Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Fake účet

09. 01. 2015 v 19:49Off-line Anonym
Zdravím, napsal mi jeden kluk, že mám pěkný tělo (jsem sice hetero, ale z kluku je první, kdo mi tohle napsal), né že by to nebyla pravda, ale "hoodně pěkné tělo" to rozhodně není, hezké je něco jiného + poslal foto pouze obličeje (i postavy, ale oblečené), M ani nahou postavu neposlal, prej má jen seriozní fotky. asi si moc nevěří, prej není tak pěknej jako já (což je podle mě blbost), ještě nenavrhl setkání, psali jsme si o tom, že se mi líbí jedna holka apod. jako nebyl proti, zajímalo ho to, jen mě vrtá jedna věc hlavou, jestli to nemůže být nějaký úchyl, který prostě nemá jiné fotky a láká mě těmihle řečičkami, jako...možná jsem paranoidní, ani mě nenapadají otázky, čím se to ověřit... jsem sice starší než on (podle toho, co má na webu a zda je tio pravda), ale...
09. 01. 2015 v 20:55Off-line qwert1  (33/180/74)
Možná jsi tu našel "normálního" kluka. Na tom, že hned každej na počkání neukazuje penis a do deseti munut psaní ti nenavrhne sex ještě neznamená, že je podezřelej.

Asi máš štěstí, že jsi trefil na někoho rozumného. Tak se neboj a přeji hodně štěstí!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload