Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Všichni chtějí jenom sex, ale ne vztah?

12. 01. 2015 v 21:34Off-line Anonym
Dopkynka, to tu neni zadnej kluk kolem 15-17 kterymu nejde jen o sex? Vsechny co znam a libi se mi chteji jenom sex nic vic to je hrozny, a vse ostatni jde vedle ja se z toho uz pos... To fakt neni mozny laska asi uz neexistuje nebo ja nevim...:/
12. 01. 2015 v 22:14Off-line gayyy  (26/171/63)
Jo to si taky porad rikam ;) nejses sam
12. 01. 2015 v 22:16Off-line Pavlik91  (32/188/75)
Tak to dejte dohromady a je po starostech. :D
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 01. 2015 v 22:18Off-line Anonym
Na dalku uz radeji ne sve zkusenosti mam..
12. 01. 2015 v 22:21Off-line Pavlik91  (32/188/75)
Když jsi Radejinoname, tak přece nikdo nemůže vědět odkud jsi :) ;)
12. 01. 2015 v 22:23Off-line Anonym
Brno a okoli..
12. 01. 2015 v 23:17Off-line Friend23  (30/-/65)
Aj ja takého hľadám :-) Slovenko - západ ak tu nejaký je, napíš :-) 18 tiež nevadí :)
13. 01. 2015 v 01:37Off-line Crazy  (37/-/-)
Najst takeho to chce teda pekne pevne nervy :D a hlavne vela stastia a ja nemam ani jedno ani druhe cize ostavam sám :D
03. 09. 2017 v 12:41Off-line smaragd15  (22/180/85)
No hej koberec,ale takto to isté je aj u hetero,tak nemudruj...a čo sa týka tých vzťahov,tak to je ťažké,lebo teraz je taká doba...a nie všetci majú výchovu danú tak,aby žili s partnermi a teraz nemyslim iba v našej komunite ale aj hetero.Ak nemá človek tvrdú výchovu tak potom to vypadá tak ako sa všetci tu čudujeme tomu.Ja som mal tvrdú výchovu a som len na partnerský vzťah a nie na sex ako tu je každý.Takže ak by sa všetko robilo,tak by bol svet hned bez promiskuiťakov.
03. 09. 2017 v 15:13Off-line i8051  (53/184/97)
Okurkova sezona? :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 09. 2017 v 15:30Off-line Titan24  (30/168/56)
Asi proto, že kluci do 18 nejsou na vztah připravení, představují si pod tím něco jinýho, než to je, nedokáží si v tu dobu ani představit, že by s někoho vydrželi milovat x let....smiř se s tím. Je třeba hledat od 18 výš, ti už vědí co chtějí.
03. 09. 2017 v 18:38Off-line smaragd15  (22/180/85)
Koberec ty nevieš čo je to tvrdá výchova lebo ty si tu nič take nezažil,keď sme chceli ako ty cigaretu tak sme dostali strelu že sme sa skoro posrali tak ty môžeš byť rad že maš takych rodičov že ti to dovolia piť a fajčiť aj keď maš 18 rokov byť tvojim rodičom tak dovtedy kym by si byval pod mojou strechou tak za každe pivo a cigaretu by si mal ranu
03. 09. 2017 v 19:02Off-line smaragd15  (22/180/85)
A ty vieš že droguješ?
03. 09. 2017 v 19:05Off-line smaragd15  (22/180/85)
A ano ranu za cigaretu by si si zaslúžil s dôvodu nie len toho že zbytočne peniaze vyhadzuješ len za to aby si zašpinel vzduch ale aj za to že si poškodzuješ vedomé vlastné zdravie a tým pádom si skracuješ život
03. 09. 2017 v 19:29Off-line Poster  (28/178/77)
#Já si nemyslím že mi kouření škodí :D
03. 09. 2017 v 19:36Off-line JohnnyG  (26/178/84)
Koberec, nemyslím si že mít dlouhodobý monogamní vztah s klukem škodí zdraví, spíš naopak. Můj přestává pít, kouřit, chodíme ven, jsme čistí a celkově náš život a i zdraví se zlepšilo. Není nic pěknějšího než zdolat kopec a na vrcholu mít krásný výhled, koukat na krajinu + svého miláčka a zakončit to pusou :-)
03. 09. 2017 v 21:20Off-line smaragd15  (22/180/85)
Koberec-pane bože ja si asi pôjdem zavolať sanitku lebo sa tu zachvíľu zadusím smiechom :D :D a teraz vážne koberec,chodíš ty vôbec do školy? alebo bol si aspoň v 4.triede na základke? lebo ten tvoj rozum čo tu vidim,je tak sprostý ani no.že fajčenie že ti neškodí? tak potom asi fotrovi hulíš chuja lebo inak si to ja neviem vysvetliť ty twl.cigarety škodia zdraviu dokonca neviem či to je aj u vás česku ale keď si kupíš cigarety tak tam je napísané napríklad niečo že: fajčenie môže zabíjať alebo tak alebo aj cigarety s tymi obrazkami ktore by mali poukazať na to že ako veľmi škodia zdraviu.A to že bereš za problém že si na chalanov tak to ti poviem to neni problem ale tvoja chora hlava je problem.Najväčší problém čo je,je citové zranenie ale ty nevieš čo to je lebo si to nikdy nezažil.A čo sa tyká pohlavných chorôb..to je tak že ten kto je promiskuitný čož je tu väčšina tak tí majú extremny nábeh na pohlavne choroby.Tí čo žijú s jedným partnerom celý život a nemajú často sex tak majú také minimum nabehu že by sme mohli povedať že nema vôbec nabeh na pohlavne choroby.Ale to aby si pochopil tak by si musel prestať pisať tu hovadiny a zavreť sa do izby a začať o týchto veciach premýšľať ty máš hlavu plnú hovadin o gayoch a bisexualoch ale p***om si neni na nas nasratý ale iba na seba a tým si to kompenzuješ na nas rôznymi uražkami že sme sprostý atd ale to len potvrdzuje to že ako velmi si na seba nasraty,ale ja dufam že časom dostaneš rozum a prestaneš sameho seba tyrať tym že sa budeš hrať na niečo čo ty vôbec nie si a po tomto komentare mi tu nenadavaj,lebo ja som sa so svojou orientaciou vyrovnaval 4 roky čo je doosť dlhá doba a tiež som sa neznášal chcel som sa zmeniť ale proste nejde to je to v nas už od narodenia naša orientacia sa vytvara ešte ked sme neni na svete...vytvara sa v piatom mesiaci tehotenstva a to sa neda nejak ovplyvniť.Zvyčajne sa na to príde až v puberte či na začiatku alebo na konci puberty ale nehadam sa môže sa to stať aj neskôr.takže sa už laskavo zmier s tym že nie si na baby a prestaň myslou týrať svoje telo za niečo za čo nemôže tak to už pochop ty tym že fajčiš a piješ tak tyraš vlastne telo lebo ono musi toto všetko strpievať ako keby si dieťa ktore je hetero a ty by si ho s byčom neustale denou nocou bičoval bezdôvodne
04. 09. 2017 v 13:13Off-line smaragd15  (22/180/85)
Koberec ja tú často vidím “ostatný ľudia“ no ale ty iba hovoríš o tom ako ľudia robia klebety ale tým že budeš hľadiť na ich život tak svoj stratíš číže chcem povedať že ty čo tu píšeš chceť žiť iný život ale teraz nevravim orientacii ale o tom že ty mi prijdeš ako keby si chcel za niekoho ineho žiť že keď ti napriklad povie že chod sa vysrať že sa pôjdeš alebo aj to že zober si tuto babu a p***om by sa ti hnusela mohla by to byt morbitne obezna a ty by si si ju musel vziat ja ti chcem povedať začni žiť svoj vlastný život nie život iných
04. 09. 2017 v 13:23Off-line smaragd15  (22/180/85)
Ty si ale drbnuty fakt ja som gay a neni som žženštilý,keby nie tejto zoznaky tak nikto by ani nepovedal že som gay lebo ja mam skôr tvar ako hetero...a čo sa tyka toho ličenia takychto nazyvam extremne buzny lebo ja berem iba prirodnu krásu a kto sa liči nech mi polibi p***l.A nikto ti nekáže rozkecať to že si teplý ale chcem povedať to že neterba robiť niečo čo ty niesi,keď si teplý tak si no a čo a svet pomalý už začína chápať gayov tak čo riešiš
04. 09. 2017 v 14:02Off-line smaragd15  (22/180/85)
Gay pridy ani ja neznašam však to je najväčšia p*****ovina na svete na tom sa s tebou zhodnem a zvrhla doba? ja to už neriešim ja som dneska nastúpil do prváku na strednej a už len teraz si planujem podať žiadosť na nobelovu cenu lebo ak to vydržim tie 4 roky tak sa stanem prezidentom :D :D
04. 09. 2017 v 14:10Off-line smaragd15  (22/180/85)
Za prvé ja som sa ešte dneska nestihol zoznamiť so spolužiakmi dnes sme videli iba svoju triedu a pracovisko takže sme sa ani nevypravali
za druhé bozkávať sa s niekým neni hamba aj keď si gay tak ako gay toleruje hetero tak hetero musia gayov tolerovať hamba je skôr nikdy živote nepobozkať
a ďalšia vec...pred niekolkymi rokmi som sa bozkaval s babou a ta svina ma pokusala a liala mi krv takže ty tu hajiš hetero ale p***om baby su často necitlive
04. 09. 2017 v 14:18Off-line smaragd15  (22/180/85)
No vieš koberec ale ja nepatrim k tym že čo potrebuju sa tým chváliť že som teplý a čo tak som na študiu to nič nemeni asi ty mas iba tu potrebu to vykricať do celej republiky že si teply
04. 09. 2017 v 14:35Off-line smaragd15  (22/180/85)
Neboj koberec na mojej škole nikto nevie že som gay takže....? a ďalej na mna to nikdy nepraskne lebo ja s neksichtim ako buzerant skôr jeden spolužiak v triede ten mi príde dosť teplý aj v tvari vypada zzenstilo je to len na case kedy čo vyjde na povrch
04. 09. 2017 v 16:23Off-line smaragd15  (22/180/85)
O mne to vedia niektory ludia a nič nerobia a v škole tam to mam mixovane s roznych miest takže najprv si ich musim naštudovať až potom sa to môžem priznať ale aj tak v tom nevidim žiadne + budem tak ako ostatny ludia len s tym že ja som na chlapov ale tebe nehovorim aby si sa s tym priznal ale...stejne to je jedno ty to aj tak nepochopiš....kebyže máš chlapa ktory by ťa skutočne miloval tak by sa ťa bol pred všetkými zastať ale keďže ty chceš žiť radšej život taky že budeš chodiť ako posraty s tym aby na teba neprišli tak ja radšej budem takto žiť a budem si môcť dovoliť robiť veci ako iný bez toho aby som sa nebál toho aby ma odhalili ale keďže ty chceš sa len strachovať či neurobiš nejaké gesto tak nech sa páči,ale ja radšej som to prijmul že som gay a aspon sa nebudem bať isť do ulic než ty.
04. 09. 2017 v 16:24Off-line smaragd15  (22/180/85)
A jedine čo ti vyčítam je to že ty chceš byť niečim čím si sa nenarodel
04. 09. 2017 v 16:53Off-line smaragd15  (22/180/85)
Koberec vieš čo ja vidim v tej sprave? toto: bla bla bla bla bla bla a bla.
ty vydíš iba to negativum lebo ty vôbec ani sa nezamýšľaš nad tým čo to je vlastne byť gayom. tento výrok: “gayové mají procentuálně nejvíc pohlavních nemocí.“ tak to je tym že je veľa gayov a bisexualov promiskuitných a promiskuitnosť vo svete vzniká kvôli tomu aby ľudia ukazali aký sú ubohý.Je to na provokáciu ľu´dí pretože ľudia neznašaju promiskuitu proste to neuznavaju.Takto je to v hetero komunite aj v našej a s tým nič nenarobime jedine dufať že to skoro prestane a ľudia sa spamätaju a prestanu byť promiskuitný ale to by museli by sme v našej komunite začať aby sme išli vzorovo ale radšej namiesto toho aby začali to čo som teraz pisal tak radšej na to každý serie a ešte sa tu taký ubožiaci chvália s kolkatymi mali sex ale čo je na tom take vynimočne? aj heterosual može sexovať takže to že naprilad dajme že chalan mal už desiatych v ***i zapichnutych a sa s tym chvali alebo že robil 20 chalanom už oral ale čo je na tom super? nič nie je na tom super lebo pri oralnom sa taak rychlo nakaziš ani no ja dokonca tuto moznosť by som zakazal nie len v našej komunite ale aj komunite heterosexualov lebo oralny sex je najrychlejšia cesta k pohlavnym chorobam.Ja preferujem gay vzťahy take že si urobia romanticky večer,alebo chodia na nejaké tury alebo tak a nie ako tu každý by najradšej non stop chcel sex.Dobre nepoviem raz za čas ale ako som tu videl už pripad že jeden naprikla s partnerom každý deň sexoval aj 3 krat za deň a neiem kto to bol a potom sa tu sťažoval že partner neni taky aky bol však jasne lebo toto nebol žiadný vzťah lebo furt sa len hlobili však to by aj mňa prestalo baviť hneď po týždni.
spominal si že klesne sebavedomie a prosim ťa kde ti klesne ja som dokonca ešte aj namyslenejší než som bol tak sebavedomie ti p***om neklesne,sebavedomie ti klesne pri poživaní alkoholu tam ti klesne aj moralka aj všetko lebo tam sa pri tom staneš najväčšou troskou.
výsmech,ponížovanie atd to zažívaš bežne tak ja neviem čo chceš pri tomto riešiť.Poďme na heterosexualov tam je priklad taky že keď je dieťa chudobné,hlúpe dieťa ma vysmech v škole typu toho že si chudak z teba nikdy nič nebude potom ešte neviem čo ešte alebo sa ti môžu vysmievať že aký si len sopľak malý,alebo aj ypu že si vychrchlý že teba aj odfukne vietor atd takže nevidim prečo robiš zo všetkeho vedu...veď všetko podstatne to iste...šikana je tiež u hetero a tiež aj u gayov len v každej komunite to je inak ale vysledok je ten isty
04. 09. 2017 v 17:26Off-line smaragd15  (22/180/85)
No takže koberec ja mám partnera takého ako som ja.on tiež nemá veľkú túžbu po sexe ja nemam problem mať sex ale pochop koberec mame len 16 r. a do dospelosti je ešte ďaleko a navyše takže v tomto veku sa môžeme len bozkávať tak to je a sex budeme mať až keď budeme spolu bývať.
a ty pojem asi nepoznaš romanticky večer lebo sedieť na gauči čumiť ako chuj do bedne a žrať p***om čipsaky tak to ma taaaaaaaaaaaaaak daleko od romantiky že to sa neda ani povedať.oralny sex preto nemam rad lebo ja tym branim vzniku pohlavnej choroby,o analnom sexe som nespominal nič že neznašam ja som versatil takže môj priateľ ma vyhodu v tomto môže aj mňa prefiknuť ale ide o to že teraz tu pišeš že vztah bez sexu neni vztah tak potom čo je vztah však predsa niečo čo ťa k tej druhej osobe priťahuje a neni to tužba po sexu.Proste tym komentom chceš zrejme povedať že ty chceš hlavne sex.a počuj nechceš to radšej rozoberať v sukromnej sprave?
04. 09. 2017 v 17:49Off-line smaragd15  (22/180/85)
Ja ťa nemam bloknuteho ty ma máš bloknuteho
dalsia vec toho sexu tak ja mam tiež určne nejake pravidla čo a keby ja sice pivo si tiež dam ale iba pol litra radlera a to buď raz za tri mesiace alebo ba i až za polroka lebo ja jako chlap neviem prečo ale tiež mavam chuť na pivo ale robim svojmu telu odstupy aby si na to nezvyklo.a čo mi dava ten vzťah? čo mi za cely život chyba to mi dava ten vztah vieš?
04. 09. 2017 v 17:54Off-line i8051  (53/184/97)
Dobrej sex je zaklad vztahu, o tom zadna, to mi nikdo nevymluvi :-)
04. 09. 2017 v 17:59Off-line smaragd15  (22/180/85)
Teraz som si jedu vec všimol u koberca že tvrdíľ to že gay sex je hnus a že su pri nom pohlavne choroby a tak ale zaroven sa ma pytaš že prečo nesexujem s priatelom atd...takže už sa konečne vykokci s postojom k tejto komunite lebo normalne som teraz tak vo všetkom zamotany ani no
04. 09. 2017 v 18:05Off-line smaragd15  (22/180/85)
No koberec kebyže mame charakterizovať vzťah,čo by si ty povedal že o čom to má byť?
04. 09. 2017 v 18:17Off-line smaragd15  (22/180/85)
Hádka v manželstve=rozvod
chlastanie=skrachovanie
sex=hodne detí pričom to potom nezvládaš živiť
automat=zbytočná strata peňazí namiesto toho sa môže kúpiť niečo deťom na oblečenie.

no a ideme na ten gay vzťah sam si teraz spomenul že je založený na sexe ale koberec zabudol si na jednu vec ktorá vzťah tvorí či hetero alebo homo a to je láska však predsa keď sa nezamiluješ do tej osoby tak nemôžeš mať deti nemôžeš byť sťastný predsa
04. 09. 2017 v 18:26Off-line i8051  (53/184/97)
Deti mit muze, ale nechce .. hajzl to je :-)
04. 09. 2017 v 18:26Off-line smaragd15  (22/180/85)
No a sme doma koberec už som konečne ťa tam dohnal kde som ťa chcel :D :D
04. 09. 2017 v 18:31Off-line smaragd15  (22/180/85)
No tedyber to ti už vysvetlila čo to znamená dík tedyber ;)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload