podobného, jen ty bolesti.
Jakmile mám nohy víc od sebe, jakože roztažené a jsem v klidu, půlky jsou volné a né zatnuté, tak jako kdybych ty hemeroidy neměl, ale jakmile dám půlky k sobě, tak se bolest začne vracet, třeba na 10 sekund, pak zmizí třeba na 15 sekund a pak se zase vrátí, jenže to se nedá spát s roztaženýma nohama někde v pr.
Řekl bych, že tam je opravdu jen jeden, max dva.
Před pár hodinama to bylo ještě v klidu, ale ted' to bolí furt bez ohledu na to, zda sedím, stojím, nebo ležím, nemůžu prakticky dělat nic, než jen snášet bolest, díky tomu prostě nemůžu ani usnout, a to jsou dnes Vánoce...
Možná jsem něco zapomněl, tak se kdyžtak ptejte, popřípadě děkuju za rady...
24. 12. 2014 v 07:40Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Tohle ale neni poradna proktologa.....mazej k lekari...alespon budou mit na pohotovosti trochu zmenu nejen uvizle kosti, zlucniky a slinivky :-D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 12. 2014 v 07:58Off-line colombo  (102/192/90)
Ano, běž k lékaři, všechny "zaručené" rady jsou mimo mísu.
24. 12. 2014 v 10:26On-line Michal77  (44/182/-)
Jedine lekar!!Zahodit stud a vystrcit ***!! :-)
24. 12. 2014 v 10:45Off-line Christmas  (30/179/63)
Au ://
24. 12. 2014 v 11:31Off-line vegantronic  (38/186/77)
No problém je, že v 15-ti by tam.musel s rodiči. Takže z netu: "Hlavním léčebným opatřením je pravidelná hygiena a používání nedráždivého toaletního papíru. Vaše obtíže pomohou zmírnit i tzv. sedací koupele. Jejich principem je posazení do vany naplněné teplou vodou. Tiší bolest a zlepšují proudění krve ve stěnách konečníku. Tím snižují naběhnutí rozšířených žil. Do sedací koupele je možné po konzultaci s lékařem přidat i některý z protizánětlivých léků (např. heřmánek nebo hypermangan)."

Asi osobně bych zkusil i nějaký lék tišící bolest. Třeba ibalgin. A hlavně bych změnil pro.příště lubrikant, možno nahradit i třeba heřmánkovou mastí a rozhodně byl opatrnější při tom...
24. 12. 2014 v 11:41Off-line takypedro  (43/171/73)
Neváhej a běž, třeba do špitálu na pohotovost, jinak budeš trpět a samo to neodezni, jsou to žíly, ne akné ty trdlo... ;-), bože kam ten svět spěje. . ;-)
24. 12. 2014 v 12:13Off-line colombo  (102/192/90)
No a co, s rodiči nebo bez rodičů, jde přece o zdraví !
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload